• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Прошу допомоги дитині

Щиро дякую
Дай Бог!
Звертаюся до всiх небайдужих! Прошу допомогти у зборi коштiв! 5, 10, 20 ГРИВЕНЬ можуть врятувати нашу дитину. Щиро дякую всiм
 
Останнє редагування:
+ 100. Выздоравливайте
 
Доброго вечора!!! Шановні форумчани, прошу вашоi допомоги!!! Можливо хто знае, а хто нi про ситуацiю з нашою дитиною. У дитини проблеми з сердцем, потрiбно дороговартiсна терапiя. Ми маемо до понедiлка зiбрати 8000, зiбрали майже 5000. Прошу вашоi допомоги. Документи можу всi надати! Вiдгукнiться будь ласка! Прошу адмiна закрiпити наше прохання. Щиро всiм дякую

Документи додала

Номер карты под спойлером
⬇️ ⬇️ ⬇️
4149 4991 2255 1243
бросила что смогла ! Скорейшего выздоровления! Держитесь!
 
Щиро дякую, вiрю в силу форуму, бо е Бог на свiтi та люди, якi вiдгукуються на бiду.
 
Дякую, стояла сьогiднi на вулицi, яка у людей агресiя, до дiтей, до хворих
Як проклинають, як говорять, щоб iшла робила, а я простий ВЧитель
 
Дякую, стояла сьогiднi на вулицi, яка у людей агресiя, до дiтей, до хворих
Як проклинають, як говорять, щоб iшла робила, а я простий ВЧитель
Ну, а чего вы вышли туда? К сожалению, сейчас мало кто чем поможет, увы. А вот поговорить, да наговорить гадостей аж бегом! Как ваша доченька?
 
Дякую, стояла сьогiднi на вулицi, яка у людей агресiя, до дiтей, до хворих
Як проклинають, як говорять, щоб iшла робила, а я простий ВЧитель
Люди очень агрессивными стали.
В прошлом году я была волонтёром.
Ходила по улицам и собирала деньги для ребенка. Стояла на рынке, возле администрации, короче везде.
И вот однажды один мужчина подошёл ко мне и сказал: типа шавка, тебе что делать не х.й?
Потом была полиция, куча свидетелей, снятие побоев.
Меня забрали на 24 часа в райотдел за избиение.
Но деньги я собрала.

Поэтому я вам верю. Очень много людей, которые могут помочь, но считают это не нужным.
Выздоравливайте скорее.
Всё будет хорошо.
 
Можливо питання некоректне...
Але все ж таки скажіть, багато Вам вдалось зібрати, стоячи на вулиці?
 
Ну, а чего вы вышли туда? К сожалению, сейчас мало кто чем поможет, увы. А вот поговорить, да наговорить гадостей аж бегом! Как ваша доченька?
Погано себе почувае, але надiiмось, що буде все добре
Люди очень агрессивными стали.
В прошлом году я была волонтёром.
Ходила по улицам и собирала деньги для ребенка. Стояла на рынке, возле администрации, короче везде.
И вот однажды один мужчина подошёл ко мне и сказал: типа шавка, тебе что делать не х.й?
Потом была полиция, куча свидетелей, снятие побоев.
Меня забрали на 24 часа в райотдел за избиение.
Но деньги я собрала.

Поэтому я вам верю. Очень много людей, которые могут помочь, но считают это не нужным.
Выздоравливайте скорее.
Всё будет хорошо.
Щиро дякую
Можливо питання некоректне...
Але все ж таки скажіть, багато Вам вдалось зібрати, стоячи на вулиці?
204 грн.
Люди очень агрессивными стали.
В прошлом году я была волонтёром.
Ходила по улицам и собирала деньги для ребенка. Стояла на рынке, возле администрации, короче везде.
И вот однажды один мужчина подошёл ко мне и сказал: типа шавка, тебе что делать не х.й?
Потом была полиция, куча свидетелей, снятие побоев.
Меня забрали на 24 часа в райотдел за избиение.
Но деньги я собрала.

Поэтому я вам верю. Очень много людей, которые могут помочь, но считают это не нужным.
Выздоравливайте скорее.
Всё будет хорошо.
Щиро дякую
 
Дитина бажана, та народження в 27 рокiв

Обдумано та виважено, вагiтнiсть була важка. Я не курю та не пью
А дитина народилася здоровою, а в 4 рОки чисто випадково, ми кожен рiк для себе проходим медогляд, потрапили до кардiолога гарного, вiн просто зробив узi серця
Дяку

Дякую за відверту відповідь. Як справи зараз?
Прийшов менi аванс 1500 грн. Боримося
 
А дитина народилася здоровою, а в 4 рОки чисто випадково, ми кожен рiк для себе проходим медогляд, потрапили до кардiолога гарного, вiн просто зробив узi серця

Прийшов менi аванс 1500 грн. Боримося
Тримайтесь! І вірьте тільки в найкраще! Не витрачайте енергію на пояснення і впевнено йдіть до мети! Ви - молодчинка
 
Назад
Угорі Унизу