• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Послуги адвоката: суди з МФО/Банками/Факторинговими компаніями. Та не тільки))) Повернення витрат на правову допомогу

  1. 5.00 зірок

    Oleksandra Ja

    Дякую Тарасу за вирішення проблеми із виконавчим провадженням!Звернулися з чоловіком у листопаді і два дні тому отримали рішення суду м.Словʼянська на нашу користь.Щиро рекомендую до співпраці 🤝
  2. 5.00 зірок

    Olpl

    Велике Дякую Пану Тарасу за поміч в вирішенні питання Виконавчого впровадженням.
    Дуже рекомендую!
    А сама сподіваюсь, що більше мені це не знадобиться :)
  3. 5.00 зірок

    Pro100Telo

    Дуже вдячний вам, Тарасе, за вашу роботу, за допомогу в вирішенні проблемних питань. Швидке та приємне спілкування, зручний обмін документами. Рекомендую усім хто потребує послуг професійного адвоката.
  4. 5.00 зірок

    Gembua6

    Хороший юрист, советую, грамотно составил исковое заявление. Подал я его еще в 2021, спустя два года выиграл) я уже даже не думал про это дело, как на днях пришло уведомление, что мы выиграли суд. Обращайтесь к Тарасу, не пожалеете);):vedma::vedma::vedma:;)
  5. 5.00 зірок

    Лето

    Дуже дякую Тарасу Івановичу за кваліфіковану допомогу в вирішенні мого питання , зносу напису .
    Все було зроблено професіонально !
    Всім рекомендую звертатись до за кваліфікованою допомогою!
  6. 5.00 зірок

    777Рома777

    Тарас Іванович професіонал своєї справи🔥нарешті Перемога!!! Апеляція скасувала рішення першої інстанції 💥🔥Відтепер ЄАПБ тихо курять у сторонці 🤡. Якщо є не вирішені цивільно-правові питання тому раджу фахівця вищого рівня Підодвірного Тараса Івановича!
  7. 5.00 зірок

    Тарапунька

    Ейсам відмовили в апеляції, хоча я й готувалася до найгіршого, але новорічне чудо, приємний подарунок до нового року)) Дякуючи Тарасу. Професіонал своєї справи. Вдячна безмежно!
  8. 5.00 зірок

    Дмитро NS

    Звернувся за допомогою в суді.
    Тарас проконсультував, відповів на безліч питань та підготував всі необхідні документи.Перемогли!!!
    Дякую, за професійну роботу!!!
    Рекомендую Тараса,як грамотного юриста, який допоможе,та відповість на всі питання.
  9. 5.00 зірок

    Jyulia

    Доброго вечора.Прийшла і моя можливість залишити свій відгук,за роботу Тараса,можливо комусь цей відгук буде вирішальним,як колись було у мене,коли я обирала адвоката.Якщо хтось на стадії вибору адвоката, без сумнівів вибирайте Тараса, будете задоволені.

    Я довго вагалася,до кого звернутися,так як в мене було 4 написи,і я дуже боялася помилитися у виборі. І я дуже дякую Тарасу,що він зумів настільки відкритися,і викликати до себе довіру,що я відразу зрозуміла,що це моя людина,і він мені допоможе 100%. І я не помилилася. Сьогодні прийшло рішення по всіх моїх справах,і Ми виграли))))

    Я отримувала відповіді навіть на свої тупі питання , які були написані в паніці. Всі документи були підготовлені швидко і проведений повний інструктаж що з ними робити далі,Тарас,завжди відповідав на питання,навіть на самі безглузді, у будь який час доби,навіть на вихідних,це дійсно людина з великої літери)

    Безмежно дякую Тарасу. Я більше ніж задоволена результатом, а для нього це ще одна перемога і доказ того,що це людина професіонал своєї справи.

    Якщо вам потрібна допомога,моя щира рекомендація,обирайте Тараса,і ви з ним точно будете у юридичній безпеці)
  10. 5.00 зірок

    O_Lesia

    Чергова перемога в суді завдяки Тарасу. На цей раз виконавчий напис від Веллфін визнано таким, що не підлягає виконанню. І черговий раз задоволена,що обрала саме Тараса. Він не тільки бездоганно виконує свою роботу, а ще і відслідковує хід справи. Не дивлячись на те, що сьогодні вихідний, поцікавився перебігом справ і повідомив мені про нашу перемогу. Якщо ви ще не визначилися до кого з юристів звернутися, то раджу Тараса. Завжди на зв'язку, підтримка колосальна, робота виконується швидко та ще і нагадає, якщо ви раптом забули про одну з своїх справ.
    Я із задоволенням продовжую співпрацювати з Тарасом.
  11. 5.00 зірок

    Irony

    Тарас майстер своєї справи та людина з великої букви!
    Дуже сподобалося мати справу з Тарасом, так як професійність, швидкість, точність на вищому рівні !
    Якщо хтось на стадії вибору адвоката, без сумнівів вибирайте Тараса, будете задоволені. Дуже важливо мати надійного адвоката при захисті в суду, який є хорошим професіоналом , а якщо твій адвокат ще й чудова людина, то це взагалі Джекпот!
  12. 5.00 зірок

    Milana78

    Бездоганна та швидка робота!Тарас професійний адвокат, допомагає на протязі 3 років , завжди відповідає на питання у будь який час, навіть на вихідних, якщо береться за справу, то взагалі робить все сам, я чекаю тільки перемоги у суді і завжди це перемога 💪Дуже рада що ризикнула написати адвокату з форума і потрапила на відповідального, розумного адвоката. На разі Тарас вирішив майже всі проблеми з ВН, до того ж з поверненням коштів за юридичні послуги та судовий збір. Дуже задоволена роботою. І головне не платіть мфо, платіть перевіреним адвокатам, так щоб точно вирішити проблему Тарасу, бо в нього величезний досвід і тоді будете жити спокійно))
  13. 5.00 зірок

    popazruchkoi

    Дякую за виграний суд проти ЄАПБ. Все було професійно, швидко. Я отримувала відповіді навіть на свої тупі питання , які були написані в паніці. Всі документи були підготовлені швидко і проведений повний інструктаж що з ними робити далі. Велике дякую за роботу
  14. 5.00 зірок

    Anaanaaas

    все супер!)) я жодного разу не пожалкувала о рішенні звернутись саме до Тараса. сміливо рекомендую його, як гарного спеціаліста, який доведе справу до переможного фіналу.
  15. 5.00 зірок

    Anagha

    Зробила подарунок собі на день народження та на миколайчика і завдяки Тарасу отримала перемогу над сенс банком, дякую йому дуже все було швидко, зрозуміло та легко! ❤️
  16. 5.00 зірок

    O_Lesia

    Таскомбанк подал в суд второй раз с теми же исковыми требованиями, что и в первый. Очень благодарна Тарасу, что согласился помочь не смотря на то, что по первому иску работала с другим юристом и решение было не в мою пользу. Благодаря оперативности Тараса, мы успели подать отзыв на второй иск и апелляцию по первому. Таскомбанк отозвал повторный иск. Вообщем спасибо Вам ,Тарас, за профессионализм, человечность , готовность находиться на связи 24/7.
    Хоть и борьба с ними продолжается и вердикт ещё не вынесен, я всё равно благодарна за поддержку, помощь и, конечно же верю в нашу победу.
  17. 5.00 зірок

    lValerriya

    Зверталася за допомогою по закриттю виконавчого провадження , Тарас швидко підготував документи ,завжди був на звʼязку , все пояснював- професіонал своєї справи ☺️
    По одній справі суд задовольнив позовні вимоги ,чекаю на рішення іншої
    Дякую Вам )
  18. 5.00 зірок

    Alexandra_fox

    Величезна подяка Тарасу за допомогу,виграли суд з Приватом, яке ж це полегшання і кайф .Тарас-професіонал своєї справи .Дякую і щиро бажаю лише перемог!😊
  19. 5.00 зірок

    LinaFObs

    Дякую за допомогу з Бізнес позикою, Тарас завжди на звязку, дає чіткі і зрозумілі відповіді на всі запитання. Виконавче знесено, кошти за правову допомогу повернено. Дуже задоволена та всім рекомендую))))
  20. 5.00 зірок

    Oksi40

    Дуже вдячна Тарасу, нарешті закриваються виконавчі впровадження.
    Він дуже відзивчивий, завжди на зв'язку, відноситься з розумінням, дякую тобі Тарасе, маю надію, що все закриємо)
Назад
Угорі Унизу