• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Miloan Подали дело колекторам

  • Автор теми santerx
  • Дата початку
  • Відповіді 58
  • Перегляди 1K
Тобто суд меньше лякає ніж дзвінки якихось сумашедших троюрідній тітці?)
Ага, взагалі поєбать на суд і тд, просто в мене родаки, трохи з переляком, тому це найбільше грузить
 
Я не цікавився. Вони теж в плані яке саме дніще наярювало. Просто почули щось там про "должен" і клали слухавку.
І болт.
Ну в мене трохи по іншому, в мене як чують «должен» це всьо, мало того шо ті прікалісти звонять, шей родаки починають наярювати, крч більше панікують і замахують вони, ніж я за то переживаю
 
santerx, жаль, что до сих пор люди ведутся на голос в трубке. Мало ли кто что может по телефону говорить
 
Ну в мене трохи по іншому, в мене як чують «должен» це всьо, мало того шо ті прікалісти звонять, шей родаки починають наярювати, крч більше панікують і замахують вони, ніж я за то переживаю
Ну я просто на виході на протермінування попередив всіх кого вважав за потрібне, про ймовірні дзвінки від шахраїв, якими по суті ті шараги і є.
santerx, жаль, что до сих пор люди ведутся на голос в трубке. Мало ли кто что может по телефону говорить
:+1:
 
Ну я просто на виході на протермінування попередив всіх кого вважав за потрібне, про ймовірні дзвінки від шахраїв, якими по суті ті шараги і є.

:+1:
Вони д офіційно зареєстровані, хіба нє?
Я в цих справа не дуже компетентний, тому можу помилятись, або чогось не розуміти
 
Вони д офіційно зареєстровані, хіба нє?
Я в цих справа не дуже компетентний, тому можу помилятись, або чогось не розуміти
Мало ли кого можно официально зарегистрировать.
МММ тоже официально была зарегистрирована. Даже выпускали свои "билеты"
 
Вони д офіційно зареєстровані, хіба нє?
Я в цих справа не дуже компетентний, тому можу помилятись, або чогось не розуміти
Зареєстровані. Але дзвонити з купи лівих номерів будуть,а у випадку чого скажуть,що то не вони.
 
Screenshot_2024-03-26-18-15-27-587_com.android.mms.jpg

Ну що ж...після прострочки з 4 січня, продали. Сьогодні смс така. Читаю про дії подальші кредит капітал
 
Переглянути вкладення 149370
Ну що ж...після прострочки з 4 січня, продали. Сьогодні смс така. Читаю про дії подальші кредит капітал
Знову поверулися до них з цими хоч можна на тіло домовитися, це ж треба що так не пощастило і мене продали ЄАПБ
 
Аж сьогодні))) Як себе ведуть - побачимо))) Будуть чемними та лояльними - з часом розрахуємся)))
Переймаю Ваш оптимістичний настрой!
До речі на пошту про продаж немає ніяких документів.що передають, а ці що приймають. Лише це смс повідомлення, що вище
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу