• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Корейские реплики телефонов известных брендов

  • Автор теми Admin
  • Дата початку
  • Відповіді 41
  • Перегляди 1K

Admin

Реклама, гарант, питання по проекту
Адміністрація
Реєстрація
19 Чер 2018
Дописи
34,306
Реакції
92,528
Бали
11,145
UAH
5.11
Ваш пол
Мужской
Admin не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Хочу узнать мнение знающих людей. Вот сейчас заинтересовался корейской репликой Sansung S23 Ultra. Посмотрел обзоры от магазинов. Ну, вроде как бы норм. Но понятное дело, что реплика это не оригинал. Просто интересно, имеет ли смысл рассматривать такой вариант или ну его в баню?
 
Хочу узнать мнение знающих людей. Вот сейчас заинтересовался корейской репликой Sansung S23 Ultra. Посмотрел обзоры от магазинов. Ну, вроде как бы норм. Но понятное дело, что реплика это не оригинал. Просто интересно, имеет ли смысл рассматривать такой вариант или ну его в баню?
Ніколи не був прихильником самсунга ,а тим паче реплікантом ,вже другий телефон від сяомі і скажу - бомба ,перший був редмі а наразі користуюся поко ,обидва огонь !))))
 
Начальник, ну возьми тогда китайца уж лучше.....Realme,Oneplus,Xiaomi на худой конец) Не реплики есть реплики....это же паль, ни отремонтировать птом, ни поддержи, ни обнов ПО. Шляпа...
Или S22 ultra, там не особо большая разница будет для обычного пользователя по сравнению с 23, а цена уже гораздо ниже.
 
Намучився в свій час з кривими прошивками,на тому і зарікся
 
Начальник, ну возьми тогда китайца уж лучше.....Realme,Oneplus,Xiaomi на худой конец) Не реплики есть реплики....это же паль, ни отремонтировать птом, ни поддержи, ни обнов ПО. Шляпа...
Или S22 ultra, там не особо большая разница будет для обычного пользователя по сравнению с 23, а цена уже гораздо ниже.
У меня как раз Xiaomi redmi note 11. В принципе, аппарат нормальный.
Собственно, теперь понял, что реплика это лажа. Благодарю!!
 
Ні, ні тільки не репліки, ксіомішки у мене без мотання в платочок і носіння під серцем працюють як мінімум 2-3 роки, потім купляю іншу)
 
Якось я почав в інакше сторону дивитись. На яблука. Телефон брав щоб не жалко було розбить, але.... Докинув би ще трохи до максимуму і взяв би 12ку.
Андроїд набридає.
 
Якось я почав в інакше сторону дивитись. На яблука. Телефон брав щоб не жалко було розбить, але.... Докинув би ще трохи до максимуму і взяв би 12ку.
Андроїд набридає.
Чим набридає андроїд ? Його можна ламати і ставити сторонні проги ! А яблуко ?
 
ламати - це як? ти про apk?
Так можна ,і робиш доступ .Перший китаєць після нокіїї був леново но то дрючок ,а потім більш сурйозніший підхід до вибору і взяв редмі 4 х - ?,а зараз користуюся поко 3 х теж ракета ,вже два роки і ні одного лагу ,це не реклама )))))
 
Так можна ,і робиш доступ .Перший китаєць після нокіїї був леново но то дрючок ,а потім більш сурйозніший підхід до вибору і взяв редмі 4 х - ?,а зараз користуюся поко 3 х теж ракета ,вже два роки і ні одного лагу ,це не реклама )))))
Ну якщо ти в такому порівнянні, тоді звісно і на жигулях можно доїхати в Лісабон, але зробити це в мерсі значно комфортніше.
Я ніколи не любив яблуко, проте наші сяомівські Snapdragon не вигрібають проти ябкових Apple Bionic.
Проц і оптимізація залізяччя в ябках завжди була на дві голови вища.
Тому і ціна відчутно різна.
 
Ну якщо ти в такому порівнянні, тоді звісно і на жигулях можно доїхати в Лісабон, але зробити це в мерсі значно комфортніше.
Я ніколи не любив яблуко, проте наші сяомівські Snapdragon не вигрібають проти ябкових Apple Bionic.
Проц і оптимізація залізяччя в ябках завжди була на дві голови вища.
Тому і ціна відчутно різна.
Це особистий вибір ,і порівнювати поко до жигуля якось не....
І що на яблуці зупинився світ ?
 
У меня как раз Xiaomi redmi note 11. В принципе, аппарат нормальный.
Собственно, теперь понял, что реплика это лажа. Благодарю!!
если ищешь новый тел и не за оверпрайс и не яблоко - советую присмотреться к Realme 10 pro+. Отличный аппарат за свои 10-11к грн. И внешне и по железу для повседневного использования хватит с головой.
 
если ищешь новый тел и не за оверпрайс и не яблоко - советую присмотреться к Realme 10 pro+/ Отличный аппарат за свои 10-11к грн. И внешне и по железу для повседневного использования хватит с головой.
Та я не то чтобы ищу. Скорее так, на будущее, чтобы понимать. Меня мой трубофон устраивает пока)) Просто хотел понять, имеет ли смысл покупать реплику. Но, почитав ответы, понял, что не при каком раскладе)))
Просто оригинал он дороговато стоит, я явно не готов за трубу выводить 30+ косарей.
 
Це особистий вибір ,і порівнювати поко до жигуля якось не....
І що на яблуці зупинився світ ?
Вкусовщина) Сам не фанат ни одного ни другого, но всегда не любил яблоко, как минимум, за оверпрайс. Хотя сейчас хожу с яблоком) Андроид тупо надоел. Сменить обстановку, так сказать))
 
Це особистий вибір
Звичайно.
порівнювати поко до жигуля якось не....
Ну не я придумав бюджетні гаджети і переміум клас, тож що тебе "смущає" в анології :cool:
І що на яблуці зупинився світ ?
До чого тут це?
Я про технічні можливості, а не розпіарений бренд.
Кожен сам собі обирає що йому до душі... і по кишені.
 
Звичайно.

Ну не я придумав бюджетні гаджети і переміум клас, тож що тебе "смущає" в анології :cool:

До чого тут це?
Я про технічні можливості, а не розпарений бренд.
Кожен сам собі обирає що йому до душі... і по кишені.
Старий ворчун ?
 
Та я не то чтобы ищу. Скорее так, на будущее, чтобы понимать. Меня мой трубофон устраивает пока)) Просто хотел понять, имеет ли смысл покупать реплику. Но, почитав ответы, понял, что не при каком раскладе)))
Просто оригинал он дороговато стоит, я явно не готов за трубу выводить 30+ косарей.
Ну тобі в самих перших постах відповіли за основний "баг" цих гаджетів. ПЗ... "косо криво аби живо"))
 
Назад
Угорі Унизу