• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Останнє редагування:
Всем привет!
Хочу рассказать о своём сотрудничестве с Tarass.
Моя первая ИНН, первый блок карт, первый исполнительный на работу.
Благодаря форуму морально к этому я был готов. С юристом для сноса определился заранее - почитал отзывы. Списался с Tarass, уточнил все по общим вопросам и сказал, что буду работать с ним, когда понадобится.

Получив уведомление об открытии ИП и мгоговенный блок карт, созвонился с Тарасом, обсудили все подробности, он мне дал четкие рекомендации о дополнительной информации, которую нужно было затребовать у исполнителя. Уже на следующий день исполнитель добавил в АСВП недостающие документы.

Тарас буквально за день подготовил для меня весь пакет документов, ответил на тысячу в основном неумных с юридической точки зрения вопросов.

Документы я отправил в суд по почте. Через неделю уже было обеспечение.


В ходе течения судебного процесса Tarass регулярно меня консультировал, помогал составить дополнительные документы и заявления (судья оказался мудаком и вместо рассмотрения по упрощённой процедуре, как мы просили назначил рассмотрение в общем порядке - пришлось отдельно посылать в суд заявление с просьбой рассматривать дело без меня).


Итого: суммарно около 3 месяцев, Сироко финанс и Сазонова идут за кораблем, мой иск полностью удовлетворен.

Осталось получить назад деньги, которые эти уpoды успели снять до получения обеспечения. Но я спокоен. Если не захотят добровольно вернуть, мы с Тарасом нагнем этих уп*рей ещё раз.

Всем очень рекомендую. Tarass - достойный профессионал, хороший человек и парень с отличным чувством юмора. Спасибо Вам. Благодаря такому сотрудничеству сейчас и в будущем шараги мне не страшны.
 
И вот настал долгожданный час (в суд подавали ещё в конце 2020) когда снесена очередная ИНН, Tarass большое спасибо! (Финанс Инновация)
 
Я обратилась к Тарасу за консультацией по ипотеке,очень оперативно и чётко получила ответ и видение,что делать дальше и какие могут быть варианты,Тарас нашёл зацепки,только жаль что не может защитить меня в суде,мой местный юрист заранее готовиться к проигрышу,что очень бесит пртдеться наверное его менять,а ещё Тарас всегда был на связи ,отвечал на все мои вопросы и по другим делам,
Очень приятно иметь дело с профессионалом,
Спасибо
Рекомендую как отличного юриста
Мирного неба нам всем
 
Ручеек, не забывайте ставить оценку работе юриста в его теме.
 
Таки вкотре переконуюсь, що Тарас - професіонал своєї справи! Суд з Приватом, рішення районного суду - в позові Привату відмовити повністю. Але ж вони не заспокоїлись, видно дуже грошей хочуть, і потопали в апеляцію. Але і тут Тарас положив їх на лопатки, рішення суду першої інстанції залишили без змін. Незважаючи на місяць трошки розхитаних нервів, це наша повна перемога і майже 50 тис. зекономлених коштів. Тому Тарасу величезне дякую, за швидке реагування і підготовку необхідних документів, за якісні консультації та людське відношення! Тарас, Ви найкращий!
 
Завдяки кваліфікованій допомозі Тараса, отримав рішення суду на мою користь щодо визнання виконавчого напису від Велфін, таким що не підлягає виконанню. Тарас оперативно підготував всі документи, від позову до рішення суду минуло менше місяця. Завжди був на зв'язку, відповідав на всі питання майже миттєво. Щиро вдячний, рекомендую всім.
 
Добрий день!
Хочу поділитись з тими людьми які досі бояться судів з банками. На мою маму Моно подав на суд. Мама дуже злякалась, але ми звернулись за допомогою до Тараса.
Те, що ми задоволені, це не сказати нічого. Суд першої інстанції ми виграли. Тепер моно подав апеляцію. Тарас вже все підготував і нам залишилось лиш відправити. Ми віримо в перемогу. Дякую Тарасу за його роботу і за те що він є!!
 
Добрий день! Хочу поділитися радістю!) Знесли ВНН авентус, з Tarass . Дякую!
 
Всім доброго дня!Хочу подякувати Тарасу за підтримку та допомогу у зносі двох виконавчих проваджень.А також порядність та консультацію яку він надавав та весь час був на зв'язку.Дякую
Доброго дня!можливо ви пам'ятаєте мене я створював тему що за адвокатська контора Савченко груп.так вот мені порадили звернутись до Тараса для зносу двох проваджень.Наразі я тільки хочу подякувати йому.Він чудово виконав роботу та кожен раз як я з ним зв'язують він залюбки консультує мене!Проваджень більше немає і маючи ще біля 20 МФО я буду в майбутньому звертатись до нього.
 
Останнє редагування:
Доброго вечора! І так, я не перестану співати серенади і деферамби Тарасу))) Запримітила його давно, як тільки зареєструвалась на форумі 26.11.2020 (завтра буде вже 2 роки), я зрозуміла, що як настане час, то буду працювати тільки з ним. І цей час таки настав, восени 2021 я себе побачила в реєстрі, але спочатку я порадила Тараса своїй колезі по роботі, а потім вже почала працювати сама)) так до чого я веду)) Це неймовірна людина, завжди порадить, підтримає та заспокоїть нервових жіночок(це я про себе) коли вже чекаєш те рішення, а його немає. Тарас кваліфікований та розумний, свою роботу виконує швидко, пояснює гарно та доступно. На нашому рахунку: знесли інн по Фінфорсу, знесли інн по Інстафінанс (Укрпозика) виграли в апеляції, а то суддя в першій інстанції не дуже компетентна, як на мене))) і ще залишився суд з еапб ( Майкредіт) навіть якщо буде не дуже приємне рішення, але воно не залежить від професіоналізму Тараса, то звичайно будемо подавати апеляцію! Тарас, дякую, дякую і ще раз дякую!!! І хочу зазначити, що навіть в умовах відключення світла та відсутності зв'язку та інтернету, наш юрист завжди допоможе!! Народ, не бійтеся суду, як я його боялася! Повірте, до ваших кредитів і справ немає нікому діла, крім вас самих! А якщо і боїтеся, звертайтеся до Тараса! З ним ви забудете про свій страх☺️
 
Добрий вечір! Хотів написати багато тексту, але хіба слова можуть важити більше за факти? І Тарас вже все зробив за мене, написавши на форумі про мою справу. ТОВ "Прості Займи", суд на 45000 грн
Чи варто говорити, що я дуже вдячний Тарасу?
Звичайно я дуже вдячний!
Із 45000грн, що ці ненажери хотіли, вони отримають трохи меньше 400грн.
Це однозначно перемога!
З усією відповідальністю можу рекомендувати Тараса, як професіонала!
 
Отличный юрист,всё сделал как надо,надпись снесли!
 
Добрий вечір.
Хочу висловити свою подяку Тарасу,за те що допоміг в скасуванні нотаріального припису на арешт всіх рахунків.
Дуже компетентний порядний юрист.
Завжди був на зв'язку.
Все пояснював і вчасно доводив до відома.
Дякую.
 
Почему то думала, что уже оставила тут отзыв( видимо не сохранился…

Не знаю какими словами благодарить Тараса…на самом деле, он офигенный и человек, и специалист.

Дано: два судебных по Моно и Агриколь.
Агриколь мы частично выиграли, что не может не радовать. Хотели по моему 80-90 тысяч, в итоге мы списали комиссию, которую они там себе понавыдумывали, и сумма уменьшилась до 72.
Так они, не переставали начислять проценты на счет?и после оглашения решения позвонили с предложением оформить кредит на этот кредит???

Моно пока не шевелятся даже) может потеря документов через две недели после подачи иска их юристом сыграла свое дело???и они молчат теперь

Я обратилась к Тарасу именно потому, что увидела его сумашедшую активность в ответах и поняла, что синим не страшно, более того, я из тех кто страшный паникер, а Тарас вовремя останавливал и возвращал в реальность.

Таких экспертов на пальцах посчитать и я очень благодарна, что мои судебные дела ведет именно он?

Спасибо вам огромное за вашу работу, за доверие, за охеренные знания и поддержку❤️⭐️?
 
Дуже вдячна Тарасу за допомогу, та за перемогу в суді:smile60:
Дуже ввічливий та терплячий, відповідає на всі турбуючі питання, заспокоїть та роз’яснить. Дякую вам, Тарас, величезне!
 
Хочу залишити свою позицію з цього приводу
Не так давно Тарас закрив мені виконавче впровадження , і терпів всі мої питання
На даний момент будем судитись з ЄАПБ
Тому дійсно всім рекомендую , завжди відписує через 1 хвилину , дає всі рекомендації , і має великий досвід з цими справами ?
 
Хочу подякувати Тарасу від щирого сердця і глибини душі за допомогу,людяність,щирість і високий професіоналізм. Профіт капітал подали до суду 06.01.2023.
23.03.2023 суд ухвалив відмовити їм у задоволенні позову про стягнення заборгованості.
Мені було дуже приємно працювати з Тарасом. Є такі люди, з якими почуваєш себе впевнено і в безпеці.До яких відчуваєш довіру,хоча особисто навіть не знайомі. Саме так я почувала себе. Він Людина з великої літери. З почуттям гумору,відкритий та щирий. Відзив і додаткові заперечення приготував за 2 дні. Дозволив сплачувати за послуги частинами. І безкоштовно проконсультував мене з іншого питання.
Тарасе,дякую за те,що ви є! Бажаю вам всього самого найкращого!
 
Перемога на Приватбанком - відмова у позові в повному обсязі! Тарас, Ви найкращий!!!) Дякую! На свавілля цього банку є методи боротьби і найкраще, що можна зробити це звернутись до Тараса!
 
Назад
Угорі Унизу