• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Сергей Калинин: адвокат на форуме и отзыв о работе с ним.

5.00 зірок
14 оцінок
Дуже вдячна, Сергію Костянтиновичу, за гарну роботу. Скасували напис Онлайн Фінанс та суд зобов'язав повернути усі витрачені мною кошти. Дуже професійна робота!!
 
Добрий вечір.Хочу подякувати адвокату Калініну Сергію,за його роботу,по скасуванню виконавчого напису,він професіонал своєї справи,сказати чесно,я не дуже вірила,що щось вийде,адже завжди потрапляла в якусь халепу,та й ще лякало те,що все відбувалось дистанційно,але ні разу мої запитання,в яких я не компетентна,не залишились без відповіді,адвокат завжди був на зв'язку і на всі мої питання він давав чіткі відповіді,як професіонал своєї справи.Сьогодні мені прислали рішення суду і завдячуючи Калініну Сергію,суд прийняв рішення в мою сторону,я безмежно вдячна і хочу сказати,що я не прогадала,що звернулась саме до Калініна Сергія.
 
Велика подяка адвокату Калініну С.К. за виконану роботу. Рішення суду на мою користь. Далі співпрацюватиму лише з ним. Свою справу знає, уміє і чесно виконує
 
Друзі, привітайте! Перша перемога! Виграли апеляцію завдяки Сергію! В мене опустились руки, але Сергій був настільки впевнений в нашій перемозі, що прийшлось повірити і мені. І ось вона, перемога!!! Величезна вдячність Сергію за поміч, людяність, розуміння! Залишилось повернути витрачені кошти, але і в цьому Сергій допомагає.Дійсно,професіонал в своїй справі!!!
 
Хочу залишити відгук про адвоката Сергія Калініна, до послуг якого звернувся, дізнавшись про нього з цього сайту. Привабило те, що адвокат обіцяв, що він робить усе сам та ще й буде повернуто гроші за правову допомогу. Хотів від мене Росвен за борг банку 22 тисячі десь. Борг за 2012 рік, зрозуміло, усі строки давності минули. Я зв'язався з адвокатом С.Калініним. Протягом 2-3 днів було укладено договір - я живу в іншому місті, не там де на той час мешкав адвокат. Треба було живий підпис на договорі і договір мандрував туди-сюди поштою. ВНН сумновідомого Горая був у березні, а на початку квітня позов був вже у суді. Без моєї участі! Адвокат усе робив самостійно. Я до суду не ходив. Протягом 2 днів суд видав ухвалу про забезпечення позову, відніс я на роботу і один відправив поштою. виконавцю Табінському, вже на той час зупиненому, тому раз прйшло назад, а наступного азу його хтось там таки отримав. Далі було очікування, але то вже суд такий тягнув-тягнув. Через деякий час адвокат відправив до суду лист щодо прискорення і тоді мені також довелося туди завітати. Справа була в тому, що відповідач не відправляв відгук. Залишалося тільки чекати. І ось в травні цього року суд наідслав рішення повністю на мою користь, усі вимоги задоволені! ВНН визнаний таким, що не має виконуватися. Та ще й отримав виконавчий лист, за яким відповідач мав мені повернути 1300 десь судових зборів (900 з чимось позов і 400 з чимось за ухвалу про забезпечення) і всю ту суму гонорару, що я сплатив адвокату. Адвокат допоміг скласти листа до виконавця, щоби зтягти з відповідача гроші по виконавчоум провадженню. Відправив я листа виконавцю (вже тому, якого рекомендував адвокат) і через 3 дні отримав всі гроші! повністю! Супер. АДВОКАТА РЕКОМЕНДУЮ! Дяка йому!
 
Адвокат на 100% виконав свою роботу. Фінпром маркет відкрили виконавче впровадження, арештували рахунки. Звернулась за комплексною допомогою. Я навіть не з'ясовувала нюансів, мені пояснили, що все можливо зробити. В результаті - виконавче провадження закрите, арешти зняті, всі мої фінансові витрати Фінпром Маркет компенсував. Щиро рекомендую звертатися по допомогу саме до цього адвоката.
 
Огромная благодарность Сергею Калинину,за очень оперативную профессиональную работу,снесли ИН за месяц и за 15 дней вернули затраты на юридическую помощь и судебный сбор в полном объёме!
Прекрасная Работа!Даже в такое тяжёлое время всегда на связи ,отвечал на все вопросы!
Рекомендую!!!
У меня сегодня первая победа за три года борьбы с банками и исполнителями ,благодаря отличной профессиональной работе Сергея Калинина я сегодня получила затраты на адвоката и сумму судебного сбора в полном объёме,Сергей был всегда на связи,всю работу сделал сам,от меня требовалось только подпись на документах
Как приятно когда есть профессионалы своего дела и как жаль что я так поздно нашла форум,а в нем отличных специалистов
ИП закрыто,запись в реестре должников- удалена
 
Останнє редагування:
Дуже дякую Сергію Калініну за допомогу. Хоч і важко було, бо в мене напис був - за декілька днів до 24 лютого, але дуже професійно допомагав. Завжди на зв'язку, документи в суді не визвали жодних питать, навіть віддалено і без участі у суді все вийшло. Рішення повністю на мою користь, у тому числі затрати на адвоката.
Гроші ще чекаю, але знаю, все буде, бо все грамотно і ті тварюки заплатять.. Як дуже "крутий" боржник, з купою МФО, знаю, куди й до кого буду звертатися, якщо ще хтось вирішить мені гидоту наробити.
 
Я безмежно вдячна Сергію Калініну за прекрасну професійну роботу!!!За знесення надпису від Бізнес Позики!рішення суду повністю на мою користь,а також суд схвалив повернути кошти на адвоката та суд збір!Рекомендую звертатись до Сергія ,він однозначно знавець своєї справи????
 
Спасибо Сергею Калинину за проделанную работу , снесли исполнительную надпись ещё до войны в феврале . Только сейчас дошли руки написать отзыв!
Я искренне рекомендую этого юриста , все делает в кратчайшие сроки, честно и главное , отвечает на все интересующие вопросы четко и понятно ! Спасибо ?
 
Дякую адвокату ,за надану консультацію ,все чітко пояснив .Раніше зносили напис від Профіт Капіталу ,роботою задоволена,напис знесли,ще й компанія повернула всі затрати .Однозначно рекомендую.Буду звертатись ще.
 
Дякую Сергію Костянтиновичу за юридичну підтримку!
Маю судовий позов від монобанк по кредитній картці (ліміт 45 тис грн), за позовом хочуть стягнути 70+.
Наступне судове засідання по справі буде менше ніж через тиждень. Вірю в нашу перемогу!
 
Дві справи по виконавчим провадженням вже виграно завдяки Сергію. Компетентний фахівець! Вдячна за роботу!
Продовжуємо співпрацювати)
 
Очень благодарна адвокату Калинину Сергею за его работу и лояльность.
Обратилась с открытим ВП за месяц до начала войны.
ВП от Онлайн Финанс, благодаря отзывам на этом форуме я решилась попробовать.
Могу сказать с уверенностью- адвокат Калинин Сергей это человек своего дела, так как есть уже решение, в мою пользу, с возвратом средств потрачених на иск и на юридические услуги.
Очень благодарна и всем рекомендую.
 
Справа виграна!!!! Вірте - все можливо!!!
"дорі фінанс" - вам за кораблем орків!!!Боротьба щодо рішенням суду - Житомирсікий суд виявився дость не "однозначний" - відмовили, честно кажучи - не вірив що вдастся виграти справу, в Київі судді більше "досвідчені" якби не Сергій Миколайович Калінін (+380952035777), та його адвокатська допомога - хто зна як би було.. Але все супер, ми виграли не тільки спрау але ї повернули трати!!! Адвокат дуже сильний, свою справу знає то робить абсолютно професійно, ще до цього, дуже приємний і тактичний в спілкуванні, продовжую з ним працювати - ще треба виграти пару справ, це не реклама - просто ділюся результатом та позитивом, "борітесь та поборите" - Слава Україні, Перемога це Україна)))

РІШЕННЯ СУДУ,
УХВАЛИВ:


Позов ****** Олександра Валерійовича до Товариства з обмеженою відповідальністю "Дорі Фінанс", третя особа яка не заявляє позовних вимог на стороні відповідача: Приватний виконавець виконавчого округу Житомирської області Клименюк Андрій Миколайович про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню - задовольнити.

Визнати таким, що не підлягає виконанню виконавчий напис, вчинений Приватним нотаріусом Києво-Святошинського районного нотаріального округу Київської області Грисюк Оленою Василівною від 12.06.2021, зареєстрований в реєстрі за № 84786, про стягнення заборгованості з ****** Олександра Валерійовича на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Дорі Фінанс" в розмірі 17945,00грн.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Дорі Фінанс" на користь ****** Олександра Валерійовича судовий збір в розмірі 1488,60грн.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Дорі Фінанс" на користь ****** Олександра Валерійовича витрати на правову допомогу в розмірі 5000,0

?????
 
Хочу сказать спасибо Сергею Константиновичу за то, что не разочаровал и дал веру в то, что я могу действительно выиграть дело. У меня 4 вп. по 2 из них дела выиграли (по 1 уже получила деньги назад). осталось ещё два, которые не успели подать. Отличная работа - хороший адвокат. Верю, что мы сможем закрыть все вп и я буду спокойна =)
 
Дякую за допомогу адвокату Калинину. Було знесоно два виконавчих проваджень по Дорі фінанс.
 
Доброго дня хочу залишити відгук про адвока Калінін Сергій, працювати було із задоволенням, юрист чітко знає свою роботу, відгукується з першого клику , всі наші цілі були досягнуті в повному обсязі, продовжую працювати і буду звертатись у разі потреби ще! Велике дякую
 
Хочу трохи поспівати діфірамбів) звернулася я до Сергія Костянтиновича Калініна ще на початку року. В мене був (ключове слово був) виконавчий напис від Алексів. Всі папери ми оформили дуже швидко, з блискавичною швидкістю напис було призупинено, а потім почалася війна. Але як тільки суд призначив засідання - я отримала рішення в мою користь, і до цього всього я отримую повернення коштів, які я витратила на правову допомогу і всі збори. Дуже рекомендую і буду звертатися ще)
 
Хочу залишити і свій відгук про результати роботи з Advokat Ukraine.
Рік тому Е-кеш зробив напис,стягнули гроші?,я звернулась по допомогу до Advokat Ukraine і ось вчора отримали рішення повністю на нашу користь з поверненням і суми що стягнули,і всіх витрат.Тому,якщо вам потрібна допомога звертайтесь до Advokat Ukraine.
P.S.Advokat Ukraine,велике дякую.
 
Назад
Угорі Унизу