• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Смартивей и реструктуризация

Дзвонять до хворої людини... мушу віддати
Спробуйте задовбувати їх по телефону, ви пішли на їх вимоги, вимагайте перестати телефонувати до 3 осіб. Але не один дзвінок а реально позадовбуйте.
 
Привіт) Оформив сьогодні реструкторизацію, смурфам. Оплатив перших 600 грн. скажіть чи припинять надзвонювати всім і задовбувати? Чи поки увесь кредит не виплачу. Кожні 2 тижні по 600 грн
Яке у вас тіло? Просрочка? Як вам вдалось домовитись??
 
Я думаю звонить пока перестанут, но если просрочите хоть день начнут сразу трезвонить
 
У
Просрочка з лютого. Самі запропонували
Тіло 1800
меня просрочка с марта, через 1,5 месяца сами предложили закрыть за тело и % до просрочки, но я не согласилась, денег не было. Надо было давить их на тело и %. Если будете четко по реструктуризации платить, то звонить не должны. Хотя это мфо, тут точно никто не скажет
 
Привіт) Оформив сьогодні реструкторизацію, смурфам. Оплатив перших 600 грн. скажіть чи припинять надзвонювати всім і задовбувати? Чи поки увесь кредит не виплачу. Кожні 2 тижні по 600 грн
А чего у них не спросили? Вы же не здесь оформлялись))
 
А ко мне вообще собрались на завтра назначены визиты по адресам вашего проживания и работы, а также по адресам ваших близких. Найдем. 0800331034 так что Пиз....ц
 
А была у кого-то просрочка хоть на день по реструктуризации у Смартов?
 
А у меня вообще

Проти вас буде відкрито кримінальну справу по факту кражі грошових коштів компанії. Смарт
Контактам тоже такое пришло только они принимают участие и на них тоже заведено дело
 
Привіт) Оформив сьогодні реструкторизацію, смурфам. Оплатив перших 600 грн. скажіть чи припинять надзвонювати всім і задовбувати? Чи поки увесь кредит не виплачу. Кожні 2 тижні по 600 грн
Какая у вас общая задолженность?
 
Назад
Угорі Унизу