• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Мікрокредити, прострочка. Які МФО телефонують третім особам та подають до суду?

В первый день. Ну у меня так было.
Ну мне в 9:00 подзвонили
А потом как происходили звонки ?и общались ли вы с ними еще ?
Вони там трохи не адекватні, будуть дзвонити всім кого знайдуть
А вам як звонили ?
 
Тут все індивідуально.
Комусь телефонують, когось стороною обходять(чомусь).
Але те, що пропонують легкі умови з часом - це факт.
 
Тут все індивідуально.
Комусь телефонують, когось стороною обходять(чомусь).
Але те, що пропонують легкі умови з часом - це факт.
Просто хочу розуміти з якого часу вони телефонують ,і до якого!
 
В мене перший день просрочки в них.вже дзвонили мені.ждуть оплату до 20:00
Не знаєте як вони працюють ?і як часто будуть дзвінки?
В мене дзвонять постійно мені. Але я з ними не спілкуюсь. Один раз поговорила. Мені не сподобалось як вона та дурна баба до мене говорила і я перестала брати слухавку. Блок стоїть або вимикаю карту. Дивлюся тільки смс. Чекаю адекватних пропозицій. Дзвонили здаеться чоловіку раз. Були послані. Потом набирали ще раз. То я написала скаргу в НБУ.
А з приводу часу дзвінків телефонувати можуть тільки з 9 до 20 якщо я не помиляюся. Дзвонять в інший час, пишіть скаргу в НБУ.
 
Ну мне в 9:00 подзвонили
А потом как происходили звонки ?и общались ли вы с ними еще ?
Я их в чс добавил. Потом письмо
Просто хочу розуміти з якого часу вони телефонують ,і до якого!
Мне например с 6.00 до 20.00 и порой до 120 звонков. Это Зекредит если что.
 
Тобто якщо я завтра не вийду на зв’язок будуть звонілки по всім ?

А до якої години дзвонять ?після 20:00 немає дзвінків ?
Завтра будуть вам дзвонити і давити і погрожувати, а вже через кілька днів вийдуть на рідню.
Вони до 18:00 дзвонять оператор, після 18:00 до 20:00 може робот телефонувати.
 
Завтра будуть вам дзвонити і давити і погрожувати, а вже через кілька днів вийдуть на рідню.
Вони до 18:00 дзвонять оператор, після 18:00 до 20:00 може робот телефонувати.
У меня робот и после 20.00 звонил
 
В мене з 9:30 по 20:00 що Мілоан (Тенго), що Банана (зе кредит).
Оператори після 18:00 не дзвонять тільки роботи
Да они меня до бешенства доводили. Зекредит. Милоана у меня не было. И еще Слон Кредит эти нашли кого надо и не надо и добрались даже до начальства. Манивео склепали коллажи а Талики потом полтела предложили. Закрыл. Майкредит тихони были, а вот Фактор работу на прозвон ставили.
В мене з 9:30 по 20:00 що Мілоан (Тенго), що Банана (зе кредит).
Оператори після 18:00 не дзвонять тільки роботи
Кредит плюс устроили треш, потом надпись влепили. Алекс кредит не звонили никому только считали сумасшедшие проценты. Потом продали кому то и заглохли. Еврогроши и Гоуфингоу погавкали немного и продали Кредит Капиталу тоже. Те по ним ничего не предлагали пока. Кредит про вообще забыл что они у меня есть, пока ВВС по ним ничего не предлагая надпись сделали. Монто пару звонков мне и больше никому и заглохли. Динеро и Укрпозика ничего не предлагали и кто то из них надпись склепал. В общем в суд не подал никто.
 
Останнє редагування:
Да они меня до бешенства доводили. Зекредит. Милоана у меня не было. И еще Слон Кредит эти нашли кого надо и не надо и добрались даже до начальства. Манивео склепали коллажи а Талики потом полтела предложили. Закрыл. Майкредит тихони были, а вот Фактор работу на прозвон ставили.

Кредит плюс устроили треш, потом надпись влепили. Алекс кредит не звонили никому только считали сумасшедшие проценты. Потом продали кому то и заглохли. Еврогроши и Гоуфингоу погавкали немного и продали Кредит Капиталу тоже. Те по ним ничего не предлагали пока. Кредит про вообще забыл что они у меня есть, пока ВВС по ним ничего не предлагая надпись сделали. Монто пару звонков мне и больше никому и заглохли. Динеро и Укрпозика ничего не предлагали и кто то из них надпись склепал. В общем в суд не подал никто.
А сто с зекредитом было ?можно подробней ..хочу понимать что меня утром ждет !
 
Назад
Угорі Унизу