• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Нам насправді Америка дає грошову допомогу?

Понакрашують тут тії губи,фіфи,їм ще й за те гроші дають
Я вже місяць не крашусь.сьогодні ріскнула?Тоналку на ляпала,а розмазюкать забула. на роботі як глянула.... рішила,шо в воєнне врем'я саме то шо надо, раСкрас.
 
Я вже місяць не крашусь.сьогодні ріскнула?Тоналку на ляпала,а розмазюкать забула. на роботі як глянула.... рішила,шо в воєнне врем'я саме то шо надо, раСкрас.
І правильно,я раніше до поштової скриньки ненафабована не виходила.А тепер ,як міль бліда.Ще й прищ на носі
Я вже місяць не крашусь.сьогодні ріскнула?Тоналку на ляпала,а розмазюкать забула. на роботі як глянула.... рішила,шо в воєнне врем'я саме то шо надо, раСкрас.
Уявляю вирази обличчя зустрічних людей))))і ніхто ж не сказав,не заржав і не заплакав.Даааа ,одесити взірець толерантності
 
Я вже місяць не крашусь.сьогодні ріскнула?Тоналку на ляпала,а розмазюкать забула. на роботі як глянула.... рішила,шо в воєнне врем'я саме то шо надо, раСкрас.
Бойова аферистка?)))
 
От не можу Угомонитись.Ніхто не зрозуміє,крім певно одеситів,але ця тема.. блін...Нагадує мені бабку з гніздом на голові,які кричить "Америка заметает следы!"От прям не можу(була у нас така звєзда.всіх "проводжала і встрічала на вокзалі)
 
Назад
Угорі Унизу