• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Компания АК ЗАКОН. Отзыв о не начавшемся сотрудничестве. Не прислали договор

С договором Вы были ознакомлены, высылать договора за 10-14 дней до его заключения это в принципе не верно, загруженность у нас действительно очень большая, это Ваш выбор с кем идти на данную процедуру, надеюсь Вам помогут ?
У вас завжди загруженість, окрім днів, коли треба платити за послуги. Заплатила в повітря 30000 за те, що отримала консультацію від менеджера, яка впихнула мені процедуру банкрутства на Мфо, переконуючи мене, що вона вирішить питання з моїми боргами і дзвінки припиняться. Якби я не сплатила банківські картки, ще б влетіла в більші борги. Коли я повідомила, що не подаватиму в суд, запропонували "допомогти" закрити за тіло, а потім просто морозили. Щиро дякую, я за ці 30000 могла закрити частину боргів.
 
Maina, я навіть не знаю, що можна тут додати...
У вас завжди загруженість, окрім днів, коли треба платити за послуги. Заплатила в повітря 30000 за те, що отримала консультацію від менеджера, яка впихнула мені процедуру банкрутства на Мфо, переконуючи мене, що вона вирішить питання з моїми боргами і дзвінки припиняться. Якби я не сплатила банківські картки, ще б влетіла в більші борги. Коли я повідомила, що не подаватиму в суд, запропонували "допомогти" закрити за тіло, а потім просто морозили. Щиро дякую, я за ці 30000 могла закрити частину боргів.
Якщо Вам не важко, напишіть про це тут: АнтиКоллектор | Facebook
 
Maina, я навіть не знаю, що можна тут додати...

Якщо Вам не важко, напишіть про це тут: АнтиКоллектор | Facebook
Сьогодні ледве додзвонилася на їхню лінію, обіцяли, що юрист зі мною звяжеться, двінків не було, той контакт, з яким я переписувалася тупо не відповідає. Я дуже зла на них через пусту трату часу і грошей, які мені ніхто швидше всього не поверне.
 
У вас завжди загруженість, окрім днів, коли треба платити за послуги. Заплатила в повітря 30000 за те, що отримала консультацію від менеджера, яка впихнула мені процедуру банкрутства на Мфо, переконуючи мене, що вона вирішить питання з моїми боргами і дзвінки припиняться. Якби я не сплатила банківські картки, ще б влетіла в більші борги. Коли я повідомила, що не подаватиму в суд, запропонували "допомогти" закрити за тіло, а потім просто морозили. Щиро дякую, я за ці 30000 могла закрити частину боргів.
Іпать мене в... міцно.
 
Іпать мене в... міцно.
Це просто мені пощастило натрапити на форум, аби дати задню, бо за договором ще мала заплатити 10000. Там ще мутки з проплатами були, бо ми домовилися, на оплату в три місяці, а на другий менеджер наполягала на повній оплаті, бо в них щось там посунулося. Це тупо треш.
 
Іпать мене в... міцно.
Ще таке дороге "повітря" не зустрічав?)
ми домовилися, на оплату в три місяці, а на другий менеджер наполягала на повній оплаті, бо в них щось там посунулося.
:facepalm: ... жадібність хіба що
Це тупо узаконений разводняк.
 
Ще таке дороге "повітря" не зустрічав?)

:facepalm: ... жадібність хіба що

Це тупо узаконений разводняк.
Ну так за договором я мала проходити процедуру банкрутства, частина оплата юриста, частина арбітражного, яку я мала оплатити пізніше.
 
А ми допомагаємо безкоштовно?
А люди готові платити ні за що,за пусті балачки по телефону....
Обіцянки з неба)
Кошмар просто.
 
Ну так за договором я мала проходити процедуру банкрутства, частина оплата юриста, частина арбітражного, яку я мала оплатити пізніше.
Навіть не знаю що вам відповісти так аби воно коректно було написано...
 
А сколько у вас тело было?
Тіло 80000, було на той момент, коли підписувала договір, але сума сягала за 200000 через накручені відсотки.В мене було 11 Мфо. Зараз я вже частину закрила, бо колектори виносили мозок батькам, деякі кантори через місяць почали пропонувати тіло. Зараз залишилося 6, але сума наразі більша, бо Кредит Каса та Кредит пром інвест накрутили великі відсотки. Мене в цій всій історії затримала одна довідка, бо я вже збирала пакет документів на суд. Просто вчасно наткнулася на форум.
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу