• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Списание долгов военнослужащим и возврат переплат и пролонгаций.

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
на даний момент всі хто зі мною працюють - прошу писати у Viber та дзвонити на мобільний
Добрий вечір!
Така ж проблема, військовослужбовець, маю 8 кредитів в МФО. УБД не маю. Що можна зробити?
 
Доброе утро.скажите пожалуйста а если я набрал етих займов до службы по контракту но имея статус убд,и много позакоывал с космическими процентами,есть шанс вернуть переплаты??(сейчас служу по контракту)Спасибо
 
Доброе утро.скажите пожалуйста а если я набрал етих займов до службы по контракту но имея статус убд,и много позакоывал с космическими процентами,есть шанс вернуть переплаты??(сейчас служу по контракту)Спасибо
Добрий ранок, наберіть мене в обід, поговоримо
 
Доброго дня, підкажіть будь ласка я є на контракті зараз в зоні ООС маю кредит в Cashberry не платив їм десь до трьох місяців але робив пролонгації, в кінці року відправив документи на списання процентів, коли документи були отримані в їхню контору приходить повідомлення про передачу договору до колекторській компанії. Чи повинна МФО надати відповідь і що можливо зробити ще???
 
Доброго дня, підкажіть будь ласка я є на контракті зараз в зоні ООС маю кредит в Cashberry не платив їм десь до трьох місяців але робив пролонгації, в кінці року відправив документи на списання процентів, коли документи були отримані в їхню контору приходить повідомлення про передачу договору до колекторській компанії. Чи повинна МФО надати відповідь і що можливо зробити ще???
напишу Вам в особисті повідомлення
 
Добрый день ! подскажите пожалуйста, имею кредит в Егроши , хочу подать им документы, что бы не насчитывали проценты. И второй вопрос у меня 3 закрытых у них кредита , могу ли я вернуть оттуда переплаты которые делал? И что от них ждать, а то у них в договоре написано , если говоришь что ты военнослужащий они к телу добавляют 50% от тела .

Какие документы и пример заявы на пересчет прошлых кредитов , может кто - то подскажет и скинет пример
 
Добрый день ! подскажите пожалуйста, имею кредит в Егроши , хочу подать им документы, что бы не насчитывали проценты. И второй вопрос у меня 3 закрытых у них кредита , могу ли я вернуть оттуда переплаты которые делал? И что от них ждать, а то у них в договоре написано , если говоришь что ты военнослужащий они к телу добавляют 50% от тела .

Какие документы и пример заявы на пересчет прошлых кредитов , может кто - то подскажет и скинет пример
Так, е гроші останнім часом добавили такий пункт у договір..
может кто - то подскажет и скинет пример
Зразку як такого немає
 
Останнє редагування:
Доброго дня. Потратив у складну ситуацію і набрався цих мфо.
Маю УБД. Службу проходив в 15-16 роках. Чи актуально для мене якась допомога ?
Дякую за відповідь!
 
Доброго дня. Потратив у складну ситуацію і набрався цих мфо.
Маю УБД. Службу проходив в 15-16 роках. Чи актуально для мене якась допомога ?
Дякую за відповідь!
Morfius, обов'язково Вам відповість, або зв'яжіться з ним по телефону, який вказаний в нього в підпису.
 
Доброго дня. Потратив у складну ситуацію і набрався цих мфо.
Маю УБД. Службу проходив в 15-16 роках. Чи актуально для мене якась допомога ?
Дякую за відповідь!
Доброго дня. Написав Вам в особисті повідомлення.
 
Морфиус ай маладьец :diska4:
Переплюнул меня возвратом в 127 ? Мой максимум был около 57-59к от манивео ? остальные так же от 1к до 22 ?
П.С.: вопрос знатокам, что там по законодательству слышно нового, тем кто служит с, условно, с '10 года и берет займ в декабре 21. Зразок заявы и пакета доков не изменился ? Или сейчас сложнее сделать возврат?
Крайние возвраты делал в '19. Сейчас нужна новая порция ??
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу