• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Не маю чим платити займи, шо робити?

  • Автор теми Xareo
  • Дата початку
  • Відповіді 98
  • Перегляди 5K
Командир в курсі за кредити. Скажу що втратив паспорт, а тоді що, знайшов назад? Плюс деякі МФО ще просять селфі з паспортом.
А некоторые не просят...
Потеряли бумажник/барсетку. Вернула уборщица через неделю, в мусорке кто-то бросил. А вам начали звонить и те у кого вы брали и мошенники...
 
Конечно позвонят, предупредите всех.
Заява на
А некоторые не просят...
Потеряли бумажник/барсетку. Вернула уборщица через неделю, в мусорке кто-то бросил. А вам начали звонить и те у кого вы брали и мошенники...
Заява на відкликання згоди на передачу і обробку персональних даних якось допоможе?
Бо тема з кредитами в армії дуже тяжка. Важко буде керівництву сказати, що це шахраї в таке інше.
 
Заява на

Заява на відкликання згоди на передачу і обробку персональних даних якось допоможе?
Бо тема з кредитами в армії дуже тяжка. Важко буде керівництву сказати, що це шахраї в таке інше.
Вряд ли, поможет, во всяком случае, ещё никому не помогла.
 
Заява на

Заява на відкликання згоди на передачу і обробку персональних даних якось допоможе?
Бо тема з кредитами в армії дуже тяжка. Важко буде керівництву сказати, що це шахраї в таке інше.
Ні.Будуть навпаки дзвонити.
 
А через який приблизно термін починають дзвонити?
Да з перших днів,спочатку вам.А коли зрозуміють,що ви тягнете час переходять на оточення.Краще все ж таки попередити,люди в теперішній час звикші,щодо дзвінків різних шахраїв.І всі ці відкликання даних,і все інше абсолютно нічого не допомагає.
 
Xareo, пе перше - перестаньте панікувати. По друге - ні при яких усовах не беріть більше кредитів.
 
Заява на

Заява на відкликання згоди на передачу і обробку персональних даних якось допоможе?
Бо тема з кредитами в армії дуже тяжка. Важко буде керівництву сказати, що це шахраї в таке інше.
Никак. Уже пробовали.
Заява на

Заява на відкликання згоди на передачу і обробку персональних даних якось допоможе?
Бо тема з кредитами в армії дуже тяжка. Важко буде керівництву сказати, що це шахраї в таке інше.
Ну, если вы уже озвучили, что кредиты есть, тогда у вас не пройдёт...
Если не секрет, какая цель кредитов была?
Просто в армии сейчас, вроде, неплохие зарплаты у контрактников.... Что бы ещё собирать мфошки...
 
Никак. Уже пробовали.

Ну, если вы уже озвучили, что кредиты есть, тогда у вас не пройдёт...
Если не секрет, какая цель кредитов была?
Просто в армии сейчас, вроде, неплохие зарплаты у контрактников.... Что бы ещё собирать мфошки...
З/п 12100, в курсі тільки командир роти і все. Іншого виходу як казати про втрату паспорта не бачу. В принципі може це може бути досить правдоподібно. Все таки маю лояльне відношення від керівництва. Але ж як подзвонять в частину, то прилетить зверху. Але я бачу на форумі багато військових є, і проблеми крутіші ніж в мене.
 
З/п 12100, в курсі тільки командир роти і все. Іншого виходу як казати про втрату паспорта не бачу. В принципі може це може бути досить правдоподібно. Все таки маю лояльне відношення від керівництва. Але ж як подзвонять в частину, то прилетить зверху. Але я бачу на форумі багато військових є, і проблеми крутіші ніж в мене.
Ну серед військових ви точно не перший)
 
Маю кредит в Алекс, тіло 3500, закінчується через 20 днів, але коштів на оплату 5400 з процентами не має, бо є ще 7 кредитів. Кошти будуть тільки в лютому, але до того часу пристойна сума накапає.
Що робити в такій ситуації?
Ныряй в сугроб и не парься.
 
І на жаль в ще й цю поправку в закон про соц. захист вс/л прийняли в квітні.
З часом усе можна вирішити.У вас не так багато МФО.Не шукайте де більше взяти кошти.Виходьте в протермінування,і закриєте з часом.Не так все страшно,як здається з початку)))
 
З часом усе можна вирішити.У вас не так багато МФО.Не шукайте де більше взяти кошти.Виходьте в протермінування,і закриєте з часом.Не так все страшно,як здається з початку)))
Дякую за підтримку. Я вже не дуже парюся, мене просто хвилює, що зателефонують на роботу. Це дуже вдарить по моєму авторитету і в очах командування і підлеглих, якщо вони про це дізнаються.
 
Дякую за підтримку. Я вже не дуже парюся, мене просто хвилює, що зателефонують на роботу. Це дуже вдарить по моєму авторитету і в очах командування і підлеглих, якщо вони про це дізнаються.
Ну что ж то уже сделаешь. Это болото оно такое. Первых месяца 4 будет тяжело
 
Назад
Угорі Унизу