• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Нам насправді Америка дає грошову допомогу?

Drakula56

✩ Premium ✩
Реєстрація
26 Бер 2020
Дописи
3,337
Реакції
3,239
Бали
2,305
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Drakula56 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Люди в групах у вайбері кидають інформацію,що начебто з цього американського фонду дають грошову допомогу.
 

Вкладення

  • IMG-414626910c1fdc36b28a54e8b93d7b46-V.jpg
    IMG-414626910c1fdc36b28a54e8b93d7b46-V.jpg
    74 Кб · Перегляди: 64
Люди в групах у вайбері кидають інформацію,що начебто з цього американського фонду дають грошову допомогу.
Свята наївність)))
Хай зкинуть,хто реально отримав)))
Як можна в це вірити?
 
Свята наївність)))
Хай зкинуть,хто реально отримав)))
Як можна в це вірити?
Люди тільки пишуть,що їм дали гроші,а Скріни як підтвердження цього ніхто не скидає
Можливо і дають,але точно не через месенджери.
Там тіпа є сайт,на якому треба заповнити анкету.Я заповнила,але нічого не дали мені(
Скоріше всього,що це розвод.
 
Люди тільки пишуть,що їм дали гроші,а Скріни як підтвердження цього ніхто не скидає

Там тіпа є сайт,на якому треба заповнити анкету.Я заповнила,але нічого не дали мені(
Скоріше всього,що це розвод.
Я вам скажу,що це звичайне фуфло.Для чого їм це,незнаю.А на рахунок допомоги,якщо вам потрібно, звертайтесь у фонди,до волонтерів.Якось так.Почитайте в інеті.Думаю щось знайдете корисне.
 
Люди тільки пишуть,що їм дали гроші,а Скріни як підтвердження цього ніхто не скидає

Там тіпа є сайт,на якому треба заповнити анкету.Я заповнила,але нічого не дали мені(
Скоріше всього,що це розвод.
Декілька подруг отримало чекали від 1,дня до 10.Головний пріоритет-багатодітність.Чеснаісторія про свою ситуацію і фотка своєї родини
 
Декілька подруг отримало чекали від 1,дня до 10.Головний пріоритет-багатодітність.Чеснаісторія про свою ситуацію і фотка своєї родини
Сумніваюсь,що там щось дадуть.Ніхто не буде просто так дарувати кожному по 28 тисяч
 
Справа ваша звісно, та я б не вірила не перевіреним данним і не заповнювала б підозрілих анкет. Наразі допомога від держави є тільки 6500, для офіційно оформлених, все інше волонтери. Конкретно я не зверталась, чула що дають допомогу для дітей у виді памперсів і харчування. Спасибі і на тому
 
Сумніваюсь,що там щось дадуть.Ніхто не буде просто так дарувати кожному по 28 тисяч
Мои знакомые,которым я!!!! полностью доверяю!!! Получили эту помощь У одних 3детей.у одних 5.Это помощь не от нашего Государства,а от Американского фонда.
 
Мои знакомые,которым я!!!! полностью доверяю!!! Получили эту помощь У одних 3детей.у одних 5.Это помощь не от нашего Государства,а от Американского фонда.
?Не може такого бути.
Мои знакомые,которым я!!!! полностью доверяю!!! Получили эту помощь У одних 3детей.у одних 5.Это помощь не от нашего Государства,а от Американского фонда.
Якби це було правда-то мені б вже хоч щось дали.А так ні мені,ні моїм знайомим,які подавали заявки,нічого взагалі нема
Так що це лохотрон.
 
Останнє редагування:
?Не може такого бути.

Якби це було правда-то мені б вже хоч щось дали.А так ні мені,ні моїм знайомим,які подавали заявки,нічого взагалі нема
Так що це лохотрон.
Ви там знаєте хто і де і що отримав) джерела є різні
?Не може такого бути.
Бачте що пишуть про 3 і 5 дітей, це важливо
 
Ви там знаєте хто і де і що отримав) джерела є різні

Бачте що пишуть про 3 і 5 дітей, це важливо
Я все одно не вірю,що там дають якусь допомогу.Мені писали і ті,в кого одна дитина,що отримали 7 тисяч гривень.
В мене теж одна дитина,але мені нема нічого.
 
Я все одно не вірю,що там дають якусь допомогу.Мені писали і ті,в кого одна дитина,що отримали 7 тисяч гривень.
В мене теж одна дитина,але мені нема нічого.
Ну то не вірте, вас ніхто не заставляє
 
Та ми вже зрозуміли
Якби це було правда,то і мені б теж прийшло.Там люди писали,що і ті,в кого одна дитина,отримували по 7 тисяч гривень.
В мене також одна дитина,але мені немає нічого (
Розвод короче,як я і думала.
 
Якби це було правда,то і мені б теж прийшло.Там люди писали,що і ті,в кого одна дитина,отримували по 7 тисяч гривень.
В мене також одна дитина,але мені немає нічого (
Розвод короче,як я і думала.
Можливо ще прийде
 
Назад
Угорі Унизу