• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Команда форуму, написала що Звільнимо, гарна спроба. Тему я бачу, всі тут пишуть, що лохотрон. А ніхто не дійшов до кінця. Всі бояться, може вони дійсно працюють, і при наданні всьої достовірної інформації, суд стає на бік боржника. Докази - це рішення суду.
емм... то був сарказм..... бо робітники компанії "Звільнимо" зареєструвались тут і намагались відбілити репутацію, писали гарні відгуки
Якщо ви дочитали до кінця, то повині були це помітити:)
 
но вы-то дашли до конца?
Щоб дойти, потрібно щось робити. Арбітражний керуючий, цей намагався вам довести. Процедура неплатоспроможності для цього і є, якщо на єтапі реструктуризації суд погодить план по сплаті, то враховуватися буду тільки тіло кредиту(це те що ви взяли, а не всі відсотки, штрафи і пені що банки і мфо вам напахували). Цей строк оплати можуть розтянути до 60 місяців, щоб не було накладно по бюджету. І якщо ви сплатити всі борги, то в майно ваше реалізовувати не буде. Ось я і цікавлюсь, чи дійсно компанія Звільнимо працює, а не то що тут її тролять бо немає коштів для цієї процедури.
емм... то був сарказм..... бо робітники компанії "Звільнимо" зареєструвались тут і намагались відбілити репутацію, писали гарні відгуки
Якщо ви дочитали до кінця, то повині були це помітити:)
Я цей і помітив, мені цікаво те що адміни її прописали "гарна спроба".
 
Ось я і цікавлюсь, чи дійсно компанія Звільнимо працює, а не то що тут її тролять бо немає коштів для цієї процедури
Є тема по банкротству. Від форумчанина. Він її пройшов. Все в нього добре. Коштувало, як на мене, дорого. Навіть сама сплата арбітражному.
Звільнимо просить % від сумарного тіла кредиту. І не малий відсоток.

На початку роботи "Звільнимо" (19 рік) - інформації толком про банкротство не було. Як і не було судової практики. Поодинокі випадки, які затягувались в часі.

Ну а тепер докладніше... Наприклад.
В мене кредитів на 130к тілом. Відсотки не беремо, бо там лям буде. З 130 тіла я арбітражному заплачу 70. Мінімум. Ще 30 я заплачу компанії. Вже сотка. І це мінімальні суми.

Якщо Ви вірите, що не буде дзвінків після банкротства, або не будуть діставати смс і листами - даремно.

Платить по 30+к за обіцянки - такоє.
 
Команда форуму, написала що Звільнимо, гарна спроба. Тему я бачу, всі тут пишуть, що лохотрон. А ніхто не дійшов до кінця. Всі бояться, може вони дійсно працюють, і при наданні всьої достовірної інформації, суд стає на бік боржника. Докази - це рішення суду.
Дійти з ними до кінця ...грошей не вистачить за все платити)))
Ця компанія націлена на як найбільше витягти з клієнта грошей...
Вони і самі не бачили і не знають який той кінець.Там нема юристів....
 
Є тема по банкротству. Від форумчанина. Він її пройшов. Все в нього добре. Коштувало, як на мене, дорого. Навіть сама сплата арбітражному.
Звільнимо просить % від сумарного тіла кредиту. І не малий відсоток.

На початку роботи "Звільнимо" (19 рік) - інформації толком про банкротство не було. Як і не було судової практики. Поодинокі випадки, які затягувались в часі.

Ну а тепер докладніше... Наприклад.
В мене кредитів на 130к тілом. Відсотки не беремо, бо там лям буде. З 130 тіла я арбітражному заплачу 70. Мінімум. Ще 30 я заплачу компанії. Вже сотка. І це мінімальні суми.

Якщо Ви вірите, що не буде дзвінків після банкротства, або не будуть діставати смс і листами - даремно.

Платить по 30+к за обіцянки - такоє.
Дякую за відповідь, за послуги вони просять 20к. Оплату арбітражного по діючому закону 40260 за 3 місяці. В мене по мфо тіло десь 41к. і по банкам з відсотками більше 200000 к. Банк вже один подав до суду і другий на черзі. Ось і цікавлюся як вилазити з цієї ситуації.
 
Sadamuch, рахуйте тіло. Інше не має значення.
МФО в сторону. На потім. Суд з банком - не погано, якщо юриста знайдете нормального. Є варіант не просто зрізати відсотки, а і помножити на нуль їх бажання отримати хоч щось.
P.s. 20к це оплата 3-4 судів для толкового юриста.
Я б не витрачав час на всякі сумнівні компанії і шукав юриста/адвоката з нормальними відгуками.
 
Sadamuch, рахуйте тіло. Інше не має значення.
МФО в сторону. На потім. Суд з банком - не погано, якщо юриста знайдете нормального. Є варіант не просто зрізати відсотки, а і помножити на нуль їх бажання отримати хоч щось.
P.s. 20к це оплата 3-4 судів для толкового юриста.
Я б не витрачав час на всякі сумнівні компанії і шукав юриста/адвоката з нормальними відгуками.
Можете когось по-рекомендувати?
 
Можете когось по-рекомендувати?
На форумі є юристи. Почитайте відгуки про них, обирайте будь-якого і зв'язуйтесь. Консультації у всіх безкоштовні. В підписах їх повідомлень є їх контакти.
 
Команда форуму, написала що Звільнимо, гарна спроба. Тему я бачу, всі тут пишуть, що лохотрон.
Тому що :


і подібного багато.

А ніхто не дійшов до кінця. Всі бояться, може вони дійсно працюють, і при наданні всьої достовірної інформації, суд стає на бік боржника. Докази - це рішення суду.

Де почитати про успішну процедуру банкрутства яку оформили через звільнимо?
 
В реестрі судових рішень які вони виклали.
 
Sadamuch, может Вам лучше напрямую к Strom обратиться? Он арбитражный управляющий.
 
Дякую за відповідь, за послуги вони просять 20к. Оплату арбітражного по діючому закону 40260 за 3 місяці. В мене по мфо тіло десь 41к. і по банкам з відсотками більше 200000 к. Банк вже один подав до суду і другий на черзі. Ось і цікавлюся як вилазити з цієї ситуації.
Ну так, заплатите ви 40 260 гривень як авансування арбітражному керуючому за перші три місяці, а потім хто буде платити арбітражнику? Ви ж повинні розуміти, що справи про банкрутство фізичних осіб розглядаються не три місяці, а мінімум півроку! Нормальний арбітражник ще "на березі" обумовлює з боржником, як і коли буде оплачуватись йому робота після спливу трьох місяців. Найменше, що я бачив, це 10 тисяч щомісяччно арбітражнику після закінчення перших трьох місяців провадження.

Тим більше, в таких справах яка буде роль компанії "Звільнимо" за 20 тисяч гривень? Ходити замість боржника в судові засідання? Вся комунікація будується з арбітражником і (якщо він толковий) інших "помогаторів"можна і не залучати. Як варіант, залучити юриста для первинних консультацій, первинного збору документів і подання заяви до суду, але це не коштує 20 тисяч гривень.

Ще раз наголошую (оскільки сам через це пройшов і знаю, що кажу) - у справах про банкрутство грамотний арбітражник - це вже 70% успіху.
 
Дякую за відповідь, за послуги вони просять 20к. Оплату арбітражного по діючому закону 40260 за 3 місяці. В мене по мфо тіло десь 41к. і по банкам з відсотками більше 200000 к.
по банкам 200к, а именно тело какое? какой смысл с такими телами делать банкротство?
Банк вже один подав до суду і другий на черзі. Ось і цікавлюся як вилазити з цієї ситуації.
решайте с судами вопросы для начала, а потом поймете что никакие арбитражники вам не нужны
 
Ви ж повинні розуміти, що справи про банкрутство фізичних осіб розглядаються не три місяці, а мінімум півроку!
У "звільнимо" це швидше відбувається)
Шустрі мабуть. Бачив за 2-4 місяці
 
У "звільнимо" це швидше відбувається)
Шустрі мабуть. Бачив за 2-4 місяці
В реєстрі судових рішень, чи у "відгуках" щасливих клієнтів бачили?

Я знаю один "схєматоз", як можна за три місяці впоратись, але розповідати його, звичайно, не буду. Він не всім підходить та й реалізовується за попередньою змовою з арбітражником))
 
Назад
Угорі Унизу