• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Які у них будуть дії?

  • Автор теми Mits
  • Дата початку
  • Відповіді 43
  • Перегляди 5K
Однокласникам колишнім, яких я 30 років не бачила, половині села, в якому живу зараз і яких я не знаю взагалі)
 
Однокласникам колишнім, яких я 30 років не бачила, половині села, в якому живу зараз і яких я не знаю взагалі)
я надеюсь, Вы после этого не побежите им платить? иначе это будет означать, что их методы работают и они все правильно делают
 
Куда отправляли жалобу? Сегодня начали рассылку моего фото с паспортом
Я з ними неспілкувалась взагалі.!!! Як тільки замітила фото в вайбері, а надіслали його мені і братові, то накатала жалобу в киберполіцію з скрінами.
 
Саме від них так. Дивіться, Я видалила вайбер.змінила сім і закачала вайбер заново. Стару сімку поставила в другий телефон, хай собі дзвонять. Я навіть не знаю, можливо комусь продали, чи віддали на прозвон хз.До мене зараз небагато дзвонять, це при тому що в мене 32 -35 мфо. Я непамятаю. Я вже переборола той страх, немає вже істерики, їм і сплю як ніби нічого й не було. Нереагую на смс, листи, на дзвінки начхати. Я начиталась форуму, і зрозуміла для себе дуже багато . Чого і вам бажаю. В мене просрочки з травня.
 
Доброго дня! Підкажіть будь ласка якого змісту заяву в кіберполіцію написати. Сьогодні почали розсилку фото з паспортом на вайбер дружині і мені! Наперед дякую!
 
Доброго дня! Підкажіть будь ласка якого змісту заяву в кіберполіцію написати. Сьогодні почали розсилку фото з паспортом на вайбер дружині і мені! Наперед дякую!
Добрий вечір! Я писала на Єлектронну почту. Вказувала свою ФІО.Адресу проживання, потім писала своїми словами скаргу на дану мфо. Додавала скріни.До мене зателефонували.вислухали, хотіли сплавити мене до юриста на консультацію. На що Я їм сказала, що Я вже з ним говорила, нічим він мене невтішив. І що Я чикаю саме від них якихсь дій. Відповіли добре, потім прислали листа, де вказано було що кудись, комусь там направлено мою скаргу, і буде проводитись перевірка. Вже дословно непамятаю. Ну після цього майволет заглохли. Почали тільки слати щось там про шалене, спекотне літо, моря, і т д. І т. п. Потім мені через якийсь час, подзвонили з районної поліції. Що я писала на цих ушльопків скаргу, питали чи ще задовбують мене чи ні. По говорила з ними і все. Це було десь на початку червня. До сьогодні про них нічого не чула, але як раз сьогодні ці дибіли хотіли зняти з карт очки 100 грн. І фігушки,не виходить у них. Ха.!!! Зараз багато вже мфо, пропонують тіло. Неспілкуюсь, з жодним мфо. Платити незбираюсь. Ви просто нереагуйте на їхні колажі, тут на форумі всі так кажуть. Я память перший колаж, ой, мене так колотило, Я готова була заплатити, все і зразу. Потім охолола,взяла себе в руки, послала всих під три чорти, просила щоб ніхто не реагував на їхні комікси, і все, мені з оточення ніхто ніразу нічого не говорив, непередавав,бо всі зрозуміли що то аферисти.
Коли шукала ємейл кіберполіції,то я знайшла таке, там як анкета, її потрібно заповнити, туди ж і скарга пишиться
 
Останнє редагування:
Дуже дякую. В мене 30 + МФО пішли просрочки. Два дня не спав думав що робити, потім зібрався і розповів всім родичам, сусідам, на роботі, що склалася така ситуація, всі адекватно зрозуміли та підтримали. Одразу спілкувався, а потім натрапив на форум і зараз повний мороз (труколлер допомагає). Будуть гроші, буду писати листи погасити за тіло, якщо ні то морозевич продовжиться.
Чи можливо чекати доки самі запропонують тіло?
 
Чекайте, в мене було 25, закрила за тіноді вже 6, просрочка була при закритті від двох недільних до місяця, ще двох закривають по реструктуризації, якщо є у Вас Монетка, Є-гроші, Мани4ю цих бажано закрити якомога скоріше, я встигла за грати тільки є-гроші,монетка вже попередила про инн, мани4ю про продаж колекторам , інші теж не кращі, але можна сподіватись на щось нормальне.
 
В мене мани4ю і монетки немає. А Є-гроші так, Є!!!! Ці мені робили колаж, і саме за це фіг їм А не гроші. Продали кредитпромінвест, ці шлюбу смс закрити за тіло. Багато вже пропонують всякі акції, реструктуризації, але Я мороз, ніяк нереагую. Чекайте, запропонують, головне нереагувати на їхню писанину.

Я нікому окрім рідних нічого нерозповідала.Спочатку було страшно в магазин навіть сходити, думала що всі все знають. Та потім якось і страх минув, і стало фіолетово,навіть якщо хтось щось знає. Хай дивляться на себе.
 
Останнє редагування:
Короче розказую історію. Дзвонять сьогодні в сільраду. І кажуть що на мене заводять кримінальну справу. Компанія майвалет. Типу подали заяву і от слідчий телефонує. Батьки в паніці. Я їх заспокоїв щоб не кіпішили. Перетелефоновую "Слідчому". Представляється як Клименко Валентин Вікторович, № посвідчення МА-2450445. Погуглив, такий дійсно існує. І він сказав що до завтра до 12:00 я повинен рішити справу, інакше будуть проблеми і він відкриє кримінальне провадження по статті 190... Короче з батьками порішав. Але всерівно нерви потріпали капец. Плюс назвалися реальною людиною яка легко гуглиться. І це закрадає якісь сумніви...
Доречі телефонував з номера 0635089661
 
Короче розказую історію. Дзвонять сьогодні в сільраду. І кажуть що на мене заводять кримінальну справу. Компанія майвалет. Типу подали заяву і от слідчий телефонує. Батьки в паніці. Я їх заспокоїв щоб не кіпішили. Перетелефоновую "Слідчому". Представляється як Клименко Валентин Вікторович, № посвідчення МА-2450445. Погуглив, такий дійсно існує. І він сказав що до завтра до 12:00 я повинен рішити справу, інакше будуть проблеми і він відкриє кримінальне провадження по статті 190... Короче з батьками порішав. Але всерівно нерви потріпали капец. Плюс назвалися реальною людиною яка легко гуглиться. І це закрадає якісь сумніви...
Доречі телефонував з номера 0635089661
Позвоните в отделение и попроситесь к этому человеку на прием. При родителях. Они пасонут.
А если нет, то представляться ментом - дело наказуемое.
 
Короче розказую історію. Дзвонять сьогодні в сільраду. І кажуть що на мене заводять кримінальну справу. Компанія майвалет. Типу подали заяву і от слідчий телефонує. Батьки в паніці. Я їх заспокоїв щоб не кіпішили. Перетелефоновую "Слідчому". Представляється як Клименко Валентин Вікторович, № посвідчення МА-2450445. Погуглив, такий дійсно існує. І він сказав що до завтра до 12:00 я повинен рішити справу, інакше будуть проблеми і він відкриє кримінальне провадження по статті 190... Короче з батьками порішав. Але всерівно нерви потріпали капец. Плюс назвалися реальною людиною яка легко гуглиться. І це закрадає якісь сумніви...
Доречі телефонував з номера 0635089661
Разводняк 100500%.
А если нет, то представляться ментом - дело наказуемое.
А кого наказывать то?
Думаешь из-за этого будут мусора заказывать биллинг телефона и опергруппу отправлять ? :lol:
 
У відділ телефонували, там такого не знають. Батьки заспокоїлися. Але в інеті є такий. Зателефоную туди ще раз у понеділок вже. Попрошу дати такого чоловіка і поговорю з ним. Те що розвод - 100% так як кредитні договори під кримінал не потрапляють. Плюс дали 24 години на вирішення питання. Який слідчий робить таке? Вони поїхавші? :)
 
У відділ телефонували, там такого не знають. Батьки заспокоїлися. Але в інеті є такий. Зателефоную туди ще раз у понеділок вже. Попрошу дати такого чоловіка і поговорю з ним. Те що розвод - 100% так як кредитні договори під кримінал не потрапляють. Плюс дали 24 години на вирішення питання. Який слідчий робить таке? Вони поїхавші? :)
Сколько же у вас просрочка?
 
ВаЛиКо, конечно нет, но нервных родичей это угомонит
 
Сколько же у вас просрочка?
десь біля 2-х місяців, максимум 3.
ВаЛиКо, конечно нет, но нервных родичей это угомонит
ну я зразу їм сказав спокійно сісти і дати номер з якого телефонували. потім сам зателефонував, потім перетелефонував дежурному по шевченківському району. І тоді сказав батькам повторити те саме. Коли вони повторили і почули що нема такого (хоча є, гуглиться ізі) то заспокоїлися.
 
Короче розказую історію. Дзвонять сьогодні в сільраду. І кажуть що на мене заводять кримінальну справу. Компанія майвалет. Типу подали заяву і от слідчий телефонує. Батьки в паніці. Я їх заспокоїв щоб не кіпішили. Перетелефоновую "Слідчому". Представляється як Клименко Валентин Вікторович, № посвідчення МА-2450445. Погуглив, такий дійсно існує. І він сказав що до завтра до 12:00 я повинен рішити справу, інакше будуть проблеми і він відкриє кримінальне провадження по статті 190... Короче з батьками порішав. Але всерівно нерви потріпали капец. Плюс назвалися реальною людиною яка легко гуглиться. І це закрадає якісь сумніви...
Доречі телефонував з номера 0635089661
Цього слідчого вже давно звільнили. Скаргу на ці дії краще відправляти в державне бюро розслідувань.
Короче розказую історію. Дзвонять сьогодні в сільраду. І кажуть що на мене заводять кримінальну справу. Компанія майвалет. Типу подали заяву і от слідчий телефонує. Батьки в паніці. Я їх заспокоїв щоб не кіпішили. Перетелефоновую "Слідчому". Представляється як Клименко Валентин Вікторович, № посвідчення МА-2450445. Погуглив, такий дійсно існує. І він сказав що до завтра до 12:00 я повинен рішити справу, інакше будуть проблеми і він відкриє кримінальне провадження по статті 190... Короче з батьками порішав. Але всерівно нерви потріпали капец. Плюс назвалися реальною людиною яка легко гуглиться. І це закрадає якісь сумніви...
Доречі телефонував з номера 0635089661
Даного суб'єкта звільнили з поліції десь 3 роки тому. Звільнили не просто так. Скаргу на такі дії краще писати у Державне бюро розслідувань, адже тут фігуру стаття 363 УК
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу