• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кредити. Що робити з початку прострочок?

Не було - будэ! Ну придётся 100%) короче налаживайте контак, успокаивайтесь и дружитесь) только следите что б она не полезла платить сама всяким помошникам
Та вона вже зі мною не хоче мати нічого спільного, і те що буде усе добре вы мене не переконаєте, тому що я знаю свою маму, і було багато в житті проблем через які ми не спілкувались рік, стараюсь успокоїтись, але не дають?
 
Та вона вже зі мною не хоче мати нічого спільного, і те що буде усе добре вы мене не переконаєте, тому що я знаю свою маму, і було багато в житті проблем через які ми не спілкувались рік, стараюсь успокоїтись, але не дають?
Тьфу блин ?
Значит перечитайте свою тему пару раз, а лучше раз 10
 
Я тільки почитаю форум та заспокоюсь, як мені хтось мусить на говорити купу страхів, подзвонила мами подруга і почала розказувати що "от вони страшні люди які здатні на все, та нічого не бояться, вони зроблять фальшиві документи на хату і все і заберуть хату, бабку выкинуть за шкіру і усе, мене або тебе або дитину можуть і вбити" я кажу але за 100000(в різних компаніях)ніхто хату не забирає, а вона каже "попроси в мами вибачення, скажи що більше так не будеш, проси хай поможе, кажи що будеш слухатись" я кажу за що я маю просити вибаченн? Я що на неї кредити взяла, чи що, це мої проблеми,з часом і вирішу, а вона знову своє щебече, що от ти не права, бо ти винна що мама переживає????
Вже говорять мені от в бабусі тиск піднявся, через то що їй подзвонили, мене тепер в усіх проблемах роблять винною..
Важко. Та маєте це якось пройти. Всі ми тут такі. І нам ще пощастило, що знайшли цей форум)
Старшим людям важче зрозуміти, що мфо не можуть наробити всього того, чим лякають або що малює уява.
Я думаю, з часом ваші стосунки з рідними налагодяться. Просто потрібен час...
 
Допоможіть, я вже незнаю що робити, мені 18 років, так вийшло що набрали з чоловіком кредитів, був час коли чоловік не працював, і взяли перше 1000,віддали,потім 2000 віддали, потім 5000 вже не мали як віддати, і взяли ще один 10000, з яких 5000 віддали, а 5000 знову потратили, потім треба було 10000 погасити взяли 15000,віддали за той 12 чи 13 тис, і так пішло поїхало там треба платити вже не було де взяти так багато і взяли в декількох там по 5000 по 2000, 3000 і набрали десь 18 кредитів загалом, сума була 100000грн.
Спочатку думали ну от будем помаленько віддавати, якось почучуть і віддамо
Але зараз вже на деяких кредитах прострочки по 10 днів, мені постійно надзвонюють, по 100000 раз в день купа номерів, я не беру трубку бо боюсь знаю що будуть кричати, а що я їм скажу? Не буду ж я казати от завтра заплачу, якщо я немаю чим, вони ж потім знову будут дзвонити, мені приходять смс що справи передають колекторам, саме більше я боюсь щоб не надійшов лист по моєму місцю прописки, тому що дізнаться усі мої рідні я цього дуже не хочу, так як я і так постійно на нервах, стривожена, не хочу цих моралів від родичів, я взагілі незнаю як ми з цього маємо вилізти, чоловік ходить на 3 роботи, цілими днями не має дома, я з дитиною дома, постійно на нервах, не їм, не сплю вже багато раз задумувалась про самогубство, але на кого я залишу свою донечку, тай чоловікові прийдеться коедити всерівно сплатити і думаю що зроблю його життя ще важчим.
Я в такому відчаї, і так виню себе за те що ми набрали ті кредити, якщо колись зможу віддати то навіть чути про кредиты не хочу, порадьте як себе заспокоїти, хоча це дуже важко, щей постійно приходять відмови з картки банківської, намагаються гроші зняти, а їх нема.
Якщо я поміняю місце приписки то не буде надходити по старому місці???
Чи можуть вони прийти додому, чи десь надворі підловити???
Я в коледж поступила, там будуть знати?
Хто в такі ситуації був, підтримайте будь ласка.
Прошу не критикуйте, бо знаю що самі винні, але і так важко ?????
Блин я конечно ни к чему не призываю но если сразу всё не получается отдать то лучше не платить в пустоту - деньги в никуда, сума кредита не меняется от этого, это просто продление и не более. Подождите предложат отдать то что брали. Я вообще не плачу ничего и мне глубоко пофиг на их смс и письма, пусть шлют скажите всем что знать не знаю - мошенники воспользовавшись персональными данными видимо набрали если уже не хотите что-бы родные думали что это вы. И не бойтесь этих звонков и смс это не больше чем их пугалки и никто к вам тем более в село не приедет. Сам всё это прошёл - 3года +, полёт нормальный, жив здоров, коллекторы не убили))) Добра тебе девчёнка, молодая ещё думать про суицид и тд, всё будет окей ? ребёнку лучше купи что нибудь чем кормить эти шараги!
 
Та вона вже зі мною не хоче мати нічого спільного, і те що буде усе добре вы мене не переконаєте, тому що я знаю свою маму, і було багато в житті проблем через які ми не спілкувались рік, стараюсь успокоїтись, але не дають?
Як я розумію, ваша матінка з тих темпераментних українських жінок, які заводяться з пів оберту, за словом в кишеню не лізуть, завжди праві і все знають, не обтяжують себе лишніми спробами домовитись а просто луплять ляпасами по мордасах? В такому випадку, співчуваю вам, до неї нереально буде достукатись. Як мінімум вам, "малій соплячці, яка нічого в тій жизні не бачила і не розуміє, а тільки проблеми всім робить і встид на все село."(без образ, нічого особистого)))) І як мінімум з першого разу. І напевно з другого теж. Може десь з сьомого або двадцять третього. У вас дуже натягнуті стосунки? Можливо і справді всім вам буде легше дистанціюватись. Але поговорити все одно пасувало б. Бажано без лишніх емоцій і матюків.
 
Як я розумію, ваша матінка з тих темпераментних українських жінок, які заводяться з пів оберту, за словом в кишеню не лізуть, завжди праві і все знають, не обтяжують себе лишніми спробами домовитись а просто луплять ляпасами по мордасах? В такому випадку, співчуваю вам, до неї нереально буде достукатись. Як мінімум вам, "малій соплячці, яка нічого в тій жизні не бачила і не розуміє, а тільки проблеми всім робить і встид на все село."(без образ, нічого особистого)))) І як мінімум з першого разу. І напевно з другого теж. Може десь з сьомого або двадцять третього. У вас дуже натягнуті стосунки? Можливо і справді всім вам буде легше дистанціюватись. Але поговорити все одно пасувало б. Бажано без лишніх емоцій і матюків.
Ви праві от саме така моя мама, вона все знає а всі інші гам*о, тільки вона права і більше ніхто, все що написано все так і є, так стосунки в нас натягнуті, батьки поїхали закордон коли мені було 9 років, і за усі роки які вони за кордоном ми не бачились і взагалі мама ніколи нічого про мене не знала, ми ніколи не говорили на якісь такі "дівчачі" теми, тому в нас такі стосунки як в чужих людей
 
Ви праві от саме така моя мама, вона все знає а всі інші гам*о, тільки вона права і більше ніхто, все що написано все так і є, так стосунки в нас натягнуті, батьки поїхали закордон коли мені було 9 років, і за усі роки які вони за кордоном ми не бачились і взагалі мама ніколи нічого про мене не знала, ми ніколи не говорили на якісь такі "дівчачі" теми, тому в нас такі стосунки як в чужих людей
Сорян, за маму не читал. Тогда самый лучший вариант это снять где-то квартирку поменять симки и дать всем отойти и у самых нервы целее будут, а там по вашему желанию)
)))
 

Вкладення

  • тебе пи...дц Коля.mp4
    754.8 Кб
Сорян, за маму не читал. Тогда самый лучший вариант это снять где-то квартирку поменять симки и дать всем отойти и у самых нервы целее будут, а там по вашему желанию)
Та ми так і думаєм, ще треба мати гроші на ту квартиру ?,але якось справимось
 
Та ми так і думаєм, ще треба мати гроші на ту квартиру ?,але якось справимось
Правильно! Это самый оптимальный вариант, можно поискать по дешевле, а ещё лучше где-то где можно работу найти хоть какие-то деньги будут
 
За 9 років батьки ні разу не приїхали в Україну?
Якщо не секрет, в якій країні вони проживають?
 
Ми не платимо вже нічого
То добре..ну але ситуація з мамою у вас складна...морально вона на вас тисне , цього і хочуть кОлєкі...стійте на свому..і навіть не думайте продати свою машину та закрити повністю той кредит, більше ніж тіло кредита не потрібно платити
 
То добре..ну але ситуація з мамою у вас складна...морально вона на вас тисне , цього і хочуть кОлєкі...стійте на свому..і навіть не думайте продати свою машину та закрити повністю той кредит, більше ніж тіло кредита не потрібно платити
Гроші на машину мама позичила, тому хоче щоб віддали
 
Гроші на машину мама позичила, тому хоче щоб віддали
Ну а за решту буде давити на вас щоб ви пішли і закрили кредит...бінго система спрацювала ....
Постарайтеся пояснити що 90-ті пройшли , паяльників , утюгів та голок під нігтями не буде...)

Без рішення суду вони нічого не зроблять..
До мене виїздна група їхала в 3 роки, ніяк не могла приїхати...і майно забирати хотіли, і дзвінки тіпа від "участкого" з говором явно не змого міста..що позов на мене прийшов, і він буде через 24 години в роботу його віддавати...ну кароче байок було багато...всім любима 190-та , не приший кобилі хвіст...)
 
Ну а за решту буде давити на вас щоб ви пішли і закрили кредит...бінго система спрацювала ....
Постарайтеся пояснити що 90-ті пройшли , паяльників , утюгів та голок під нігтями не буде...)

Без рішення суду вони нічого не зроблять..
До мене виїздна група їхала в 3 роки, ніяк не могла приїхати...і майно забирати хотіли, і дзвінки тіпа від "участкого" з говором явно не змого міста..що позов на мене прийшов, і він буде через 24 години в роботу його віддавати...ну кароче байок було багато...всім любима 190-та , не приший кобилі хвіст...)
От я то ще буду розуміти, що це "байки", а от як подзвонять моїй бабусі і таке розкажуть, ще не дай боже серце зловить.
Їй і так сьогодні було погано, то вже так мене винять,я кажу нехай змінять їй сімку тай усе
 
От я то ще буду розуміти, що це "байки", а от як подзвонять моїй бабусі і таке розкажуть, ще не дай боже серце зловить.
Їй і так сьогодні було погано, то вже так мене винять,я кажу нехай змінять їй сімку тай усе
Бабусі врядче подзвонять, хіба ви самі надавали їм її номер...
 
Назад
Угорі Унизу