• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Письмо в мфо о запрете использования персональных данных

  • Автор теми vov4ik
  • Дата початку
  • Відповіді 49
  • Перегляди 1K

vov4ik

Читач
Реєстрація
13 Січ 2022
Дописи
24
Реакції
9
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
vov4ik не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Есть ли смысл писать заявления на счёт запрета на о обработку личных данных,и на реструктуризацию(разбить сумму на несколько платежей) в различные мфо,когда просрочки до 2-ух недель
 
Есть ли смысл писать заявления на счёт запрета на о обработку личных данных,и на реструктуризацию(разбить сумму на несколько платежей) в различные мфо,когда просрочки до 2-ух недель
Ні
 
На обробку даних писати листи немає смисла, реструктуризацію оформити? Яке у вас тіло?
 
Вам потрібно просто перечекати той момент і вони самі запропонують тіло, небачу смисла робити реструктуризацію, тим більш навряд чи хтось вам на такому сроці прострочка вмшле гарантійку, якщо пропустити хоч один платіж, то все спочатку будете платити, я б на таке не пішла.
 
Есть ли смысл писать заявления на счёт запрета на о обработку личных данных,и на реструктуризацию(разбить сумму на несколько платежей) в различные мфо,когда просрочки до 2-ух недель
Нет.
Вам не чем заняться?
Всё равно ,что Деду Морозу писать.
 
Вам потрібно просто перечекати той момент і вони самі запропонують тіло, небачу смисла робити реструктуризацію, тим більш навряд чи хтось вам на такому сроці прострочка вмшле гарантійку, якщо пропустити хоч один платіж, то все спочатку будете платити, я б на таке не пішла
 
Лишні викидані кошти, особливо коли вони не пропонують реструктуризацію, думаю не варто писати щось їм, схочуть самі напишуть)
а якщо самому пробувати вмовити їх на тіло кредиту,чи на таких термінах це нереально
 
а якщо самому пробувати вмовити їх на тіло кредиту,чи на таких термінах це нереально
Взагалі забудьте про спілкування з ними! Кого вмовляти? Їх не цікавить нічого, крім Ваших грошей, тому тотальний мороз і самі запропонують. Скільки у Вас МФО і яких?
 
Лишні викидані кошти, особливо коли вони не пропонують реструктуризацію, думаю не варто писати щось їм, схочуть самі напишуть)
Вы такая поклонница реструктуризации?
Вы так уверены в завтрашнем дне, на месяцы вперед?
 
а якщо самому пробувати вмовити їх на тіло кредиту,чи на таких термінах це нереально
Повірте це не реально, їм зараз всеравно на все, будете платити їхні сумашедші відсотки, ваше діло вирішуйте самі.
 
а якщо самому пробувати вмовити їх на тіло кредиту,чи на таких термінах це нереально

Взагалі забудьте про спілкування з ними! Кого вмовляти? Їх не цікавить нічого, крім Ваших грошей, тому тотальний мороз і самі запропонують. Скільки у Вас МФО і які?
на морозі з самого початку,і не планую брати бо толку 0,мфошок маю 7(мілоан, тенго,май кредит,сос кредит,кредит 7, манівео,кредит каса)
Повірте це не реально, їм зараз всеравно на все, будете платити їхні сумашедші відсотки, ваше діло вирішуйте самі.
не збираюсь платити ані копійки більше ніж тіло кредиту
 
Вы такая поклонница реструктуризации?
Вы так уверены в завтрашнем дне, на месяцы вперед?
Яка вам різниця чи поклониця чи ні, я собі знаю в чому я впевнена, можливо ви в чомусь не впевнені? То передивіться свій образ життя, я зі своїм якось сама розберусь і без вас.
 
на морозі з самого початку,і не планую брати бо толку 0,мфошок маю 7(мілоан, тенго,май кредит,сос кредит,кредит 7, манівео,кредит каса)
Ну і особливо набридливих у списку немає, хіба трошки Кредит 7, а так норм. Відкладайте гроші і чекайте на пропозиції, якщо є бажання закривати.
 
Есть ли смысл писать заявления на счёт запрета на о обработку личных данных,и на реструктуризацию(разбить сумму на несколько платежей) в различные мфо,когда просрочки до 2-ух недель
Разговаривать можете только по своему желанию и настроению! Скоро сами все поймете!
Главное, не верьте им на слово!!!
Многих обманывали так, - "Вы нам сейчас немножко заплатите., а мы решим ваши вопросы..., все сделаем..."!!!
И даже копейку платите, только после Гарантийного письма!!!
 
на морозі з самого початку,і не планую брати бо толку 0,мфошок маю 7(мілоан, тенго,май кредит,сос кредит,кредит 7, манівео,кредит каса)

не збираюсь платити ані копійки більше ніж тіло кредиту
Почитайте розділи і теми по кожному мфо.Матимете поняття,які шараги і на якому терміні пропонують тіло.
 
Ну і особливо набридливих у списку немає, хіба трошки Кредит 7, а так норм. Відкладайте гроші і чекайте на пропозиції, якщо є бажання закривати.
за перший тиждень вийшли на 2 родичів,чи є шанс що вийдуть з часом ще на когось чи вже ні
 
Назад
Угорі Унизу