• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Ситуация с CashPoint (Благо)

Не прийдуть й тим більше не винесуть ))) це можуть зробити за рішенням суду й сума має бути солідна.


Пробуйте взяти кредит у Банку інвестицій та заощаджень. Може дадуть Вам .. оплатити те,що винні їм,те що вважаєте що маєте віддати у досвідос скажете...


Я брав у них ))) думав відмовлять,але дали... Там бажано чесно все говорити,типу чи були прострочення й т.д. Вони все провіряють. До клієнтів ставляться лояльно... Одне,що обов'язкова страхівка на кредит й немала... Ну і відсотки 2.75-3.6 в місяць... Але краще,ніж платити в МФО ...
А у вас що немає МФО і заборгованостей?Я знаю що в банку взяти не можливо з поганою Кред.історією
 
А у вас що немає МФО і заборгованостей?Я знаю що в банку взяти не можливо з поганою Кред.історією
Та як немає :ahaha: є само собою... Але поки що не було прострочення... В банках інших відмовили. В цьому що написав мені дали... Правда я за позики МФО не казав,але вони самі бачать в УБКІ ... Кредитна історія в мене не айс:facepalm: .. я не надіявся особливо що дадуть,але дали:) . Правда не хватає цієї суми.. але хоть вже трохи легше... Пробуйте,може дадуть Вам.
 
Люди Кешпоінт тіло 20000 з відсотками 37000 треба віддати прострочки 17 днів.Сказали що хату заберуть і все що є в хаті !!!!

Хто з ними мав справу!!!
 
Люди Кешпоінт тіло 20000 з відсотками 37000 треба віддати прострочки 17 днів.Сказали що хату заберуть і все що є в хаті !!!!

Хто з ними мав справу!!!
Брешуть і лякають :D на якій основі хату заберуть? Вона під заставою в них?
 
Налякали сильно на реконструкцію ще не ідуть ,обзвонили родичів п-да мені велика!!!!
Будут вас месяц потрошить, контактных тоже. Можно спокойно их в блок ставить - нервы и здоровье дороже. А как пройдёт месяц, то сумму морозят и с барского плеча предложат реструктуризацию.
 
Люди Кешпоінт тіло 20000 з відсотками 37000 треба віддати прострочки 17 днів.Сказали що хату заберуть і все що є в хаті !!!!

Хто з ними мав справу!!!
У меня тело 9.000..23.01...будет месяц просрочки а на сегодня долг 25.000..так что не переживайте..вы не одна...
 
Люди Кешпоінт тіло 20000 з відсотками 37000 треба віддати прострочки 17 днів.Сказали що хату заберуть і все що є в хаті !!!!

Хто з ними мав справу!!!
Нам сказали що на 30 день просторочки можна робити рекстурізацію коли відсотки набіжать
 
Кто-то писал на них в нацком, поделитесь опытом?!
Я тоже про це думаю!Вчора була у відділенні писала заяву щоб реструкт.та вони не хотіли приймати,я залишила,казали після 31 дня!!!
 
У
Я тоже про це думаю!Вчора була у відділенні писала заяву щоб реструкт.та вони не хотіли приймати,я залишила,казали після 31 дня!!!
Люди Кешпоінт тіло 20000 з відсотками 37000 треба віддати прострочки 17 днів.Сказали що хату заберуть і все що є в хаті !!!!

Хто з ними мав справу!!!
У них в договоре указано сколько дней насчитываются проценты и пеня.Дойдут до максимума и заморозят.У меня тело 13000,остановились на 37500. 4 месяц просрочки,пока только предлагают разбить оплату частями. Хотя в договоре есть пункт, что пеня и штрафы не могут превышать 50%тела.
Дорога им в хозяйственный магазин за губозакаточной машинкой
 
У


У них в договоре указано сколько дней насчитываются проценты и пеня.Дойдут до максимума и заморозят.У меня тело 13000,остановились на 37500. 4 месяц просрочки,пока только предлагают разбить оплату частями. Хотя в договоре есть пункт, что пеня и штрафы не могут превышать 50%тела.
Дорога им в хозяйственный магазин за губозакаточной машинкой
Шли бы они лесом с их пеней в 50% от тела :лифчик::труселя::ahaha:
 
У


У них в договоре указано сколько дней насчитываются проценты и пеня.Дойдут до максимума и заморозят.У меня тело 13000,остановились на 37500. 4 месяц просрочки,пока только предлагают разбить оплату частями. Хотя в договоре есть пункт, что пеня и штрафы не могут превышать 50%тела.
Дорога им в хозяйственный магазин за губозакаточной машинкой
Тоже звонят раз 20 на день ?
 
А нам сегодня они звонили сыну из за меня и сказали могут помочь.....примут всю технику и перекроете проценты .придурки..
ид*оты :D отнесите им все поломанное и пусть спишут %
 
Назад
Угорі Унизу