• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Не маю чим платити займи, шо робити?

  • Автор теми Xareo
  • Дата початку
  • Відповіді 98
  • Перегляди 5K
Дякую за підтримку. Я вже не дуже парюся, мене просто хвилює, що зателефонують на роботу. Це дуже вдарить по моєму авторитету і в очах командування і підлеглих, якщо вони про це дізнаються.
Знаєте,у всіх є репутація, авторитет.Але від фінансових проблем в наш час нажаль ніхто не застрахований.Тому,я б вам радила все ж таки поговорити з людьми,пояснити,попросити на деякий час встановити антиспам.Це тимчасові труднощі.І якщо вас дійсно поважають як співробітника і людину зрозуміють і підтримають.
 
8 кредитов с небольшими телами ) это вообще изи вариант , прорвётесь
 
Ещё до того как нашел форум, написал на их адрес письмо, с просьбой о реструктуризации, и они сразу же согласились, разбили сумму на 4 платежа, вот последний остался, в лк все отображается.
 
Ещё до того как нашел форум, написал на их адрес письмо, с просьбой о реструктуризации, и они сразу же согласились, разбили сумму на 4 платежа, вот последний остался, в лк все отображается.
Яке тіло?І яка сума вийшла на реструктуризацію?
 
В деяких в/ч записують в потенційних суїцидників(
Може і так бути, дуже погано коли кредитів більше ніж 2 з/п.
Знаєте,у всіх є репутація, авторитет.Але від фінансових проблем в наш час нажаль ніхто не застрахований.Тому,я б вам радила все ж таки поговорити з людьми,пояснити,попросити на деякий час встановити антиспам.Це тимчасові труднощі.І якщо вас дійсно поважають як співробітника і людину зрозуміють і підтримають.
Ситуація така, що я служу у відокремленому підрозділі 75 км від Києва. А ядро в Києві. Тому якщо дзвінки будуть туди, то я не зможу всіх попередити. А так я не хвилююся, три роки назад вже в таке потрапляв, але тоді на роботу не дзвонили. Просто з товариша через прокуратуру стягнули кредит в відраховували з з/п кожного місяця.
 
Яке тіло?І яка сума вийшла на реструктуризацію?
Тело было 6, процент 2, разбили 8 на 4 месяца по 2. Согласен, такое себе, ну форум поздно попался на глаза, ну а с другой стороны один платеж и -1 МФО.
 
Просто з товариша через прокуратуру
Через нотаріуса
Тело было 6, процент 2, разбили 8 на 4 месяца по 2. Согласен, такое себе, ну форум поздно попался на глаза, ну а с другой стороны один платеж и -1 МФО.
Аа, ну таке може бути
 
Може і так бути, дуже погано коли кредитів більше ніж 2 з/п.

Ситуація така, що я служу у відокремленому підрозділі 75 км від Києва. А ядро в Києві. Тому якщо дзвінки будуть туди, то я не зможу всіх попередити. А так я не хвилююся, три роки назад вже в таке потрапляв, але тоді на роботу не дзвонили. Просто з товариша через прокуратуру стягнули кредит в відраховували з з/п кожного місяця.
Не біжіть поперед потягом)))Зупиніться,і видихніть.У вас насправді не така уже і складна ситуація.За 4 місяці її можливо вирішити.Якщо ви перестанете далі лізти в МФО.
Тело было 6, процент 2, разбили 8 на 4 месяца по 2. Согласен, такое себе, ну форум поздно попался на глаза, ну а с другой стороны один платеж и -1 МФО.
Насправді норм умови.Багато закривають тіло і процент до прострочки.Вам по щастило.Удачі вам.
 
Не біжіть поперед потягом)))Зупиніться,і видихніть.У вас насправді не така уже і складна ситуація.За 4 місяці її можливо вирішити.Якщо ви перестанете далі лізти в МФО.

Насправді норм умови.Багато закривають тіло і процент до прострочки.Вам по щастило.Удачі вам.
Спасибо, и Вам =)
 
Xareo, то є відносно невеликі суми. Головне не беріть більше мфо
 
Маю кредит в Алекс, тіло 3500, закінчується через 20 днів, але коштів на оплату 5400 з процентами не має, бо є ще 7 кредитів. Кошти будуть тільки в лютому, але до того часу пристойна сума накапає.
Що робити в такій ситуації?
Ні в якому разі не робіть пролонгації,а коли закінчиться строк дії договору,то не йдіть з ними на діалог,адже на даний момент вони будуть намагатися всякими способами змотивувати вас на оплату їхніх космічних відсотків.Згодом будуть адекватні пропозиції,і тоді вже вирішите,закривати чи ні.
 
Маю кредит в Алекс, тіло 3500, закінчується через 20 днів, але коштів на оплату 5400 з процентами не має, бо є ще 7 кредитів. Кошти будуть тільки в лютому, але до того часу пристойна сума накапає.
Що робити в такій ситуації?
Тратьте гроші на себе
 
Автор, я вас розумію дуже добре, адже часто у військових так, що тяжко комусь щось пояснити, щоб керівництво не рубало одразу з плеча.. але вірю, що у вас все вдасться! Головне, як писали вам вище, більше позик не беріть ні в якому випадку, бо з того болота вже буде набагато важче вибратися
 
Заява на

Заява на відкликання згоди на передачу і обробку персональних даних якось допоможе?
Бо тема з кредитами в армії дуже тяжка. Важко буде керівництву сказати, що це шахраї в таке інше.
А вы что думаете, вы в армии один такой? Каждый второй такой же как и вы, просто молчат об этом! Мне вообще звонили по поводу сослуживца мужа, которого я никогда не видила. Только слышала о нем от мужа. Так я вообще 10 лицо. У ребят в армии почти у всех связь с МФО. Так что не волнуйтесь.
 
Назад
Угорі Унизу