• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Компанія cly. Справа в досудовому відділі

  • Автор теми Rumlo
  • Дата початку
  • Відповіді 162
  • Перегляди 15K
Родным нет . Просрочка где-то больше 20 дней . Я взяла 2000 грн , сейчас хотят 6 тыс , попросила пересчитать проценты, пересчитали на 4950 . Я все ровно не платила , жду ответ от нацкома
А там можна подивитись яку контактну особу я вказувала? Бо щось знайти не можу
 
А там вообще ничего нельзя увидеть
Боюсь щоб до рідних не добрались. Бо з моїм щастям сумніваюсь що мені щось спишуть і лишать просто так в спокої. Шукаю гроші щоб хоть щось закрити.
 
Боюсь щоб до рідних не добрались. Бо з моїм щастям сумніваюсь що мені щось спишуть і лишать просто так в спокої. Шукаю гроші щоб хоть щось закрити.
Ну у меня позиция дождаться ответа от нацкома
 
Та я тоже хочу дочекатись рішення, але вони ж за місяць достануть мене. Вони сказали що їм всерівно. Що можу писати куда хочу
Їм може і все рівно,але суму боргу зменшать.
 
Та я тоже хочу дочекатись рішення, але вони ж за місяць достануть мене. Вони сказали що їм всерівно. Що можу писати куда хочу
Ну мне так же ответили . Сказали что предоставят запись разговора в суде
 
[Q
Їм може і все рівно,але суму боргу зменшать.
Не хочу щоб за той місяць рідних достали. Мені і так хватає проблем.
OTE="Milano4ka, post: 444208, member: 6749"]
Їм може і все рівно,але суму боргу зменшать.
[/QUOTE]
[Q
Їм може і все рівно,але суму боргу зменшать.
Не хочу щоб за той місяць рідних достали. Мені і так хватає проблем
 
Останнє редагування:
[Q

Не хочу щоб за той місяць рідних достали. Мені і так хватає проблем.
OTE="Milano4ka, post: 444208, member: 6749"]
Їм може і все рівно,але суму боргу зменшать.
[Q

Не хочу щоб за той місяць рідних достали. Мені і так хватає проблем
[/QUOTE]
Та вроде бы не достают,хотя мои ни с кем не общаются....кто звонит не знают
 
Йду завтра здаватися татові. Він вже в лютому допоміг мені закрити 23 МФО, а я знов влізла. Правда на цей раз сума меньше на 40к. Піду розкажу, думаю він поможе закрити все що є, і банки і МФО. Мені скоро народжувати, а ті тварі і тік до тата доберуться то треба буде розказати. Краще зараз розкажу поки % не великі і прострочка лише одна. Прошу вашої підтримки. Бо важко ппц. Реву другий день, спати не можу, їсти не можу. Що я за д*pa. Нащо знов влізла
 
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.


Жёсткий диалог с каллом ? CLY .
sbarska, добре мати такого тата ? брати й щоб він віддавав ?
 
Йду завтра здаватися татові. Він вже в лютому допоміг мені закрити 23 МФО, а я знов влізла. Правда на цей раз сума меньше на 40к. Піду розкажу, думаю він поможе закрити все що є, і банки і МФО. Мені скоро народжувати, а ті тварі і тік до тата доберуться то треба буде розказати. Краще зараз розкажу поки % не великі і прострочка лише одна. Прошу вашої підтримки. Бо важко ппц. Реву другий день, спати не можу, їсти не можу. Що я за д*pa. Нащо знов влізла
Ну вы чего, в самом деле? В положении и так себя мучаете?? Не нужно, не стоят они этого!!! Берегите Ваше сокровище и здоровье!!!! Обязательно поделитесь с папой, на душе будет легче.
 
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.


Жёсткий диалог с каллом ? CLY .
sbarska, добре мати такого тата ? брати й щоб він віддавав ?

А ви бачу дуже розумний. Я йому віддаю те що він мені позичив.
Ну вы чего, в самом деле? В положении и так себя мучаете?? Не нужно, не стоят они этого!!! Берегите Ваше сокровище и здоровье!!!! Обязательно поделитесь с папой, на душе будет легче.
Дякую. Розказала. Не легше стало. Але тепер точно знаю що в то г..... Більше не влізу. Віддам татові все що винна і все.
 
Добрый день, у кого крали личные данные через взлом телефона и брали займ в CLY? что делать ,просрочка идет,а денег я не брал???
 
Запрос в клай на доки, заявление в полицию
С чего Вы взяли, что телефон взломан? И как узнали, что на Вас оформлен кредит?
 
Сегодня ети чудики написали смс бывшей жене што я в розшуке и штоб явился в полицию она пошла в полицию а её там послали)) да и апетит у них с 2к за месяц 12к насчитали.
 
Сьогодні подзвонили з cly,сказали діло в досудовому відділі в місті Києв,наскільки все серйозно.Дзвонили з номера +380 67 530 2537
Мені таке казали десь у місяці вересні. Більше того номер справи в судовому реєстрі назвали,назву суду Прізвище імя судді. Зайшла перерила. Такої судді в тому суді просто не існує... Як власне і моєї справи.. з вересня так і не зявилась в реєстрі. А десь з місяця січня почали присилати листи з проханням оплатити лише тіло. Так що не партесь.
 
Назад
Угорі Унизу