• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Miloan Подали дело колекторам

  • Автор теми santerx
  • Дата початку
  • Відповіді 58
  • Перегляди 1K
Переймаю Ваш оптимістичний настрой!
До речі на пошту про продаж немає ніяких документів.що передають, а ці що приймають. Лише це смс повідомлення, що вище
Акт прийома-передачі мають надіслати?
 
Переймаю Ваш оптимістичний настрой!
До речі на пошту про продаж немає ніяких документів.що передають, а ці що приймають. Лише це смс повідомлення, що вище
Чекайте. По ідеї від обох контор сповіщення приходять))) А шо нові власники наших кредитів можуть сказати чи зробити такого, що ми не бачили і не чули?)))) Правильно, нічого))) Чекали ті, почекають і ці)))
 
Акт прийома-передачі мають надіслати?
Манівео про таліон сповістили офіційно дуже. Гадала, що то всі таке робити мають))))))
Чекайте. По ідеї від обох контор сповіщення приходять))) А шо нові власники наших кредитів можуть сказати чи зробити такого, що ми не бачили і не чули?)))) Правильно, нічого))) Чекали ті, почекають і ці)))
Однозначно чекатимуть. Інакше ніяк))))
 
Останнє редагування:
То як? Прислали договір в паперовому вигляді з підписами і печатками?
Ні, на пошту електронну скинули. Я бачу, що я ще не зовсім орієнтуюся в деталях про передачу. Тобто, я Вас правильно зараз розумію, то має бути офіційно паперові документи?))) Мені то можливо їх не треба буде, але на всяк випадок...щоб знати🙂
 
Ні, на пошту електронну скинули. Я бачу, що я ще не зовсім орієнтуюся в деталях про передачу. Тобто, я Вас правильно зараз розумію, то має бути офіційно паперові документи?))) Мені то можливо їх не треба буде, але на всяк випадок...щоб знати🙂
В ідеалі так але жодна шарага такого не робить. Навіть в суди подають якусь "фількіну грамоту".
 
В ідеалі так але жодна шарага такого не робить.
Робили. В мене два листа переуступки. Рекоменд, з печатками... ну раніше вони намагались деколи щоб цей цирк мав хоч якийсь правдоподібний вигляд.

Але в загальному, то зазвичай тільки 👇:pardon:

1711529668042.png
 
Screenshot_2024-03-27-10-56-39-112_com.android.mms.jpg

Вже сьогодні є)) не погано нарахували з 12. Ну...то так і буде. Розберемося з часом
 
До тих 15 000 домалюють судовий збір і послуги свого "юриста". Худо бідно вийде 25 000. При грамотному захисті є всі шанси залишити їх з носом і повернути витрати за правову допомогу
А мені цікаво, наскільки з носом їх можна залишити? Тобто чи взагалі не платити, чи тільки тіло і при цьому повернуть гроші, затрачені на адвоката
 
Удачи вам в суде, а сколько брали и сколько хотят сейчас?
дякую
20000 грн,хочуть 27493,83 грн
Суд збір 3028 грн
Я їх у свій час нгодувала непогано
Грались у мовчанку пару років і тут прокинулись)
Удачи вам в суде, а сколько брали и сколько хотят сейчас?
На мене бізнес позика ще хотіла судовий наказ писать
З тіла 15к захотіли 72к
І суд їм відмовив
А я все проспала і потім у січні аж побачила
 
А мені цікаво, наскільки з носом їх можна залишити? Тобто чи взагалі не платити, чи тільки тіло і при цьому повернуть гроші, затрачені на адвоката
 
Дякую за інфу , прочитала. Супер результат!
 
Назад
Угорі Унизу