• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Реализация недвижимого имущества или как испортить жизнь исполнителю?))

  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 96
  • Перегляди 14K
Правильно ли я понимаю, если у меня нет оф. Работы и долг меньше 120 тысяч исполнительный письмо на меня им делать смысла нет и его можно не боятся?
 
Правильно ли я понимаю, если у меня нет оф. Работы и долг меньше 120 тысяч исполнительный письмо на меня им делать смысла нет и его можно не боятся?
нет, не правильно))) могут сделать вам ИНН не зависимо от того есть у вас доход/имущество или нет))
да, можно не бояться
 
нет, не правильно))) могут сделать вам ИНН не зависимо от того есть у вас доход/имущество или нет))
да, можно не

нет, не правильно))) могут сделать вам ИНН не зависимо от того есть у вас доход/имущество или нет))
да, можно не бояться
Инн делается ведь на договорах оформленных в офисе где присутствует 2 подписи.а как нотариус может сделать ее на он-лайн договоре? Ведь даже если его распечатать, моей подписи там не будет
 
Инн делается ведь на договорах оформленных в офисе где присутствует 2 подписи.а как нотариус может сделать ее на он-лайн договоре? Ведь даже если его распечатать, моей подписи там не будет
:rolleyes:выделеной части не понял))))
ИНН должны делаться на нотариально завереных договорах)) почему нотариусы делают их на договорах займа МФО, вопрос к нотариусам))
 
:rolleyes:выделеной части не понял))))
ИНН должны делаться на нотариально завереных договорах)) почему нотариусы делают их на договорах займа МФО, вопрос к нотариусам))
Случайно) благодарю за объяснение)
 
Добрейшего вечерочка дамы и господа))
что то, в последнее время участились паничиские темы и вопросы из серии "ААААААА, у меня заберут и продадут квартиру, если будет открыто исполнительное производство на 120к+ гривен".
учитывая мою разшатаную нервную систему, я решил чутка разобрать этот вопрос)))


И так, все мы знаем, а кто не знает, сейчас узнает, что согласно ч. 7 ст. 48 ЗУ «Об исполнительном производстве»: «у разі якщо сума, що підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати, звернення стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій розташоване таке житло, не здійснюється.» Другими словами, если по вам открыто исполнительное призводство, на сумму которая превышает 20 минимальных зп, исполнитель может обратить взыскание на вашу единственную квартиру/дом.

Теперь давайте подумаем, почему же исполнители до сих пор не ввели эту практику повсеместно)))

Согласно ст. 50 ЗУ «Об исполнительном производстве»: «звернення стягнення на об’єкти нерухомого майна здійснюється у разі відсутності в боржника достатніх коштів чи рухомого майна. При цьому в першу чергу звертається стягнення на окрему від будинку земельну ділянку, інше приміщення, що належать боржнику. В останню чергу звертається стягнення на житловий будинок чи квартиру, в якому фактично проживає боржник.

О чем нам говорит эта статья? А она говорит о том, что если у должника (да,да, знаю как вас всех бесит слово «должник» но в ИП так называют сторону по кому оно открыто) есть хоть 200 грн (сумма условна), которые он может закинуть себе на счет, очередь для обращения взыскания на недвижимое имущество не дойдет никогда)))

Предположим, что у вас таки нет 200 грн, что бы закинуть их на свой счет, и исполнитель решился обратить взыскание на недвижимое имущество, что ему для этого нужно сделать?

1. определить принадлежит ли недвижимость должнику на праве частной собственности и не находится ли оно под залогом?
Выяснили, определили, что имущество ваше, в залоге не находится.

2.исполнитель выносит постановление об аресте и заносит его в соответствующий реестр. Пока бедный исполнитель корпит над написанием постановления об аресте, вы, не навязчиво, ему сообщаете, что вот буквально вчера, потеряли техническую документацию на квартиру/дом)) ну вот рассеянный вы человек, и сами от этого очень страдаете))

исполнитель берется за голову и пишет слезное письмо мфо «дорогой взыскатель, а дай ка пожалуйста денюжку для изготовления такой документации». Если взыскатель не профинансирует это мероприятие в течении 10 дней, с момента получения письма, исполнитель закрывает производство.

3. и так, с горем пополам, соплями и слезами мфо, исполнитель сделал тех документацию, пришло время оценить таки квартиру))

согласно ст. 57 ЗУ «Об исполнительном производстве»: Визначення вартості майна боржника здійснюється за взаємною згодою сторонами виконавчого провадження.

У разі якщо сторони виконавчого провадження, а також заставодержатель у 10-денний строк з дня винесення виконавцем постанови про арешт майна боржника не досягли згоди щодо вартості майна та письмово не повідомили виконавця про визначену ними вартість майна, виконавець самостійно визначає вартість майна боржника.

Звіт про оцінку майна має бути складений не раніше дати винесення постанови про арешт такого майна.

У разі якщо сторони виконавчого провадження не дійшли згоди щодо визначення вартості майна, визначення вартості майна боржника здійснюється виконавцем за ринковими цінами, що діють на день визначення вартості майна.

Для проведення оцінки за регульованими цінами, оцінки нерухомого майна, транспортних засобів, повітряних, морських та річкових суден виконавець залучає суб’єкта оціночної діяльності - суб’єкта господарювання.

У разі якщо визначити вартість майна (окремих предметів) складно, виконавець має право залучити суб’єкта оціночної діяльності - суб’єкта господарювання для проведення оцінки майна.


Каждое это действие, будь то утверждение отчета, решение привлечь оценщика и тд, оформляется отдельным постановлением, которое вы, конечно же, обжалуете в суде. Дополнительно, хочу обратить ваше внимание, что оценка действительна всего 6 месяцев, и потом ее необходимо проводить повторно)))

4. сделали тех документацию, оценили вашу домину, с горем пополам)) пришло времечко ее наконец то реализовать))) выставляют вашу квартирку на торги, где мы так же, через суд, обжалуем любые действия и решения)))
Вобщем, эта такая долгая, мучительная, дорогая и не благодарная процедура как для взыскателя так и для исполнителя, что ради несчастных 120к гривен, никто даже не посмотрит в сторону вашей квартиры))) я уже не говорю о том, что ЗУ «Об исполнительном производстве» все таки говорит о соразмерности долга и имущества, на которое может быть обращено взыскание)))

Вот как то так, вкратце и очень упрощенно, выглядит процедура реализации вашей квартиры))

Надеюсь мне удалось, хоть немного, успокоить самых мнительных форумчан))​
Огромное спасибо, очень доходчиво . -1 страх из моего миллиона)
 
Здравствуйте. Честно говоря, не очень успокоили. У меня есть постанова от частного исполнителя про арест майна(нашла сама в реестре, мне ничего не присылали). Я не знаю, что делать! Мне страшно. Где можно посмотреть телодвижения частного исполнителя? Что он дальше будет делать? Разговаривать с ним не могу -выше моих сил. Я, похоже, совсем пала духом! Если можете, подскажите. С уважением.
Ну шо за упаднические настроения?
Исполнитель с зубами? С когтями? С причиндалами по колено?? Будет вас кусать , бить и обижать ...2-3 раза??
Вы думаете ему в кайф тягаться с вашим майном? Он у моего Придурбанк требовал чтоб он отобрал у меня все имущество и передал ему на хранение...на что он Придурбанк просто послал в пешее.
Пообщайтесь вы с человеком, может договоритесь платить по 50 гривен в месяц- он и снимет арест.раньше сумму долга разбивали максимум на 6 месяцев. Счас этой формы нет. ( Юристы,поправьте меня если я неосведомлен)
Ч

То такое "пруфы"?
Доказательства
 
реестр и асвп. этого достаточно)))
Відповідач (Боржник): Київський міський військовий комісаріат, Представник позивача: тут ПІБ таке як у мене , Позивач (Заявник): Касяненко Володимир Володимировичвизнання протиправними дій, зобов'язати вчинити дії11.02.2021Відкрито провадження
реестр и асвп. этого достаточно)))
В попередньому повідомлені ПІБ таке як у мене, знайшла у судовій владі. Не можу зрозуміти це про мене чи ні?
В реєстрі боржників немає, і асвп теж немає. Можливо це просто однофамілець?
 
Відповідач (Боржник): Київський міський військовий комісаріат, Представник позивача: тут ПІБ таке як у мене , Позивач (Заявник): Касяненко Володимир Володимировичвизнання протиправними дій, зобов'язати вчинити дії11.02.2021Відкрито провадження

В попередньому повідомлені ПІБ таке як у мене, знайшла у судовій владі. Не можу зрозуміти це про мене чи ні?
В реєстрі боржників немає, і асвп теж немає. Можливо це просто однофамілець?
это же с суд власти)))
если вы никого не представляете в суде с военкоматом, значит это ваш теска)))
 
это же с суд власти)))
если вы никого не представляете в суде с военкоматом, значит это ваш теска)))
Дякую, заспокоїли. Вже почала панікувати, як побачила таке ж ПІБ як у мене.
 
свою часть? условніе 2/3 да. вашу часть, нет
Тарас, по этому поводу есть вопрос. Если открыто ИП, но в нём нет постановления об аресте майна и нет постановления о запрете выезда за границу, то я могу продать, сделать дарственную на свою часть квартиры, или не могу? И могу выезжать за границу? Разъясните пожалуйста.
 
Тарас, по этому поводу есть вопрос. Если открыто ИП, но в нём нет постановления об аресте майна и нет постановления о запрете выезда за границу, то я могу продать, сделать дарственную на свою часть квартиры, или не могу? И могу выезжать за границу? Разъясните пожалуйста.
продать, подарить и тд, не сможете, ведь нотариус, проверяет есть вы в ЕРД или нет))
про за границу, отвечать не буду. устал уже(((
 
продать, подарить и тд, не сможете, ведь нотариус, проверяет есть вы в ЕРД или нет))
про за границу, отвечать не буду. устал уже(((
Спасибо за ответ. Извините, если доставил неудобства вопросом.
 
Спасибо за ответ. Извините, если доставил неудобства вопросом.
вопросом нет)) а вот не желанием читать форум.....
про заграницу раз в день создается тема(( сколько можно то, отвечать на одно и то же?
Добрейшего вечерочка))))
а вот и очередное подтверждение моего тезиса про "О чем нам говорит эта статья? А она говорит о том, что если у должника (да,да, знаю как вас всех бесит слово «должник» но в ИП так называют сторону по кому оно открыто) есть хоть 200 грн (сумма условна), которые он может закинуть себе на счет, очередь для обращения взыскания на недвижимое имущество не дойдет никогда)))" подьехало)))

и так, ВС в своем постановлении по делу №199/4891/19 от 17.02.2021 высказал следующую позицию
Відповідно до частини першої, другої статті 18 Закону України "Про виконавче провадження" виконавець зобов'язаний вживати передбачених цим Законом заходів щодо примусового виконання рішень, неупереджено, ефективно, своєчасно і в повному обсязі вчиняти виконавчі дії.

Виконавець зобов'язаний: здійснювати заходи примусового виконання рішень у спосіб та в порядку, які встановлені виконавчим документом і Законом України "Про виконавче провадження"; надавати сторонам виконавчого провадження, їхнім представникам та прокурору як учаснику виконавчого провадження можливість ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження; розглядати в установлені законом строки заяви сторін, інших учасників виконавчого провадження та їхні клопотання; заявляти в установленому порядку про самовідвід за наявності обставин, передбачених цим Законом; роз'яснювати сторонам та іншим учасникам виконавчого провадження їхні права та обов'язки.

Пунктом 1 частини першої статті 26 Закону України "Про виконавче провадження" встановлено, що виконавець розпочинає примусове виконання рішення на підставі виконавчого документа, зазначеного у статті 3 цього Закону, за заявою стягувача про примусове виконання рішення.

Згідно з частиною першою статті 48 Закону України "Про виконавче провадження" звернення стягнення на майно боржника полягає в його арешті, вилученні (списанні коштів з рахунків) та примусовій реалізації.

Згідно із частиною першою статті 50 Закону України "Про виконавче провадження" звернення стягнення на об'єкти нерухомого майна здійснюється у разі відсутності в боржника достатніх коштів чи рухомого майна. При цьому в першу чергу звертається стягнення на окрему від будинку земельну ділянку, інше приміщення, що належать боржнику. В останню чергу звертається стягнення на житловий будинок чи квартиру, в якому фактично проживає боржник.

Отже, відповідно до порядку примусового звернення стягнення коштів з боржника, врегульованого Законом України "Про виконавче провадження", першочергово звертається стягнення на відповідні кошти боржника, рухоме майно, а за його відсутності - на об'єкти нерухомості.
становивши, що у встановлений законом десятиденний строк із дня відкриття виконавчого провадження, тобто у період до проведення виконавчих дій щодо реалізації спірного нерухомого майна на електронних торгах, приватним виконавцем не вчинено жодних дій щодо виявлення рахунків позивача у банківських установах, не проведено виконавчих дій з реалізації належної боржнику на праві власності земельної ділянки, площею 1,7 га, кадастровий номер 1225081500:02:001:2257, яка знаходиться за адресою: с/рада Василівська, Солонянський район, Дніпропетровська область, суд апеляційної інстанції, скасовуючи рішення суду першої інстанції, дійшов обґрунтованого висновку, що приватним виконавцем Б.-К. Л. А. порушено порядок, встановлений статтею 50 Закону України "Про виконавче провадження", для вчинення виконавчих дій щодо звернення стягнення на об'єкти нерухомого майна, а саме житловий будинок.

Правило щодо застосування встановленої законом черговості звернення стягнення на майно боржника, а саме, що в першу чергу звернення стягнення повинно відбуватись на кошти та рухоме майно, має істотне значення. Відповідно, звернення стягнення на об'єкти нерухомого майна відповідно до частини першої статті 50 Закону України "Про виконавче провадження" здійснюються у виключному випадку у разі відсутності у боржника достатніх коштів чи рухомого майна.
 
Останнє редагування:
Добрейшего вечерочка))))
а вот и очередное подтверждение моего тезиса про "О чем нам говорит эта статья? А она говорит о том, что если у должника (да,да, знаю как вас всех бесит слово «должник» но в ИП так называют сторону по кому оно открыто) есть хоть 200 грн (сумма условна), которые он может закинуть себе на счет, очередь для обращения взыскания на недвижимое имущество не дойдет никогда)))" подьехало)))

и так, ВС в своем постановлении по делу №199/4891/19 от 17.02.2021 высказал следующую позицию
Не беда, шо они пишут про" достатні кошти "? ?
Відповідно, звернення стягнення на об'єкти нерухомого майна відповідно до частини першої статті 50 Закону України "Про виконавче провадження" здійснюються у виключному випадку у разі відсутності у боржника достатніх коштів чи рухомого майна.
 
Не беда, шо они пишут про" достатні кошти "? ?
Відповідно, звернення стягнення на об'єкти нерухомого майна відповідно до частини першої статті 50 Закону України "Про виконавче провадження" здійснюються у виключному випадку у разі відсутності у боржника достатніх коштів чи рухомого майна.
не беда))) только выносят постанову про арест, а ты им "ой, у меня деньги на счету есть)))) идите оттуда взыскивайте, с начала"
 
Назад
Угорі Унизу