• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Теперь "Домашний интернет" от Киевстар работает в блэкаут

  • Автор теми Пчёл
  • Дата початку
  • Відповіді 55
  • Перегляди 762

Пчёл

Перевірений
Реєстрація
8 Бер 2022
Дописи
2,486
Реакції
4,247
Бали
1,268
UAH
310.38
Ваш пол
Мужской
Пчёл не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вчера пришло смс, что Киевстар поставил в домах Харькова бесперебойники для того, чтобы интернет был доступен на протяжении 4 часов после отключения света.
Screenshot_2024-04-12-12-16-49-265_com.google.android.apps.messaging-edit.jpg

Сегодня свет отключили, я подключил роутер к повербанку и, урааааа, интернет действительно есть.

Вот тут, конечно, однозначно жирный плюс в карму Киевстару.💪👍🫶
 
Вчера пришло смс, что Киевстар поставил в домах Харькова бесперебойники для того, чтобы интернет был доступен на протяжении 4 часов после отключения света.
Переглянути вкладення 150763
Сегодня свет отключили, я подключил роутер к повербанку и, урааааа, интернет действительно есть.

Вот тут, конечно, однозначно жирный плюс в карму Киевстару.💪👍🫶
Звісно що плюс ,бо багато людей переходять на оптоволоконний нет .,який працює без світла ,а втрачати грошенята не хочеться )))
 
Звісно що плюс ,бо багато людей переходять на оптоволоконний нет .,який працює без світла ,а втрачати грошенята не хочеться )))
Да, но оптоволокно стоит дороже. Из того, что я знаю - 350 грн месяц.
Я же плачу 100 грн😁
 
Вчера пришло смс, что Киевстар поставил в домах Харькова бесперебойники для того, чтобы интернет был доступен на протяжении 4 часов после отключения света.
Переглянути вкладення 150763
Сегодня свет отключили, я подключил роутер к повербанку и, урааааа, интернет действительно есть.

Вот тут, конечно, однозначно жирный плюс в карму Киевстару.💪👍🫶
Хотів написати що в моєму селі давно ця фіча є .... але ж у вас тирнет то є мабуть не саме головне.
Да, но оптоволокно стоит дороже. Из того, что я знаю - 350 грн месяц.
Я же плачу 100 грн😁
Ну норм... я недавно підключився нарешті теж... 150грн три перші місяці за 300Мбіт/сек.
Потім по 300... а пакет для блекауту так само 350... тож все збсь :rolleyes:
 
Хотів написати що в моєму селі давно ця фіча є .... але ж у вас тирнет то є мабуть не саме головне.

Ну норм... я недавно підключився нарешті теж... 150грн три перші місяці за 300Мбіт/сек.
Потім по 300... а пакет для блекауту так само 350... тож все збсь :rolleyes:
Тоже сейчас 300 плачу, у меня он уже давно. Сколько было в самом начале и не помню уже))
 
Тоже сейчас 300 плачу, у меня он уже давно. Сколько было в самом начале и не помню уже))
Ну то плюс мінус всюди однаково... мої перентси н західній... інший провайдер і теж 300))
А платили пару років назад 200... але ж і бакс був інший по ціні.
Тож всюди плюс мінус однаково
 
Ну то плюс мінус всюди однаково... мої перентси н західній... інший провайдер і теж 300))
А платили пару років назад 200... але ж і бакс був інший по ціні.
Тож всюди плюс мінус однаково
Меня Киевстар устраивает. Редко бывает, что пропадает. По сравнению с местными провайдерами, постоянно в чатах местных жалуются, что нета нету.
 
Меня Киевстар устраивает. Редко бывает, что пропадает. По сравнению с местными провайдерами, постоянно в чатах местных жалуются, что нета нету.
Ну хз... в мене де я раніше жив, то нет періодично теж відвалювався.
Тут по оптоволокну ні разу вже більше ніж місяць користування.
 
Ну хз... в мене де я раніше жив, то нет періодично теж відвалювався.
Тут по оптоволокну ні разу вже більше ніж місяць користування.
Помню, в прошлом году, когда свет вырубали. То многие спрашивали за оптоволокно, то писали, что в квартиры не проводят. Оптоволокно, конечно лучше))
 
Помню, в прошлом году, когда свет вырубали. То многие спрашивали за оптоволокно, то писали, что в квартиры не проводят. Оптоволокно, конечно лучше))
Так ми тут навпаки в самому центрі, але приватний сектор і тут недавно лиш лінії попроводили оптоволоконні.
а так донедавна сиділи на укртелекомі по телефонній лінії ... це жесть :facepalm::facepalm:
до 10Мбіт швидкість... і трамтамтамтам : за всього то 390грн/міс :lol:
 
Так ми тут навпаки в самому центрі, але приватний сектор і тут недавно лиш лінії попроводили оптоволоконні.
а так донедавна сиділи на укртелекомі по телефонній лінії ... це жесть :facepalm::facepalm:
до 10Мбіт швидкість... і трамтамтамтам : за всього то 390грн/міс :lol:
Знаємо такий супер інтернет від укртелекому 🤣
 
Так ми тут навпаки в самому центрі, але приватний сектор і тут недавно лиш лінії попроводили оптоволоконні.
а так донедавна сиділи на укртелекомі по телефонній лінії ... це жесть :facepalm::facepalm:
до 10Мбіт швидкість... і трамтамтамтам : за всього то 390грн/міс :lol:
У родителей был Укртелеком, что жесть согласна))
 
Знаємо такий супер інтернет від укртелекому 🤣
Я його ніколи не забуду.
В мене коли мав свій автомагаз, теж був ... бо без варіків було... це пистець був коли особливо срочняково щось замовити а він хрясь і на тиждень пропав))
То я тоді взяв і підключив на КС за 225 грн на той момент безлімітний і припер ноут з дому на роботу. Роздавав і собі і всім навколо :sarcastic:
 
Прикольно. Нужно старую симку включить, может и мне такое пришло. Мне конечно, такое счастье не надо.
А какой у тебя тариф?)
В мене зараз все разом ,то зручно - за 300грн,домашній нет + мобільний ,поповнюється першого числа з мобільного ,просто закинув на рахунок і все ,як мені то зручно
 
В мене зараз все разом ,то зручно - за 300грн,домашній нет + мобільний ,поповнюється першого числа з мобільного ,просто закинув на рахунок і все ,як мені то зручно
Ааа у меня просто тариф домашний интернет, не все разом. У меня по старому должно быть.
 
Ааа у меня просто тариф домашний интернет, не все разом. У меня по старому должно быть.
Зрозуміла ? Домашній інтернет і мобільний нет ,безлім по кс,на інші оператори там скількись сотень хвилин ,а зручно тим - що поповнюєш це діло одним платежем
 
Зрозуміла ? Домашній інтернет і мобільний нет ,безлім по кс,на інші оператори там скількись сотень хвилин ,а зручно тим - що поповнюєш це діло одним платежем
Да я поняла. Мне приходили смс подключить этот тариф, но не захотела. Там старый номер к интернету привязан, как поменять не нашла, да и не захотела заморачиваться. А сейчас мне уже и не надо это делать.
 
Назад
Угорі Унизу