• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Єгроші вимагають вирішити питання з оплатою

  • Автор теми Hellowin
  • Дата початку
  • Відповіді 76
  • Перегляди 7K
номер телефону +380999616933 писав спочатку із є - гроші шоб оплатила то 10% переведе на армію , а сьогодні пише - я так зрозумів не буде допомоги армії і вирішення вашого питання ? люди добрі Вони адекватні?
 
номер телефону +380999616933 писав спочатку із є - гроші шоб оплатила то 10% переведе на армію , а сьогодні пише - я так зрозумів не буде допомоги армії і вирішення вашого питання ? люди добрі Вони адекватні?
Ви досі не переконались в їх "адекватності"?)))
 
Кросспостинг
Мені дзвонили.Казали,щоб погасила,бо вони переказують гроші на ЗСУ,що і армії допоможу і свої борги закрию.тихенько заклокувала і все.
Сьогодні теж був такий дзвінок з аналогічним текстом. Я сказала, що зараз без роботи, а воно мені каже: всі без роботи, платіть тіло. В мене шок!)
 
Сьогодні теж був такий дзвінок з аналогічним текстом. Я сказала, що зараз без роботи, а воно мені каже: всі без роботи, платіть тіло. В мене шок!)
Кросспостинг?
Зачем вы разговаривали с ними?
 
Кросспостинг?
Зачем вы разговаривали с ними?
Та я і не подумала, що це вони можуть телефонувати, думала хтось із знайомих, тим паче не спрацював антиспам, мабуть номер ще не засвічений. Я взагалі з ними не розмовляю.
Кросспостинг?
Зачем вы разговаривали с ними?
А що таке Кросспостинг? Я не зрозуміла чому в мене такий надпис у відповіді з'явився, я просто натискала Ответить на вашому пості.
 
Доброго дня номер тел. +380996100... тільки останні цифри міняються вже котрий раз наярює Труколлер не визначає - Гетконтакт пише -є гроші"колектори
 
Доброго дня номер тел. +380996100... тільки останні цифри міняються вже котрий раз наярює Труколлер не визначає - Гетконтакт пише -є гроші"колектори
Якісь безстрашні та безсмертні...
 
А сьогодні ще кредит7 об'явилася, ці теж кінчені,пишуть ви заплатіть,а ми 50% на армію переведемо,ага,плавали знаємо, нафіг в блок
Я надпис від них зношу, ідуть лісом разом з іншими. Вже і забула про цих неадекватних
 
Сьогодні шарага прислала смс що згодні за тіло розійтися) але мабуть не судьба))
Screenshot_2022-03-12-13-49-06-872_com.google.android.apps.messaging.jpg
 
мені кожен день мало того шо смс . та ще й звонять-трукулер найкращий рятувальник нервової системи...
 
номер телефону +380999616933 писав спочатку із є - гроші шоб оплатила то 10% переведе на армію , а сьогодні пише - я так зрозумів не буде допомоги армії і вирішення вашого питання ? люди добрі Вони адекватні?
А есть сомнения? Это коллекторы. У них мозги набекрень и мир воспринимают сквозь призму денег.
 
номер телефону +380999616933 писав спочатку із є - гроші шоб оплатила то 10% переведе на армію , а сьогодні пише - я так зрозумів не буде допомоги армії і вирішення вашого питання ? люди добрі Вони адекватні?
Вони навіть писати не вміють) треба було подзвонити йому і сказати щоб сказав "паляниця@)))
 

Вкладення

  • EA6DA9D3-1AAB-41AF-B621-9589C3CD23EE.png
    EA6DA9D3-1AAB-41AF-B621-9589C3CD23EE.png
    49.3 Кб · Перегляди: 120
  • BD09C9EA-85F7-4D6B-A949-AB64243D6179.png
    BD09C9EA-85F7-4D6B-A949-AB64243D6179.png
    42.8 Кб · Перегляди: 120
Цих придурків закрила до воєного стану.Залишилося 4 кредита(укрпозика,сос,монівео,качай гроші) Вже 3 дні ні одного дзвінка.Вчора качай гроші написали за тіло,але зараз не до закриття кредиту. Гроші ще пригодяться мені,а вони почикають.
Качайгроші фіксує списання всіх відсотків за весь час за мінімальну оплату. Я закинув 200 грн і зафіксував списання. Списали відсотки до війни!
 
Качайгроші фіксує списання всіх відсотків за весь час за мінімальну оплату. Я закинув 200 грн і зафіксував списання. Списали відсотки до війни!
А я нічого не кидала)Уже два роки як зафіксовано,що хрен вони що получать)?
 
Назад
Угорі Унизу