• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Єгроші вимагають вирішити питання з оплатою

  • Автор теми Hellowin
  • Дата початку
  • Відповіді 76
  • Перегляди 7K
Качайгроші фіксує списання всіх відсотків за весь час за мінімальну оплату. Я закинув 200 грн і зафіксував списання. Списали відсотки до війни!
Киньте мне 500 грн. ,и я прощу вам весь долг :triniti::prankster:
 
Качайгроші фіксує списання всіх відсотків за весь час за мінімальну оплату. Я закинув 200 грн і зафіксував списання. Списали відсотки до війни!
Какое отношение качай гроши имеет к е-грощи?
 
У меня долг 2000 или 2500, вы что. Просто были лишнее деньги и вежливо оператор попросил. Просили очень всю сумму заплатить - сказал вы что закон нарушаете? Сказали оплати хоть 200 и забудешь про проценты. После этого звонил робот эгроши чтобы я срочно заплатил а то будут дикие проценты. Жаль что не оператор, послал бы его. Заплатил 200 и всё. Другие МФО пока не пишут что списали проценты до войны.
Ответил так как тут кто-то хотел платить всю сумму чтобы списали проценты до войны. Чтобы не платили. Или думаете я из МФО?

Нет, у меня кредитов на 40К с промокодами. Сейчас ничто не гасил, только те МФО которые мне за одну гривну разрешили через кабинет пролонгировать на месяц...

Эгроши сказали что пролонгация платная ещё тело платить. Послал
Киньте мне 500 грн. ,и я прощу вам весь долг :triniti::prankster:
Если бы было люди, которые за процент закрывают через гаранта форума (администратора) - обратился бы. К сожалению все такие сливаются от гаранта Мидаса и других теневых чатов в телеге. Халявы нет, на звонки пофиг. Жду после войны остановку процентов и разделение моих долгов на части + восстановление истории. И тогда буду отдавать
Если посоветуете что делать чтобы єгроші (они единственные из всех МФО не идут на уступки и звонят мне) не начали звонить - скажите пожалуйста или ткните носом по теме на форуме. Я у вас первый день тут и ещё не шарю. Звонил в НБУ - не берут трубку. Форму обращения бы почтового...
А я нічого не кидала)Уже два роки як зафіксовано,що хрен вони що получать)?
Поспішив значить. Не буду більше їм платити, думав сума 200 то фігня. Але хотілося би без звінків контактам...
 
Останнє редагування:
У меня долг 2000 или 2500, вы что. Просто были лишнее деньги и вежливо оператор попросил. Просили очень всю сумму заплатить - сказал вы что закон нарушаете? Сказали оплати хоть 200 и забудешь про проценты. После этого звонил робот эгроши чтобы я срочно заплатил а то будут дикие проценты. Жаль что не оператор, послал бы его. Заплатил 200 и всё. Другие МФО пока не пишут что списали проценты до войны.
Ответил так как тут кто-то хотел платить всю сумму чтобы списали проценты до войны. Чтобы не платили. Или думаете я из МФО?

Нет, у меня кредитов на 40К с промокодами. Сейчас ничто не гасил, только те МФО которые мне за одну гривну разрешили через кабинет пролонгировать на месяц...

Эгроши сказали что пролонгация платная ещё тело платить. Послал

Если бы было люди, которые за процент закрывают через гаранта форума (администратора) - обратился бы. К сожалению все такие сливаются от гаранта Мидаса и других теневых чатов в телеге. Халявы нет, на звонки пофиг. Жду после войны остановку процентов и разделение моих долгов на части + восстановление истории. И тогда буду отдавать
Если посоветуете что делать чтобы єгроші (они единственные из всех МФО не идут на уступки и звонят мне) не начали звонить - скажите пожалуйста или ткните носом по теме на форуме. Я у вас первый день тут и ещё не шарю. Звонил в НБУ - не берут трубку. Форму обращения бы почтового...

Поспішив значить. Не буду більше їм платити, думав сума 200 то фігня. Але хотілося би без звінків контактам...
В країні війна)Які дзвінки?Ви про що?
Які кредити?Які контакти?
Про МФО і кредити зараз ніхто не думає навіть.Люди думають що далі робити і як жити.
 
Дякую всім за підтримку. Інші МФО тоже вже почали фіксування оплатити пропонувати. Мені важливе майбутнє - закинути хоча-б 1 грн щоб не рахували як прострочку. Я після війни не зможу користуваттся лімітом в банку через ті кляті МФО через історію
Чи можливо я просто погано знаю закон і зможу відновити свою історію запитом в УБКІ?
Бо чесні МФО сказали що історія заморожена. А кляті єгроші зіпсули місячною прострочкою, в УБКІ світиться вже...
 
Дякую всім за підтримку. Інші МФО тоже вже почали фіксування оплатити пропонувати. Мені важливе майбутнє - закинути хоча-б 1 грн щоб не рахували як прострочку. Я після війни не зможу користуваттся лімітом в банку через ті кляті МФО через історію
Чи можливо я просто погано знаю закон і зможу відновити свою історію запитом в УБКІ?
Бо чесні МФО сказали що історія заморожена. А кляті єгроші зіпсули місячною прострочкою, в УБКІ світиться вже...
Користуйтесь грошима власноруч заробленими)А не лімітами.Якщо вас в такий час турбує питання МФО,то думаю ніяких дій у вашому місті нема)Заробити можна.
 
Мені сос,укрпоз,зе кредит за тиждень придлагали лише тіло вже пару раз,а монівео і качай пока тихо.Но мені всеодно що вони придлагають,якби не було війни то б вже закрыла,а так є закон що до кінця війни вони не мають право нараховувати процент.Та ще після війни 30 днів не мають права вимагати оплати.
 
Користуйтесь грошима власноруч заробленими)А не лімітами.Якщо вас в такий час турбує питання МФО,то думаю ніяких дій у вашому місті нема)Заробити можна.
Справді, у Львові спокійно і робота у мене дистанційна, фріланс. Але були депресійні періоди. Зараз якраз заробив половину, думаю за 2 місяці (то якраз офіційно можна не платити) зароблю і закрию все повністю...
 
В країні війна)Які дзвінки?Ви про що?
Які кредити?Які контакти?
Про МФО і кредити зараз ніхто не думає навіть.Люди думають що далі робити і як жити.
І як вижити.....Про все інше я мовчу.Тут думаєш хоть би на голову не впало нічого,а люди про кредити і звінки переживають.Мені б іх нерви....
 
в такой ситуации лишнее что-то советовать))
Имел ввиду после войны платить. Сейчас деньги использовать в личных целях и инвестировать в рекламу, чтобы заработать больше;)
 
є- гроші у мене сьогодні також активувалися пишуть на вайбер - реструктуризацію пропонують а я ще думаю "відіте лі", та й таким не приємним акцентом "РЕСТРУКТРУИЗАЦІЯ НЕ ЦІКАВІТ ВІРНО???????????"
 
Просто забийте. Ну Ви дивна, про що наразі переймаєтесь?????? Хай бог милує. ?‍♀️?‍♀️?‍♀️ пішли вони усі за рускім корабльом - нхй. По Україні флешмоб, навіть оф.канал ВР у телеграмі тролить усю наволоч, а Ви за кредити срані серетесь, вибачте. Заспокойтеся, купіть смаколиків. Все. Ото б нам з вами оті пооблеми, коли міста та селеща розйобує кацапня у щент, розстрілює мирних цивільних. В мене вже матюки закінчуються. Все. Нахєр оту наволоч. Обійміть дітей, якщо є, або батьків. ?
Господи я лишилась без дому і без чоловіка, а вони дзвонять мені я так матом гнула шо нема ради.... 6 днів як поховала брата та чоловіка в мене 2 діток 7 років і 3 місяці. Мене чужі люди до себе взяли. А ті cyku спокою не дают щоб вони в пеклі горіли
от мені також пишуть 10% на армію переведуть...блінн шо за люди?нічого святого нема...ми переживаєм за близьких і рідних,я всі очі виплакала вже,спокою нема і тут письмецо спочтку смс а потім на вайбер...
Господи люди добрі в мене брат і чоловік загинули. 6 днів похоронили 2 є діток лишилися 7 років і 2 місяці. А ті тварюки дзвонять і листи шлють. Щоб вони здохли.
 
Останнє редагування:
сьогодні пришло смс шо є-гроші відновляють кредитування
 
Да, наверное всем уже такое сообщение пришло. Ненормальные блин. Погасите старый кредит и получите новый
 
Назад
Угорі Унизу