• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Моя исповедь...

незалежно від того зведене вп чи ні , кожне вп виконується окремо. проте у зведеному арешт накладається на загальну суму
Саме так у мене. А коли було три ВП зведене в одне по трьох ВНН,то той самий виконавець 20 відс ділив на три ВП,тобто на три стягувача
 
Саме зараз прийшла думка,форум вже не той,що був 3,5 років тому. Тобто питання не ті...
Є таке🤣
Просто в моїй голові завжди було так - одне вп, один суд, а тут таке🤣
Цікаво, а як часто таке бува?
 
У мене два виконавчих провадження в державного виконавця. Сплачую добровільно , сказала плати 20%,як буде змога платити більше буде ділити
 
На єдине житло звернення не буде,якщо борг менше 20 мін зарплат. І на пай теж,наскільки мені відомо. Якщо програш в суді,то 20 відс з оф доходу. Може бути два раза по 20 відс,якщо два відкритих ВП. Може бути одне вп по боргу,я друге по суд збору і правничу допомогу,якщо така була. Можливо Вам підійде домовитись з форумськими юристами про оплату частинами. Так,самій важко,але ж і руки не можна опускать. Якщо вже є 20 відс,то незалежно від кількості ВП після програного суду відраховуватимуть тількі 20 відс. І то,кожен суд,кожне судове рішення індивідуальні. Вам потрібно зв'язуватись з адвокатами і боротись.
Я где-то на форуме читала обоснование, что 20 проц.с зп-должно быть по всем провадженням
 
Назад
Угорі Унизу