• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Финпром маркет прийшла в дію постанова

  • Автор теми Єгор
  • Дата початку
  • Відповіді 62
  • Перегляди 6K

Єгор

Читач
Реєстрація
14 Чер 2021
Дописи
6
Реакції
1
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Єгор не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
В дію прийшла постанова про стягнення коштів 25300грн і написано що дають на це 3 місяці
Колись года два назад браав кредити на мфо віздє і оце тільки щас походу аукнулось
Заблокували приват і монобанк
Але я щас в Польщі і не хочу їхати в укр , цікаво що буде як що не сплатити
 
В дію прийшла постанова про стягнення коштів 25300грн і написано що дають на це 3 місяці
Колись года два назад браав кредити на мфо віздє і оце тільки щас походу аукнулось
Заблокували приват і монобанк
Але я щас в Польщі і не хочу їхати в укр , цікаво що буде як що не сплатити
Кто вам дает три месяца на оплату?
 
Кто вам дает три месяца на оплату?
В постанові написано
Кто вам дает три месяца на оплату?
Строк пред’явлення до виконання три місяці.
Кто вам дает три месяца на оплату?
 

Вкладення

  • IMG_20210614_184608.jpg
    IMG_20210614_184608.jpg
    214 Кб · Перегляди: 113
Єгор, виконавець державний? У мене така ж фігня. Але я працюю офіційно. Тому одразу зайнялася документами до суд. Якщо у вас є майно- арештують. І можуть реалізувати на погашення заборгованості. У мене немає ніякого майна. Лише картки, рахунки. Я брала в банку довідку, що рахунок цільовий. То я бігала до виконавця через день, щоб розблокувала. І через тиждень вона це таки зробила. Вп відкрито 3.06 , 8.06 я подала документи до суду. 30.06 вже суд.
 
Смотрю, Финпром маркет любит работать с гос.исполнителями
 
В постанові написано

Строк пред’явлення до виконання три місяці.
Если я не ошибаюсь,это не на оплату вам три месяца.А срок,в течении какого исполнитель может предъявить требования
 
Єгор, виконавець державний? У мене така ж фігня. Але я працюю офіційно. Тому одразу зайнялася документами до суд. Якщо у вас є майно- арештують. І можуть реалізувати на погашення заборгованості. У мене немає ніякого майна. Лише картки, рахунки. Я брала в банку довідку, що рахунок цільовий. То я бігала до виконавця через день, щоб розблокувала. І через тиждень вона це таки зробила. Вп відкрито 3.06 , 8.06 я подала документи до суду. 30.06 вже суд.
Приватний виконавець
Если я не ошибаюсь,это не на оплату вам три месяца.А срок,в течении какого исполнитель может предъявить требования
Еххх і не знаю що робити даже
 
Єгор, на снос ИНН у вас есть три года)
Вернётесь в Украину и займётесь этим. Если заблокированные карты вас не беспокоят.
 
Єгор, на снос ИНН у вас есть три года)
Вернётесь в Украину и займётесь этим. Если заблокированные карты вас не беспокоят.
3 года? Прикольно, 3 місяця назад додому пісьмо прийшло шо долгов у мене на 120к грн , боюсь шо вони всі начнуть в дію приходить , бо я візде брав кредити на мфо
 
3 года? Прикольно, 3 місяця назад додому пісьмо прийшло шо долгов у мене на 120к грн , боюсь шо вони всі начнуть в дію приходить , бо я візде брав кредити на мфо
В приложении отображаются не долги, а открытые Исполнительные производства. Письма это все « заметки про вашего мальчика» ... не обращайте внимания. Важны исключительно те что приходят из суда или от исполнителя.
Пока вы в Польше, можете найти дистанционно себе юриста, готовить документы и собирать деньги на Юр.помощь и судебный сбор. Откройте себе в Польском банке счёт и не переживайте, его не заблокируют )
 
В приложении отображаются не долги, а открытые Исполнительные производства. Письма это все « заметки про вашего мальчика» ... не обращайте внимания. Важны исключительно те что приходят из суда или от исполнителя.
Пока вы в Польше, можете найти дистанционно себе юриста, готовить документы и собирать деньги на Юр.помощь и судебный сбор. Откройте себе в Польском банке счёт и не переживайте, его не заблокируют )
Щот в польщі маю та на карту побиту подався, хочу тут бути до 27 років щоб в армію не іти , ну основне що можна то ігнорувати 3 роки думаю після літа просто заплачу через дію гугл пей і норм буде , но як що вони побачать що я оплатив то і другі наверно почнуть таким чином вибивать долги(
 
Єгор, виконавець державний? У мене така ж фігня. Але я працюю офіційно. Тому одразу зайнялася документами до суд. Якщо у вас є майно- арештують. І можуть реалізувати на погашення заборгованості. У мене немає ніякого майна. Лише картки, рахунки. Я брала в банку довідку, що рахунок цільовий. То я бігала до виконавця через день, щоб розблокувала. І через тиждень вона це таки зробила. Вп відкрито 3.06 , 8.06 я подала документи до суду. 30.06 вже суд.
Не надо людей пугать продажей майна. На форуме об этом уже писалось. Но конечно если у Вас под 10 квартир и машин то да. У нас на двоих 12ип и три позова банков. Боремся с этими мошенниками уже третий год. Приват и пумб уже побежден моно впереди. И ничего живём но картами не пользуемсЯ
Єгор, виконавець державний? У мене така ж фігня. Але я працюю офіційно. Тому одразу зайнялася документами до суд. Якщо у вас є майно- арештують. І можуть реалізувати на погашення заборгованості. У мене немає ніякого майна. Лише картки, рахунки. Я брала в банку довідку, що рахунок цільовий. То я бігала до виконавця через день, щоб розблокувала. І через тиждень вона це таки зробила. Вп відкрито 3.06 , 8.06 я подала документи до суду. 30.06 вже суд.
Не надо людей пугать продажей майна. На форуме об этом уже писалось. Но конечно если у Вас под 10 квартир и машин то да. У нас на двоих 12ип и три позова банков. Боремся с этими мошенниками уже третий год. Приват и пумб уже побежден моно впереди. И ничего живём но картами не пользуемс
 
Евлампия, я когось лякаю продажем майна? Я кажу, що можливо будуть реалізовувати!
А реализация и продаж в Вашем понимании это разные вещи??? Ещё раз говорю не вводите людей в заблуждение. У моей подруги ИП на Почти на 200 тыщ идея сделала и ничего. Никто о Майне ни слова. Судится снимает надпись. А о каких то 20 да даже 90 тыщ как по альфе у меня майно не рассматривается
 
Назад
Угорі Унизу