• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кредити. Що робити з початку прострочок?

Поясніть всім, що це тільки погрози і ці контори нічого зробити не можуть. Такі в них методи роботи, так вони хочуть витягнути більше грошей.
Якщо не зрозуміють рідні, то припиніть спілкування на деякий час. Ви вже маєте свою сім'ю, самостійна людина.

Зараз збирайте трохи грошей і чекайте на вигідні пропозиції закриття.
Знаю, як вимотують ці дзвінки. В мене зараз десь 4 місяці просрочок в середньому. І я помітила, що дзвінків стало менше. Якщо раніше дзвонили 30, а то і більше раз на день, то зараз 6-8. Форум допоміг дуже сильно витримати це все.
Тримайтеся)
Я тільки почитаю форум та заспокоюсь, як мені хтось мусить на говорити купу страхів, подзвонила мами подруга і почала розказувати що "от вони страшні люди які здатні на все, та нічого не бояться, вони зроблять фальшиві документи на хату і все і заберуть хату, бабку выкинуть за шкіру і усе, мене або тебе або дитину можуть і вбити" я кажу але за 100000(в різних компаніях)ніхто хату не забирає, а вона каже "попроси в мами вибачення, скажи що більше так не будеш, проси хай поможе, кажи що будеш слухатись" я кажу за що я маю просити вибаченн? Я що на неї кредити взяла, чи що, це мої проблеми,з часом і вирішу, а вона знову своє щебече, що от ти не права, бо ти винна що мама переживає????
Вже говорять мені от в бабусі тиск піднявся, через то що їй подзвонили, мене тепер в усіх проблемах роблять винною..
 
Я думаю что основная проблема что тс 18 и мама думает что ещё ребёнок
У меня племянник в 18 лет влез по второму кругу, первый раз закрыли за него,как я не отговаривала.. Теперь..Его кредиты его проблемы, никто в них не лезет.Антиспам все включили..Да, ребенок,но пусть сам расхлебывает.
 
Гато, я розумію всю проблему ситуації, і я розумію що я винна бо набрала, але я ж не прошу щоб хтось платив за мене, я сказала що вирішу свої проблеми сама
Це вам мама таке пише?Фінал.
Ага, зараз ще гірше
 

Вкладення

  • Screenshot_20210805-191958_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210805-191958_WhatsApp.jpg
    208 Кб · Перегляди: 52
У меня племянник в 18 лет влез по второму кругу, первый раз закрыли за него,как я не отговаривала.. Теперь..Его кредиты его проблемы, никто в них не лезет.Антиспам все включили..Да, ребенок,но пусть сам расхлебывает.
Ну а с другой стороны?! Что ж в 18 можно то порешать?на панщину клубнику собирать?
 
Світлана055, ну я розумію що зла і все таке.Ну але це трохи перебор.Нікого з нас не хвалили.Але ну казати,що мами в тебе нема,як на мене це занадто.
 
Спокойно, это по началу, все будет нормально) это ж мамы, купите ей глицин и цветы, и поговорите по душам
 
Единственное верное решение это испорченная кредитная история! Навсегда.. Чтобы больше не влез.
Ну может) да и вообще что в 18 что больше не нам «умным» судить, сами тоже в теме)
Світлана055, ну я розумію що зла і все таке.Ну але це трохи перебор.Нікого з нас не хвалили.Але ну казати,що мами в тебе нема,як на мене це занадто.
Та ненагоняйте, человек и без нас в шоке) все порешается, нужно время
 
почала розказувати що "от вони страшні люди які здатні на все, та нічого не бояться, вони зроблять фальшиві документи на хату і все і заберуть хату, бабку выкинуть за шкіру і усе, мене або тебе або дитину можуть і вбити"
Прекращайте слухати брєд
 
Ну может) да и вообще что в 18 что больше не нам «умным» судить, сами тоже в теме)

Та ненагоняйте, человек и без нас в шоке) все порешается, нужно время
Я не наганяють,як ви висловились.Людина уже достатньо доросла,щоб вирішувати свої фінансові питання і проблеми.І ізолювати себе від такого пресингу зі сторони рідних.Я не спорю пройде час,і все наладиться.Але ось таке спілкування на разі треба припинити,бо воно нажаль запам'ятається.
 
Я не наганяють,як ви висловились.Людина уже достатньо доросла,щоб вирішувати свої фінансові питання і проблеми.І ізолювати себе від такого пресингу зі сторони рідних.Я не спорю пройде час,і все наладиться.Але ось таке спілкування на разі треба припинити,бо воно нажаль запам'ятається.
Это все эмоции, если б мой ребёнок в такое влез, я б просто с ума сошёл, думаю как и вы) по поводу прекратить общение - не согласен абсолютно
 
Это все эмоции, если б мой ребёнок в такое влез, я б просто с ума сошёл, думаю как и вы) по поводу прекратить общение - не согласен абсолютно
Ну у мене мама теж в долоні не плескала з татом.Але ось такого не говорили.А сіли і все обсудили.Спокійно,без емоцій.
 
Ну у мене мама теж в долоні не плескала з татом.Але ось такого не говорили.А сіли і все обсудили.Спокійно,без емоцій.
Да у все так) я ж говорю- нужно только время, глицин и ясный ум
 
Світлана055, ну я розумію що зла і все таке.Ну але це трохи перебор.Нікого з нас не хвалили.Але ну казати,що мами в тебе нема,як на мене це занадто.
??
Спокойно, это по началу, все будет нормально) это ж мамы, купите ей глицин и цветы, и поговорите по душам
Батьки за кордоном, розмови по душам?, нажаль такого ніколи не було
 
??

Батьки за кордоном, розмови по душам?, нажаль такого ніколи не було
Не було - будэ! Ну придётся 100%) короче налаживайте контак, успокаивайтесь и дружитесь) только следите что б она не полезла платить сама всяким помошникам
 
Назад
Угорі Унизу