• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Tengo Як у кого зараз з ними? Мілоа/Тенго

Не знаю, я їх ігнорила, мої батьки також, а за інших не знаю
До батьків теж наярювали по 20 дзвінків?у мене просто 5 день просрочення,то дзвонили тільки контактній особі ,номер якої вказувала у кабінеті
 
До батьків теж наярювали по 20 дзвінків?у мене просто 5 день просрочення,то дзвонили тільки контактній особі ,номер якої вказувала у кабінеті
у мене під час війни довго було прострочення і в Тенго, і в Мілоан, тільки мені телефонували. В Тенго в минулому місяці було прострочення, телефонували тільки мені, на 15 день прислала смс с пропозицією оформити реструктуризацію. я сама обирала суму яку зможу платити раз у 15 днів
До батьків теж наярювали по 20 дзвінків?у мене просто 5 день просрочення,то дзвонили тільки контактній особі ,номер якої вказувала у кабінеті
вони телефонують по 20 разів на день, якщо не відповідати
 
у мене під час війни довго було прострочення і в Тенго, і в Мілоан, тільки мені телефонували. В Тенго в минулому місяці було прострочення, телефонували тільки мені, на 15 день прислала смс с пропозицією оформити реструктуризацію. я сама обирала суму яку зможу платити раз у 15 днів

вони телефонують по 20 разів на день, якщо не відповідати
А ви з ними спілкувались?з ними можна домовитись?бо я не знаю що робити…чи краще ігнорувати?
 
Краще ігнорувати та чекати гарної пропозиції, якщо збираєтеся закрити їх
І ще таке питання,при реструктуризаціі відсотки зупинились нараховуватись?і це зі списанням відсотку в кінці?
 
І ще таке питання,при реструктуризаціі відсотки зупинились нараховуватись?і це зі списанням відсотку в кінці?
Я заплатила менше тіла, у мене там було 14000,а заплатила 10000, ніякої реструктуризації не брала, чекала гарної для себе пропозиції і коли назбираю грошей....
свої відсодки,які вони нарахували всі списали і сьогодні навіть прислали пропозицію взяти ще кредит?
 
А ви з ними спілкувались?з ними можна домовитись?бо я не знаю що робити…чи краще ігнорувати?я десь тиждень не відповідала
я десь тиждень не відповідала, потім один раз говорила і пообіцяла зробити продовження на 15 днів ( чекала зп). потім відправляли смс про мою обіцянку, і що кошти не внесено. Говорила з ними тільки раз.краще ігнорувати
І ще таке питання,при реструктуризаціі відсотки зупинились нараховуватись?і це зі списанням відсотку в кінці?
І ще таке питання,при реструктуризаціі відсотки зупинились нараховуватись?і це зі списанням відсотку в кінці?
я обирала "списання відсотків після виплати тіла кредиту", в особистому кабінеті нічого не змінилось, поки що не розумію.
 
Ну вони … зовсім офігіли…мародери…
В мене теж була реструктуризація. Я зрозуміла що просто на вітер гроші йдуть з таким. Сума боргу не зменшується, а стоїть на місці. Хоча тіло трохи зменшувалося на пару гривень. Я порахувала, що так буду платити роками. Чекаю на те, коли будуть готові закрити за тіло. Я їм писала. Поки ніяк не погоджуються. Ну то від мене вже 3 місяці повний ігнор
 
Я заплатила менше тіла, у мене там було 14000,а заплатила 10000, ніякої реструктуризації не брала, чекала гарної для себе пропозиції і коли назбираю грошей....
свої відсодки,які вони нарахували всі списали і сьогодні навіть прислали пропозицію взяти ще кредит?
Цей кредит був взятий у війну?а як часто вони телефонують саме батькам і третім особам ?бо мені то зрозуміло -сьогодні 30 дзвінків???
 
Цей кредит був взятий у війну?а як часто вони телефонують саме батькам і третім особам ?бо мені то зрозуміло -сьогодні 30 дзвінків???
До війни
Цей кредит був взятий у війну?а як часто вони телефонують саме батькам і третім особам ?бо мені то зрозуміло -сьогодні 30 дзвінків???
Не знаю , у Тата новий телефон, а у мами блокератор стоїть, а я не беру з невідомих... Щодо 3 осіб не знаю .... Мені тільки на роботу Шг та Манифою дзвонили.... І то там дві людини сказали, а так я не знаю.... Я просто попередила,кого вважала за потрібне і все
 
Милоан/Тенго звонят третим лицам если выходить с ними на связь или только в случае игнорирования? И звонят ли окружению в первые дни просрочки?
 
Милоан/Тенго звонят третим лицам если выходить с ними на связь или только в случае игнорирования? И звонят ли окружению в первые дни просрочки?
Дзвонять. Моїй мамі дзвонили навіть якщо я з ними спілкувалася.
 
Милоан/Тенго звонят третим лицам если выходить с ними на связь или только в случае игнорирования? И звонят ли окружению в первые дни просрочки?
Кому як "пощастить"... в моїй ситуації телефонували тільки мені
 
На якому терміну просрочки з ними можна домовитися на реструктуризацію? Оплату частинами й т.д.
Зараз вони самі присилають смс з пропозицією реструктуризації на 15 день прострочки
На якому терміну просрочки з ними можна домовитися на реструктуризацію? Оплату частинами й т.д.
До цього звичайно по 20 разів щодня телефонують (це якщо не відповідати)
 
Зараз вони самі присилають смс з пропозицією реструктуризації на 15 день прострочки

До цього звичайно по 20 разів щодня телефонують (це якщо не відповідати)
А якщо відповідати?
В мене просто скоро зп, і якщо вони так швидко підуть на норм умови, то хочу одразу почати частинами виплачувати, аби не зайо
 
А якщо відповідати?
В мене просто скоро зп, і якщо вони так швидко підуть на норм умови, то хочу одразу почати частинами виплачувати, аби не зайо
Ну я раз відповіла, пообіцяла, що завтра-післязавтра зроблю продовження на 15 днів (Але так і не зробила). В той день і на наступний не телефонували. Тільки робот наступного дня телефонував.
Я у них не просила реструктуризацію, не думала, що так рано можна, самі запропонували. Потім тут на форумі побачила хтось теж писав, що на 15 день прострочення самі пропонують реструктуризацію
 

Вкладення

  • AE2622E4-DB0E-4F08-B050-7D9358310186.jpeg
    AE2622E4-DB0E-4F08-B050-7D9358310186.jpeg
    79.3 Кб · Перегляди: 125
Назад
Угорі Унизу