• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Компания АК ЗАКОН. Отзыв о не начавшемся сотрудничестве. Не прислали договор

Останнє редагування:
по цьому номеру все добре і сроки на апеляцію пройшли
 
Останнє редагування модератором:
Останнє редагування модератором:
Номер справи.
Прикольно))
Сума позову меньша за судові витрати :hang2:
До речі : де ж кошти? Терміни на апеляцію вже давно минули)
Я ж кажу , там дати набрання чинності немає , а сума позову так, то була більш принципова позиція , я не те скинула?там видно мої дані?
 
Я ж кажу , там дати набрання чинності немає , а сума позову так, то була більш принципова позиція , я не те скинула?там видно мої дані?
не завжди її відображає. ваш юрист має бути в курсі що робити в таких ситуаціях
 
Я ж кажу , там дати набрання чинності немає , а сума позову так, то була більш принципова позиція , я не те скинула?там видно мої дані?
Дані є по номеру справи. Видно хто позивач.
Я думав тільки Київський тягне з розглядом.
В мене з січня тягнули. У Вас довше буде...

Випадок цікавий для онлайнів. Теж з ними суд був.

Термін набрання чинності - 30 днів. Тобто час на оскарження.
По суті Вам треба написати заяву на отримання виконавчого листа та звертатись до виконавців. Спочатку до свого виконавця і показати рішення. Потім виконавчий лист надіслати виконавцю в Київ, щоб повернути витрачені кошти.
Модерація встигла швидше мене
 
Дані є по номеру справи. Видно хто позивач.
Я думав тільки Київський тягне з розглядом.
В мене з січня тягнули. У Вас довше буде...

Випадок цікавий для онлайнів. Теж з ними суд був.

Термін набрання чинності - 30 днів. Тобто час на оскарження.
По суті Вам треба написати заяву на отримання виконавчого листа та звертатись до виконавців. Спочатку до свого виконавця і показати рішення. Потім виконавчий лист надіслати виконавцю в Київ, щоб повернути витрачені кошти.
Модерація встигла швидше мене
Дякую)
Але коли я послала виконавцю це рішення він так само сказав що в судовому реєстрі немає дати набрання, тож потім я дзвонила до суду, вони сказали що поки що не повернувся якийсь конверт
 
Доброго вечора! Зараз знаходжусь в пошуку антиколекторської компанії, до уваги припала саме АК «Закон», хотів дізнатись, можливо хтось мав справу з цією компанією, можете поділитись досвідом?
 
Доброго вечора! Зараз знаходжусь в пошуку антиколекторської компанії, до уваги припала саме АК «Закон», хотів дізнатись, можливо хтось мав справу з цією компанією, можете поділитись досвідом?
для чого вам вони?
 
Доброго вечора! Зараз знаходжусь в пошуку антиколекторської компанії, до уваги припала саме АК «Закон», хотів дізнатись, можливо хтось мав справу з цією компанією, можете поділитись досвідом?
Делюсь опытом - все антиколлекторские компании это лохотрон и разводилово.
 
Доброго вечора! Зараз знаходжусь в пошуку антиколекторської компанії, до уваги припала саме АК «Закон», хотів дізнатись, можливо хтось мав справу з цією компанією, можете поділитись досвідом?
Смотря, что Вы хотите получить в конечном итоге.
 
Назад
Угорі Унизу