• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Послуги адвоката: суди з МФО/Банками/Факторинговими компаніями. Та не тільки))) Повернення витрат на правову допомогу

  1. 5.00 зірок

    Essi

    Дуже вдячна за допомогу в оскарженні нотаріального напису. Суддя був не надто квапливий, але рішення все ж таки прийняте. В березні вступить в силу і можна буде отримати з МФО додаткову компенсацію. Дуже вдячна.
  2. 5.00 зірок

    Yakub

    Щиро дякую адвокату Tarass за допомогу в вирішенні питання, з Ідея банк. Було вирішено професійно, швидко, якісно. Рекомендую до співпраці - професіонал своєї справи.

    Ми перемогли, скасувавши всі їхні "надумані з повітря проценти за обслуговування..." Люди, боріться - поборете! Адвокат від Бога.
  3. 5.00 зірок

    Oksana6677

    Дуже задоволена роботою Тараса! Мій перший суд і не шкодую що вибрала саме його!) суд з фінтрас, хотіли майже 70 тис гривень, позов задоволено частково ( загалом маю заплатити менше 20 тис)
  4. 5.00 зірок

    InMa

    Ура,сьогодні завдяки Тарасу вдруге отримали перемогу. Рішення суду: Наш позов до ТОВ "Інтафінанс" задовільнити повністю,визнати виконавчий напис приватного нотаріуса на суму 91588,00 грн.таким,що не підлягає виконанню.Всі витрати стягнути з ТОВ".Величезна вдячність Тарасу за його терпимість та людяність.Висококваліфікований спеціаліст,ЮРИСТ З великої літери.Рекомендую .
  5. 5.00 зірок

    Оленка17

    Сьогодні завдяки Тарасу ми отримали перемогу над Монобанком! Я із впевненістю можу сказати, що при виборі адвоката я не помилилася! Тарас, дякую Вам в першу чергу за Вашу людяність! Завжди на зв'язку, всі вказівки по справі, всі відповіді, навіть на "нелепі" запитання, я отримувала дуже бистро і максимально зрозуміло для мене! Бажаю Вам успіхів і натхнення у Вашій справі. Якщо знов стане питання адвоката,то одразу до Вас☺️
  6. 5.00 зірок

    Юлія П

    Опинившись у складній життєвій ситуації, шукаючи юридичної допомоги та захисту мені порекомендували Тараса Івановича.
    Звернувшись до Тараса моє питання було вирішене. Виграний суд 13.02.2024 цьому доказ . Хочу відзначити уважне ставлення, сумлінний підхід та високий професіоналізм до справи.
  7. 5.00 зірок

    Иринка П

    Дуже вдячна Тарасу за допомогу та співпрацю , завдяки йому виграно в суді 4 справи на протязі двох років !!)
    Остання справа була виграна 13.02.2024 . Безмежно вдячна за допомогу, рекомендую кожному Тараса , майстер своє справи , чудовий професіонал !!)))
  8. 5.00 зірок

    fishbone_

    Ще одна премога завдяки професійній роботі Тараса Івановича!
    Суд відмовив у позові ТзОВ "Росвен Інвест Україна" про стягнення заборгованості у розмірі 60331,38 грн.
    Щиро дякую за чудову роботу Вам та форуму!!!!!
  9. 5.00 зірок

    Анка Хулиганка

    Дуже вдячна за роботу Тарасу). Мала виконавчий напис від Бізнес позики. Консультував до дрібниць,витримав всі мої панічні атаки та дурні питання. Вчора прийшло рішення суду. Ми перемогли! З чим я поздоровляю Тараса! Ще одна справа в скарбничку😉
  10. 5.00 зірок

    ilona1998

    Дуже вдячний Тарасу Івановичу за нашу спільну перемогу ! Професійно виконана робота дала свої плоди, і в 1 інстанції, ми отримали перемогу над ЄАПБ! Швидкі відповіді на всі запитання та завжди на звʼязку.
    Рекомендую усім , кому необхідна високоякісна юридична допомога, звертатися саме до Тараса!!!
    Ще раз дякую !
  11. 5.00 зірок

    Jyliajylia

    Другий раз вже зверталась до Тараса. Ще один напис Дорошкевич скасовано! Задоволена його роботою. Дає відповіді на всі мої питання, завжди на зв'язку. Дякую за роботу!
  12. 5.00 зірок

    InMa

    Дуже вдячна Тарасу за допомогу та терпіння.Ми перемогли апеляційний суд з ТОВ "Вердикт Капітал" . Крім захоплення високопрофесійною роботою Тараса переповнюють почуття безмежної вдячності.Рекомендую всім,кому потрібна юридична допомога. Пану Тарасу бажаю професійних перемог .
  13. 4.00 зірок

    Женя3005

    Обратился к Тарасу за услугами не 1 инст. Не апелляцию особого толку просто 0 с + постоянно на связи потому оценка очень низкая обратился пото му что много хороших отзывов но у меня с ним как то так
  14. 5.00 зірок

    Ariya

    Дуже вдячна адвокату Tarass, пишу вдруге бо незнаю чи розмістили перший коментар, якась помилка вибивала.. успішно знято ВНН з компанією Онлайн Фінанс, людина своєї справи, дуже ввічлива і компетентна, рекомендую)))
  15. 5.00 зірок

    fishbone_

    Величезне дякую Тарасу Івановичу за професіно виконану роботу.
    Людям які створили та забезпечують роботу форуму окреме дякую (пізніше занесу).Завдяки Вашій роботі зміг тверезо оцінити стан справ та прийняти правильне рішення.Ще раз дякую!
  16. 5.00 зірок

    Pauler

    Дякую Тарасу за відмінно виконану роботу. Позивачу відмовлено в задоволенні позову ще в суді першої інстанції. Трохи менше "головного болю" на даний момент.
  17. 5.00 зірок

    Evgen1988

    Дуже дякую адвокату Тарасу Підодвірному за допомогу у суді з ЄАПБ по кредиту у манівео.Тарас виграв справу у суді першої інстанції,високопрофесійний юрист і просто приємна у спілкуванні людина.
  18. 5.00 зірок

    Смайлік

    У вересні 2023 монобанк подав до суду, звернулася до Тараса, почали працювати. Суд першої інстанції ухвалив рішення про часткове задоволення позовних вимог банку. Але ми не зупинилися, та подали апеляційну скаргу. І отримали повну перемогу у апеляційному суді. Тепер банк винен мені трохи грошей )) Безмежна подяка Тарасу за його роботу. Оперативний, професійний, уважний юрист.
  19. 5.00 зірок

    Katya27

    Дуже дякую Тарасу за допомогу!Це був перший у мене раз і я дуже щаслива що все ж таки вирішила судитися,тому що спочатку від іспугу готова була платити всі «хотелки» фінтраста!Хто так саме сумнівається,не сумнівайтесь,краще зробити ніж потім гадати а вдруг,величезне дякую Тарасу за цю роботу!
  20. 5.00 зірок

    Uliana3430

    Щиро вдячна Тарасу Івановичу за допомогу з судовим позовом Монобанку. Вже вдруге отримали перемогу. В апеляції банку суд відмовив.
    Рекомендую всім кому потрібна кваліфікована юридична допомога. Пану Тарасу бажаю тільки перемог та здійснення бажань задумів. Мирного неба. Дякую вам за все!!!
Назад
Угорі Унизу