• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ККаса майже за тіло)

  • Автор теми Morfius
  • Дата початку
  • Відповіді 120
  • Перегляди 5K
последовательность событий: сначала письмо, потом 50 / 50 вероятность суда, которую на момент отправки письма вы точно не просчитаете
Вона "правильного" листа відправе?
 
последовательность событий: сначала письмо, потом 50 / 50 вероятность суда, которую на момент отправки письма вы точно не просчитает
Вона "правильного" листа відправе?
А чого ви вважаєте , що неправильного?)
 
Ну так как себя ведут? Хоть меня расстреляйте, но меня больше всего беспокоит, как по работе-это основа, всем остальным смогу пояснить. Я до сих пор помню, как в страшном сне когда, например Кэшберри звонили мне /глбух/ по сыну сотрудницы!!! Месяца два каждые 10 минут. Та сотрудница уже не работает...
Мне по началу звонили часто, но только мне. А потом вообще затихли. И вот почти спустя три года обьявились
 
Мне по началу звонили часто, но только мне. А потом вообще затихли. И вот почти спустя три года обьявились
В них зараз акція новорічна "за тіло" пропонують закрити кредит,можливо і Вам хочуть запропонувати такий варіант,але от біда в них...гарантійки з мокрими печатками скінчилися?‍♀️
А чому не розповісти?
А навіщо?Якщо у Вас є Ваша думка і вона є правильною...вибачте,але доводити Вам нічого не збираюся...Ваше життя,Ваші кредити,Ваш вибір...
А по суті: шарагам пофіг на закони і на Ваші писульки)))
 
Мне по началу звонили часто, но только мне. А потом вообще затихли. И вот почти спустя три года обьявились

В них зараз акція новорічна "за тіло" пропонують закрити кредит,можливо і Вам хочуть запропонувати такий варіант,але от біда в них...гарантійки з мокрими печатками скінчилися?‍♀️

А навіщо?Якщо у Вас є Ваша думка і вона є правильною...вибачте,але доводити Вам нічого не збираюся...Ваше життя,Ваші кредити,Ваш вибір...
А по суті: шарагам пофіг на закони і на Ваші писульки)))
Та до чого тут моя думка правильна... я наразі так вважаю, але могла би змінити думку, якщо б щось інше прочитала ..
Але з тим, що шарагам пофіг на закони, то є правда. А от щодо писульок - ні... як то кажуть, не зміг вкусити, то хоч в тапки насси)))) їх і справді штрафують і чим більше буде скарг на них, чим більше буде штрафів їм, тим скоріше вони прийдуть до тями..
Ми самі дозволяємо це з нами робити, розумієте?
 
вы имеете в виду, письмо с требованием удалить ваши как заемщика перс.данные после закрытия вами договора, или на момент наличия у шараги претензий?
?????
По закону есть перечень данных , которые они имеют право обрабатывать и эти данные , собственно говоря, вы сами им и предоставляете.. А вот все остальное - зась)))
Та до чого тут моя думка правильна... я наразі так вважаю, але могла би змінити думку, якщо б щось інше прочитала ..
Але з тим, що шарагам пофіг на закони, то є правда. А от щодо писульок - ні... як то кажуть, не зміг вкусити, то хоч в тапки насси)))) їх і справді штрафують і чим більше буде скарг на них, чим більше буде штрафів їм, тим скоріше вони прийдуть до тями..
Ми самі дозволяємо це з нами робити, розумієте?
Ви мене пробачие,але я логічний ланцюжок десь загубила...що?куди?кому? і навіщо? Ви хочете написати і відправити??
до чого тут моя думка правильна... я наразі так вважаю, але могла би змінити думку, якщо б щось інше прочитала ..
Форум хоч трішки читайте...інформації вагон...
 
Dusha?, ясно, спасибо. ну то данные третьих лиц/родственников, видимо. они сами должны писать, а не заемщик вместо них
хотя сейчас должно быть достаточно третьему лицу под запись сказать "идите на00й" "прекратить звонки, удалить номер из базы обзвона". работает слабо
 
вы имеете в виду, письмо с требованием удалить ваши как заемщика перс.данные после закрытия вами договора, или на момент наличия у шараги

вы имеете в виду, письмо с требованием удалить ваши как заемщика перс.данные после закрытия вами договора, или на момент наличия у шараги претензий?
Ні, я маю на увазі лист, що Компанія повідомила мене про борг, я а я нічого не знаю, бо згідно з Законом мені не було надано відповідних документів, обдзвонює моїх рідних і знайомих , а тому на підставі купи Законодавчих актів прошу припинити обробку і видалити мої дані)))
 
я а я нічого не знаю, бо згідно з Законом мені не було надано відповідних документів
они отправят вам копию договора факторинга и скажут, что документы отправлены, у вас 30 дней на оплату
дальше что?
 
?????


Ви мене пробачие,але я логічний ланцюжок десь загубила...що?куди?кому? і навіщо? Ви хочете написати і відправити??

Форум хоч трішки читайте...інформації вагон...
Ви написали мені чітко, що ви читаєте дві теми і бачите двох різних людей. Я з цього приводу поставила до вас питання. В чому ви бачите відмінність??? Чому ви уникаєте відповіді, але перед тим дозволили собі мене образити
они отправят вам копию договора факторинга и скажут, что документы отправлены, у вас 30 дней на оплату
дальше что?
Хмхмхм
Ото коли люди отак руки складають - нам "голови і рублять" в цій державі .. ((( замість того, щоб разом...
 
Ви написали мені чітко, що ви читаєте дві теми і бачите двох різних людей. Я з цього приводу поставила до вас питання. В чому ви бачите відмінність??? Чому ви уникаєте відповіді, але перед тим дозволили собі мене образити
Тому що кардинально різна Ваша позиція щодо оплати в темах...перечитайте уважно пости,які Ви писали...
 
Хмхмхм
Ото коли люди отак руки складають - нам "голови і рублять" в цій державі .. ((( замість того, щоб разом...
вы же задаете вопросы
ответьте на один теперь.
вот, пришли документы
что дальше?

цугцванг свой упустили, сделали ход по договору. бессмысленно
 
Най роблять , що їм в голову взбреде, а ми будемо терпіти... мої очі плачуть..
Так, як плакали в апеляційного, коли районний виграли по машині... і жоден адвокат не гарантував, взагалі, що можна її відбити... і таки в касаційному я її забрала собі!!
А ви далі найте , замість знайти рішення... простіше ж не платити, аніж до порядку то привести, щоб інші не попадалися!
вы же задаете вопросы
ответьте на один теперь.
вот, пришли документы
что дальше?

цугцванг свой упустили, сделали ход по договору. бессмысленно
Я ж вам не юрист, але завтра подивлюсь))) то де я писала, що договір свій треба визнавати?? Знайдіть цитату))) не читайте навскосу)))
 
Най роблять , що їм в голову взбреде, а ми будемо терпіти... мої очі плачуть..
Так, як плакали в апеляційного, коли районний виграли по машині... і жоден адвокат не гарантував, взагалі, що можна її відбити... і таки в касаційному я її забрала собі!!
А ви далі найте , замість знайти рішення... простіше ж не платити, аніж до порядку то привести, щоб інші не попадалися!

Я ж вам не юрист, але завтра подивлюсь))) то де я писала, що договір свій треба визнавати?? Знайдіть цитату))) не читайте навскосу)))
???
А ви далі найте , замість знайти рішення... простіше ж не платити, аніж до порядку то привести, щоб інші не попадалися!
Нарешті в нас є Ви для цього???
 
Назад
Угорі Унизу