• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як себе ведуть зараз ШГ?

  • Автор теми laco4ka
  • Дата початку
  • Відповіді 112
  • Перегляди 8K

laco4ka

Читач
Реєстрація
2 Січ 2023
Дописи
5
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
laco4ka не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий день, а як себе ведуть наразі ШГ, терор є? Третім особам дзвонять?
Є борг 5120 грн, брала чотири місяця потому, пролонгувала постійно, потім вирішила що не буду гроші на вітер пускати,
Але поки проценти не нараховують. мені дзвонять рідко
Буду закривати за тіло, але поки закриваю більш важливі кредити
Що від них зараз очікувати? чи все ж вони дотримуються закону
Дякую за відповідь!
ПС : мені цікаво як вони ведуть себе в воєнний стан, не до)))
 
Добрий день, а як себе ведуть наразі ШГ, терор є? Третім особам дзвонять?
Є борг 5120 грн, брала чотири місяця потому, пролонгувала постійно, потім вирішила що не буду гроші на вітер пускати,
Але поки проценти не нараховують. мені дзвонять рідко
Буду закривати за тіло, але поки закриваю більш важливі кредити
Що від них зараз очікувати? чи все ж вони дотримуються закону
Дякую за відповідь!
ПС : мені цікаво як вони ведуть себе в воєнний стан, не до)))
Просрочці 2 роки. Зараз шлють смс з пропозицією сплатити 75% тіла. Дзвінків не було
 
Добрий день, а як себе ведуть наразі ШГ, терор є? Третім особам дзвонять?
Є борг 5120 грн, брала чотири місяця потому, пролонгувала постійно, потім вирішила що не буду гроші на вітер пускати,
Але поки проценти не нараховують. мені дзвонять рідко
Буду закривати за тіло, але поки закриваю більш важливі кредити
Що від них зараз очікувати? чи все ж вони дотримуються закону
Дякую за відповідь!
ПС : мені цікаво як вони ведуть себе в воєнний стан, не до)))
Нормально себе ведуть. Мені оператори алекватні телефонували. Один раз добрались на стару роботу. Написала скаргу в НБУ. Дзвонили вибачались.
 
Нормально себе ведуть. Мені оператори алекватні телефонували. Один раз добрались на стару роботу. Написала скаргу в НБУ. Дзвонили вибачались.
Ну до войны любили по гостям ходить и подьезды обклеивать. У меня их не было, соседу повезло.
 
Не розстроюйся.
Вони щось придумають
Я пам'ятаю як влазив в цю яму, то хотів в швидко гроші взяти, але там їхня кончена служба підтримки, постійно дзвонили щоб по телефону оформити заявку а не на сайті, я як людина самостійна любив все робити сам онлайн з цигаркою в зубах і з біс пойми якими думками в голові. І коли вони телефонували, я їх або скидав або просив подзвонити через годину. І так декілька днів, мені вже смішно було як один і той самий телефонарь Алєксандьор вже змучений голосом просить мене заповнити заявку. Потім дійшло до того що телефонували по 10-20 разів так й я їх заблокував
 
Добрий день, а як себе ведуть наразі ШГ, терор є? Третім особам дзвонять?
Є борг 5120 грн, брала чотири місяця потому, пролонгувала постійно, потім вирішила що не буду гроші на вітер пускати,
Але поки проценти не нараховують. мені дзвонять рідко
Буду закривати за тіло, але поки закриваю більш важливі кредити
Що від них зараз очікувати? чи все ж вони дотримуються закону
Дякую за відповідь!
ПС : мені цікаво як вони ведуть себе в воєнний стан, не до)))
Доброго дня! Як справи у вас з ними? Я тільки вийшла на прострочку
 
Добрий день, а як себе ведуть наразі ШГ, терор є? Третім особам дзвонять?
Є борг 5120 грн, брала чотири місяця потому, пролонгувала постійно, потім вирішила що не буду гроші на вітер пускати,
Але поки проценти не нараховують. мені дзвонять рідко
Буду закривати за тіло, але поки закриваю більш важливі кредити
Що від них зараз очікувати? чи все ж вони дотримуються закону
Дякую за відповідь!
ПС : мені цікаво як вони ведуть себе в воєнний стан, не до)))
Никак. Ничего от них не слышал уже давно. И до войны, и во время. В просрочке примерно 3 года
 
С понедельника активизировались. Видимо, денег хотят ??‍♀️ Хотя года три их не было ни видно, ни слышно
 
С понедельника активизировались. Видимо, денег хотят ??‍♀️ Хотя года три их не было ни видно, ни слышно
Маю підключено реструктуризацію в швидко гроші
Вже тиждень по ній протермінування, реструктуризацію в кабінеті висить далі...як думаєте чи довго так ще протримається і чому так?бо обіцялт що якщо не сплачу вчасно то вона відміниться і буде перерахування
 
3+ просрочка. Тихие как мыши. никому не продали, % не насчитывают.
 
Молчали 3 года, последний 2 недели приходят какие-то смс о том, что для меня есть особое предложение. Но я не перезваниваю.
И начали звонить часто с номеров 073, слышу в начале, что разговор будет записываться - и отключаюсь. Возможно, это тоже ШГ.
 
Маю підключено реструктуризацію в швидко гроші
Вже тиждень по ній протермінування, реструктуризацію в кабінеті висить далі...як думаєте чи довго так ще протримається і чому так?бо обіцялт що якщо не сплачу вчасно то вона відміниться і буде перерахування
Хз, если честно... Я уже и не помню доступ к ЛК. Но скажу честно, если не оплатите все их побажанки у вас появятся деньги. Просто поверьте моему опыту)
В свое время мною было принято решение, что все "терки" между мной и МФО будут идти исключительно через суд. Поскольку шараги (а их 15 штук) хорошо на мне разжились за счет моего незнания моих ж прав (мой косяк) и, естественно, за счет пролонгаций (что вытекает из первого утверждения).
Касательно их "перерахування" - они могут считать, что им заблагорассудиться. Не слушайте их. Они смотрят на вас как на лoxа, которого можно развести на деньги. Но при любом раскладе выбор исключительно за вами
 
Сьогодні прийшла смс,що віддали ЄАПБ. Більше двох років просрочеи
 
Назад
Угорі Унизу