• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Шахрайським кредит в манібум, на моє ім'я.

  • Автор теми Helen35
  • Дата початку
  • Відповіді 97
  • Перегляди 5K

Helen35

Читач
Реєстрація
2 Чер 2021
Дописи
19
Реакції
3
Бали
278
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Helen35 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім привіт! Одного ранку, я прокинулася. І побачила, що на мою почту прийшло безліч повідомлень з різних МФО. Що вночі я намагалася в них оформити кредити. Від багатьох прийшла відмова. З лоану зателефонувати в обід, і запитали чи це дійсно я о першій годині ночі подавала заяву на позику. Бо було змінено номер телефону і прив'язано іншу карту. Їм це здалося підозрілим, і вони набрали мій номер, що був при першій реєстрації. В чому я дуже вдячна їм. Я попросила заблокувати свій особистий кабінет. Переглянувши свою кредитну історію, я виявила 3 кредита , в один день яких я не брала. Ні в кого з моїх близьких не було доступу до мого телефону. Я так розумію шахраї заволоділи моїми даними. Пройшлися по всіх МФО. В мене в багатьох там є реєстрація. Я написала заяву в поліцію. Сьогодні манібум добралися до моїх батьків. Мені не звонять, бо номер в кабінеті мені змінили. Чи реально мені довести, що кредит не законний ? Гроші були перераховані не на мою карту.
 
Всім привіт! Одного ранку, я прокинулася. І побачила, що на мою почту прийшло безліч повідомлень з різних МФО. Що вночі я намагалася в них оформити кредити. Від багатьох прийшла відмова. З лоану зателефонувати в обід, і запитали чи це дійсно я о першій годині ночі подавала заяву на позику. Бо було змінено номер телефону і прив'язано іншу карту. Їм це здалося підозрілим, і вони набрали мій номер, що був при першій реєстрації. В чому я дуже вдячна їм. Я попросила заблокувати свій особистий кабінет. Переглянувши свою кредитну історію, я виявила 3 кредита , в один день яких я не брала. Ні в кого з моїх близьких не було доступу до мого телефону. Я так розумію шахраї заволоділи моїми даними. Пройшлися по всіх МФО. В мене в багатьох там є реєстрація. Я написала заяву в поліцію. Сьогодні манібум добралися до моїх батьків. Мені не звонять, бо номер в кабінеті мені змінили. Чи реально мені довести, що кредит не законний ? Гроші були перераховані не на мою карту.
я тоже не так давно у себя парочку левых займов обнаружил ..........
 
Я так розумію шахраї заволоділи моїми даними. Пройшлися по всіх МФО.
В першу чергу шукайте в своєму оточенні, які знали що ви користувались мфошками.
В мене в багатьох там є реєстрація. Я написала заяву в поліцію.
Ну таке. Не впевнений що це вам допоможе.
Чи реально мені довести, що кредит не законний ? Гроші були перераховані не на мою карту.
Вам нічого доводити не потрібно. Це їхні проблеми.
 
І що ви з цим робили?
ничего!посмотрел забил и забыл....
В першу чергу шукайте в своєму оточенні, які знали що ви користувались мфошками.
не факт!скорее всего сами сотрудники шараг мутят
 
В першу чергу шукайте в своєму оточенні, які знали що ви користувались мфошками.

Ну таке. Не впевнений що це вам допоможе.

Вам нічого доводити не потрібно. Це їхні проблеми.
Про мої МФО знав тільки чоловік. Він допоміг мені закрити кредити на 150 к. За що я йому безмежно вдячна. Я почала нове життя, без цієї кабали. А тут пройшло три місяці і прилетіло три кредити на 18к.
ничего!посмотрел забил и забыл....

не факт!скорее всего сами сотрудники шараг мутят
Я теж думаю, що це можуть бути співробітники МФО.
 
Прикол в том, что они (мфо) никак не докажут что именно вы брали кредит. То есть как по мне - идёт сначала выписка с их шараги по поводу того, куда и когда были отправлены деньги. А потом вы берёте со своих карт выписки когда сколько и откуда вы в этот временной промежуток получали на карту. В итоге они обламываются и начинают искать того штриха, который получил данную n-ную сумму. Хотя по факту на словах легко получается, а по факту заморочки ещё те
 
Про мої МФО знав тільки чоловік. Він допоміг мені закрити кредити на 150 к. За що я йому безмежно вдячна. Я почала нове життя, без цієї кабали. А тут пройшло три місяці і прилетіло три кредити на 18к.

Я теж думаю, що це можуть бути співробітники МФО.
Ну так вперёд в мусарку и пусть ж0пы поднимают и выясняют на чей счёт лягли деньги... хотя чёт не верю я в наших доблестных" блюстителей.
 
Про мої МФО знав тільки чоловік. Він допоміг мені закрити кредити на 150 к. За що я йому безмежно вдячна. Я почала нове життя, без цієї кабали. А тут пройшло три місяці і прилетіло три кредити на 18к.

Я теж думаю, що це можуть бути співробітники МФО.
вообщем на будущее посоветую, если не лезете в кредиты - проплатите в БКИ 500 грн в год и подключите услугу FREEZE, тогда при подаче заявки на кредит от вашего имени, мфо при проверке КИ увидит прикольное сообщение "Користувач не хоче брати кредити." ну или типа того. Очень классная штука
 
В першу чергу шукайте в своєму оточенні, які знали що ви користувались мфошками.

Ну таке. Не впевнений що це вам допоможе.

Вам нічого доводити не потрібно. Це їхні проблеми.
Проблеми то їхні. Але кошмарити вони будуть все моє оточення. Продадуть колекторам. В поліції я хочу, щоб мою заяву зареєстрували в єдиний реєстр досудових розслідувань. Я б тоді відправила її МФО. Але як виявилося це довгий процес. Потрібно майже місяць чекати. Хоча по закону їм дається 24 години.
вообщем на будущее посоветую, если не лезете в кредиты - проплатите в БКИ 500 грн в год и подключите услугу FREEZE, тогда при подаче заявки на кредит от вашего имени, мфо при проверке КИ увидит прикольное сообщение "Користувач не хоче брати кредити." ну или типа того. Очень классная штука
Дякую! Я і не чула про таке.
 
Проблеми то їхні. Але кошмарити вони будуть все моє оточення. Продадуть колекторам. В поліції я хочу, щоб мою заяву зареєстрували в єдиний реєстр досудових розслідувань. Я б тоді відправила її МФО. Але як виявилося це довгий процес. Потрібно майже місяць чекати. Хоча по закону їм дається 24 години.

Дякую! Я і не чула про таке.
Как по мне - напишите юристам, они смогут нормально объяснить куда обращаться что бы избежать "репутацiйних втрат"
Проблеми то їхні. Але кошмарити вони будуть все моє оточення. Продадуть колекторам. В поліції я хочу, щоб мою заяву зареєстрували в єдиний реєстр досудових розслідувань. Я б тоді відправила її МФО. Але як виявилося це довгий процес. Потрібно майже місяць чекати. Хоча по закону їм дається 24 години.

Дякую! Я і не чула про таке.
я сам только вчера-позавчера узнал об этом) это конечно не панацея, так как некоторые мфо с БКИ не сотрудничают, но хоть какая-то подстраховка)
 
Як правило це не так просто зробити, мінімум має бути смс підтвердження на старий номер
В тому то і прикол, що ніяких смс я не отримувала. Там при вході потрібно було пароль вводити. А паролі до всіх МФО в мене був один. Знаючи мій пароль, вони заходили в особистий кабінет змінювали номер телефону і прив'язували свою картку.
 
Проблеми то їхні. Але кошмарити вони будуть все моє оточення. Продадуть колекторам.
Нажаль так і буде ... попередьте оточення, тому що навряд чи наші правоохоронці швидше вирішать( хоча я взагалі сумніваюсь ) вашу проблему, ніж почнуться дзвінки.
В поліції я хочу, щоб мою заяву зареєстрували в єдиний реєстр досудових розслідувань. Я б тоді відправила її МФО. Але як виявилося це довгий процес. Потрібно майже місяць чекати. Хоча по закону їм дається 24 години.
Закони, знову закони... не діють як бачите.
 
В тому то і прикол, що ніяких смс я не отримувала. Там при вході потрібно було пароль вводити. А паролі до всіх МФО в мене був один. Знаючи мій пароль, вони заходили в особистий кабінет змінювали номер телефону і прив'язували свою картку.
Диво та й годі....
 
В тому то і прикол, що ніяких смс я не отримувала. Там при вході потрібно було пароль вводити. А паролі до всіх МФО в мене був один. Знаючи мій пароль, вони заходили в особистий кабінет змінювали номер телефону і прив'язували свою картку.
А як вони взнали ваш пароль?
 
Helen35, напишіть в яких мфо негідники оформили на вас кредити
 
Назад
Угорі Унизу