• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Tengo Як у кого зараз з ними? Мілоа/Тенго

Ну я раз відповіла, пообіцяла, що завтра-післязавтра зроблю продовження на 15 днів (Але так і не зробила). В той день і на наступний не телефонували. Тільки робот наступного дня телефонував.
Я у них не просила реструктуризацію, не думала, що так рано можна, самі запропонували. Потім тут на форумі побачила хтось теж писав, що на 15 день прострочення самі пропонують реструктуризацію
Чудово. Бажаю успішно вам з ними попрощатися)
 
Доброго всім дня.
Як у кого з ними? Просрочка з початку ВП. До кінця червня мовчали. Наразі дзвінки не тільки контактним, дальнім родичам та навіть сусідам. Від мене мороз на всі дзвінки.
Наскільки довго може це тривати, тобто телефона атака(розумію, що поки не оплачу), але все ж.... Хочеться почути ваші відгуки
Декілька днів просрочки, вже запропонували оплату частинами
Декілька днів просрочки, вже запропонували оплату частинами
Щось мене смущає вигляд зовнішнього кабінету там де оплата. Немає ні дат платежів ні тому подібне. Походу хотіли мене но....ть. а я вже думав на третій день просрочки таке може бути. Ждем далі
 
Останнє редагування:
Декілька днів просрочки, вже запропонували оплату частинами

Щось мене смущає вигляд зовнішнього кабінету там де оплата. Немає ні дат платежів ні тому подібне. Походу хотіли мене но....ть. а я вже думав на третій день просрочки таке може бути. Ждем далі
Так само,вони тіпа навішують оплату частинами-оплачуєте 3000 грн - це погашення відсотків і трішки тіла,потім за 15 днів знову так само…тіло зменшується поступово говорять вони???як у низ все просто,та і ми ж не дурні зовсім на таку авантюру йти…їм аби нажитися
 
Так само,вони тіпа навішують оплату частинами-оплачуєте 3000 грн - це погашення відсотків і трішки тіла,потім за 15 днів знову так само…тіло зменшується поступово говорять вони???як у низ все просто,та і ми ж не дурні зовсім на таку авантюру йти…їм аби нажитися
Вони походу зробили пролонгацію а потім ще типу оплату частинами яка також є пролонгацією. Якби не форум то мабуть вже платив би їм щось. А так нехай чекають світлих часів. Ніколи не думав що за місяць моє ставлення до боргів перед МФО так кардинально зміниться
 
Мені пропонували закрити за тіло десь після 3 місяців просрочки.зараз продали в кредит капітал
 
До батьків теж наярювали по 20 дзвінків?у мене просто 5 день просрочення,то дзвонили тільки контактній особі ,номер якої вказувала у кабінеті
Лва Роки не плачу спочатку телефонний террор даже тім , кого я не знаю, але мені звонили, потім колектори одні потім інші, зараз тиша
 
Написав в телеграм тенго якого біса вони дзвонять третім особам окрім контрактних спираючись на конкретний закон, тому що мамка казала що задовбували сьогодні конкретно. На емоціях захотілося домахатись до них, вони просто закрили чат і все. Тепер не знаю правильно я це зробив чи ні... Все-таки контакт з цими шарагами в будь-якому випадку така собі штука, а тут сам написав, підкажіть будь ласка
 
Написав в телеграм тенго якого біса вони дзвонять третім особам окрім контрактних спираючись на конкретний закон, тому що мамка казала що задовбували сьогодні конкретно. На емоціях захотілося домахатись до них, вони просто закрили чат і все. Тепер не знаю правильно я це зробив чи ні... Все-таки контакт з цими шарагами в будь-якому випадку така собі штука, а тут сам написав, підкажіть будь ласка
Тут пробуй писати скаргу в нбу але з доказами,скріншотами що то саме вони це роблять може і допоможе.
 
Написав в телеграм тенго якого біса вони дзвонять третім особам окрім контрактних спираючись на конкретний закон, тому що мамка казала що задовбували сьогодні конкретно. На емоціях захотілося домахатись до них, вони просто закрили чат і все. Тепер не знаю правильно я це зробив чи ні... Все-таки контакт з цими шарагами в будь-якому випадку така собі штука, а тут сам написав, підкажіть будь ласка
Домахуватись можна,вимахуватись можна,але обережно. Визнання договору в майбутньому може зіграти злий жарт
 
Домахуватись можна,вимахуватись можна,але обережно. Визнання договору в майбутньому може зіграти злий жарт
В цю тему особо не вдавався. Тобто варіант падати на дypaка типу нічого не брав може грати на руку?
Домахуватись можна,вимахуватись можна,але обережно. Визнання договору в майбутньому може зіграти злий жарт
Тепер вже точно буду уникати будь-якого контакту з ними
 
В цю тему особо не вдавався. Тобто варіант падати на дypaка типу нічого не брав може грати на руку?
Хай вони доводять,що саме Ви підписали договір і саме на Вашу карту був здійснений переказ
 
Назад
Угорі Унизу