• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Доброго дня.Мені сьогодні прийшов лист по пошті від Таліону з зразком позовної заяви на мене,з вимогою до 09.04 погасити суму в розмірі фактично 62000 тис.,лист від їх організації і договір фактрингу. Якщо до 09.04 я їм нічого не плачу то 10.04 вони подають на мене заяву в Печерський суд.Що тепер робити я не знаю,шукати терміново юриста,дзвонити їм,готуватися до суду? Я в повному роздраї....
 
Аналогічно))) Може все попереду...але ім платити нічого не хочу!!!
Правильно, не потрібно цього робити! =)

Мне сегодня позвонили. Сказали манивео продал мой кредит. Предлагали погасить двумя платижами. Я им говорю. Я у вас нечего не брала и я не знаю кто вы такие. Попросила прислать письмом договор мой что его продали он мне говорит я не отсылаю. Сказал примит меры и даст мне уголовное дело.


А что пишут в листе?

"Договір факторингу", повідомлення про заплановану подачу позову до Печерського районного суду м.Києва та зразок позовної заяви. Ну брєд, як завжди =)

Доброго дня.Мені сьогодні прийшов лист по пошті від Таліону з зразком позовної заяви на мене,з вимогою до 09.04 погасити суму в розмірі фактично 62000 тис.,лист від їх організації і договір фактрингу. Якщо до 09.04 я їм нічого не плачу то 10.04 вони подають на мене заяву в Печерський суд.Що тепер робити я не знаю,шукати терміново юриста,дзвонити їм,готуватися до суду? Я в повному роздраї....
Заспокійтесь, колектори не подають до суду, тільки мфо.
 
А у меня манивэо продали талиону, а потом талион продал ещё неким «eadr»
 
Через сколько времени Талион продал?
Месяца через два. Была лишь одна смс с угрозой, возможно были звонки и от них, но я на все звонки от неизвестных номеров давно перестал отвечать. Потом просто стали приходить «официальные»(без угроз) смс от «эадр»
 
А у меня манивэо продали талиону, а потом талион продал ещё неким «eadr»
У меня просрочка с января не продали!не звонят и не пишут...такое впечатление что их вообще у меня нет)
 
Правильно, не потрібно цього робити! =)



"Договір факторингу", повідомлення про заплановану подачу позову до Печерського районного суду м.Києва та зразок позовної заяви. Ну брєд, як завжди =)


Заспокійтесь, колектори не подають до суду, тільки мфо.
И МФО за 1000-3000 не подают им не выгодно,каждый кредит страхуеться и у них так же в случае не оплаты,они ничего не потеряют,им дешевле будет простить долг
 
И МФО за 1000-3000 не подают им не выгодно,каждый кредит страхуеться и у них так же в случае не оплаты,они ничего не потеряют,им дешевле будет простить долг

Да, кстати, спасибо что уточнили! А то люди у нас паникеры... Мфо действительно редко подают в суд.
 
"Борг ## ## не сплачено! Ми ініціюємо порушення кримінальної справи за ст. 190 КК України (Шахрайство). Крім цього в рамках судової процедури буде звернено стягнення на його грошові кошти, в тому числі якщо вони перебувають у інших осіб або він володіє ними спільно із іншими особами, відповідно ЗУ "Про виконавче провадження". 0800215017 . 0633946682 Таліон+"
Кому-нибудь такое приходило???
 
Останнє редагування модератором:
"Борг ## ## не сплачено! Ми ініціюємо порушення кримінальної справи за ст. 190 КК України (Шахрайство). Крім цього в рамках судової процедури буде звернено стягнення на його грошові кошти, в тому числі якщо вони перебувають у інших осіб або він володіє ними спільно із іншими особами, відповідно ЗУ "Про виконавче провадження". 0800215017 . 0633946682 Таліон+"
Кому-нибудь такое приходило???
Очередная бредятина, которую рассылает робот всем подряд!
 
это все туфта с талионом)) он в конечном итоге запросит вас гасить кредит, через личный кабинет монивео, ссылаясь на то, что они переведут им деньги, а значит, таллион это тот же мониве, только с другим названием, для устрашения
 
Я так понимаю такие суммы рисуют для устрашения, ибо это цирк, дарить такие бабки - это только если крыша протекла
Я думала у меня сумма космос, на сегодня 43 тыс нарисовали уже... Грозятся судом... Я сказала, что на ваш суд будет апеляция... Манивэо и Талион два брата акрабата, за бутылкой сидят людям долги рисуют
 
Я думала у меня сумма космос, на сегодня 43 тыс нарисовали уже... Грозятся судом... Я сказала, что на ваш суд будет апеляция... Манивэо и Талион два брата акрабата, за бутылкой сидят людям долги рисуют
нет у них более близкие отношения!
 
Моя история с манивео вообще смех.
В апреле отправила им ценное письмо с требованием договора. Тишина...
В Нацкомфин отправила на маников тоже ценное письмо, что они не предоставляют договор и требуют деньги. Тишина...
Сегодня сообщения от талиона. А в ЛК манивео вот что. Сумму нигде не указывают. Ни в ЛК ни в смс. Но оплати, просят?
Сказочные долбо.... ебы!
 

Вкладення

  • Screenshot_20190523-193650.jpg
    Screenshot_20190523-193650.jpg
    179.5 Кб · Перегляди: 335
  • Screenshot_20190523-193718.jpg
    Screenshot_20190523-193718.jpg
    179.4 Кб · Перегляди: 333
  • IMG_20190523_193759.jpg
    IMG_20190523_193759.jpg
    168.2 Кб · Перегляди: 316
Добрий вечір. Сьогодні прийшов примірник заяви про кримінальне правопорушення. І правда вони можуть подати до поліції?
 
Назад
Угорі Унизу