• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Miloan Подали дело колекторам

  • Автор теми santerx
  • Дата початку
  • Відповіді 58
  • Перегляди 1K

santerx

Читач
Реєстрація
17 Жов 2023
Дописи
12
Реакції
1
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
santerx не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Милон предал дело в амиго, амиго передало дело в колекторскую контору, просрочка 600 дней, тело кредита 10000, с просрочкой и тд уже 15000 набежало, теперь наяривают что подадут дело в суд, подсажите что делать?
 
Милон предал дело в амиго, амиго передало дело в колекторскую контору, просрочка 600 дней, тело кредита 10000, с просрочкой и тд уже 15000 набежало, теперь наяривают что подадут дело в суд, подсажите что делать?
Варіантів два : платити або слати.
 
Бо не хочу цим ypoдам платити, які намахують людей

На рік
До тих 15 000 домалюють судовий збір і послуги свого "юриста". Худо бідно вийде 25 000. При грамотному захисті є всі шанси залишити їх з носом і повернути витрати за правову допомогу
 
Милон предал дело в амиго, амиго передало дело в колекторскую контору
"Исаак родил Иакова, Иаков родил Иова..."
Якшо подадуть, мені ж не вигідно буде судитись з ними
50/50
Если работать с адвокатом, то вернёте все затраты на его помощь после выигрыша в суде. Выиграть шансы большие. Но и проиграть можно. Такое редко, конечно, но бывает.
А все остальное - просто потраченное время. Суды могут длиться, как в моем случае, более 2х лет
 
Ваш совет, забить болт или оплатить?
Однозначный совет Вам, пожалуй, никто не даст.
Забить? Могут быть проблемы.
А вот платить тоже с умом надо. Если с 1000 насчитали 15000 - глупо как бы платить. Но если нормальные условия и они Вас устраивают, то почему бы и не заплатить?!
 
П'ятий рік ні копія їм не віддаю.
Але це я. У вас може бути інша ситуація
Мене тільки цікавить, шоб не звонили рідним
П'ятий рік ні копія їм не віддаю.
Але це я. У вас може бути інша ситуація
Вам звонять?бо мені наярюють як дурні
 
П'ятий рік ні копія їм не віддаю.
Але це я. У вас може бути інша ситуація
Ты оказался бронелобее, чем я)))
Я только некоторым на принцип не платил. С теми, которые живут в адекватной реальности - порешал.
 
Мене тільки цікавить, шоб не звонили рідним
Тобто суд меньше лякає ніж дзвінки якихось сумашедших троюрідній тітці?)
Ты оказался бронелобее, чем я)))
Я только некоторым на принцип не платил. С теми, которые живут в адекватной реальности - порешал.
В мене конституція інакша брат.
 
Назад
Угорі Унизу