• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Теперь "Домашний интернет" от Киевстар работает в блэкаут

  • Автор теми Пчёл
  • Дата початку
  • Відповіді 55
  • Перегляди 761
Ну, я так понимаю, что за 12 - то такое... Я вообще находил и за 3, и за 6, и за 8...
Но тут другое дело... Я вообще обратил внимание на солнечную систему. Хз, может ее себе делать. Хотя, хрен его знает, что в Харькове будет... Не знаю, короче
Что-то типа такого:
 
Та я кофем обплевал пассажира, как увидел цену...
Оффтоп
Я себе на деньчик телефон хочу взять... ну короче у меня старичёк и не все проги становятся ибо андрюша новый не становится давно... корче : имел сяомку, ща с самсом... не хочу откат на сяомку... смотрю на самсы :facepalm::facepalm::facepalm:

Я думал что майфун заганяется... ан нет, эти долбни обскакали по полной майвуна в полтора раза :oops::oops::oops:

1713018863564.png
 
У мене інший провайдер і 10 грн.місяць)🙄😁На рік))
 
Та я кофем обплевал пассажира, как увидел цену...
З-за кордону можна троха(на відсотків 30-40) дешевше привезти. Штука то файна.
У мене інший провайдер і 10 грн.місяць)🙄😁На рік))
Дали якусь круту акцію?:) Що за провайдер, якщо не секрет.
 
Тепер я тебе нємножко меньше люблю :beee::msdb:
:sorry:
З-за кордону можна троха(на відсотків 30-40) дешевше привезти. Штука то файна.

Дали якусь круту акцію?:) Що за провайдер, якщо не секрет.
Не секрет,це Ланет.
А вони всі дають акції,бо підключають оптиволокно,і хочуть задавити конкурентів))
Не встигла цей підключити,вже інші пропонують....Закінчиться ця акція,знайдем іншу☺️🤭
 
Звісно що плюс ,бо багато людей переходять на оптоволоконний нет .,який працює без світла ,а втрачати грошенята не хочеться )))
Хто сказав, що оптоволононний зв'язок працює без електричної енергії? Оптичний сигнал треба згенерувати, що зробити без електричної енергії теоретично неможливо.
 
О ,ану паясни ,нам селюкам ))
ОЛТ, він же оптичний лінійний термінал, він же оптична голова, від якого ідуть оптичні лінії до абонентів, має бути заживлений від бж. Але, так як їх ставлять зазвичай в таких місцях, де є технічна можливість поставити багато акумуляторів, плюс від одного олт можна заживити до 2 тис. абонів в максимумі, то того такий інтернет у випадку короткострокових блекаутів(до 2х діб) є енергонезалежним.
У випадку звичайного езернет інета(вита пара), по типу Київстар, щоб забезпечити 2 тис. абонентів безперебійним інтернетом, десь треба заживити від акумуляторів 50 свічів, що, і дорого і технічно не завжди можливо. Ну і воно всерівно не буде працювати стабільно, бо в залежності від того як побудована мережа, можуть перестати працювати декілька свічів з ланцюга і вся мережа рухне.
Короче, старався написати доступніше.:)
От так, виглядають 3 місцевих пон-провайдера і справа коробка, в якій fttb-свіч від Київстара(1 фото).
А звичайні свічі ще й люблять горіти при усіляких перепадах напруги і замиканнях, оптичні термінали в цьому плані значно захищені.
Буває і таке(все погоріло і поплавилося від короткого замикання) на 2-му фото:
 

Вкладення

  • photo_2024-04-15_01-06-25.jpg
    photo_2024-04-15_01-06-25.jpg
    63.1 Кб · Перегляди: 6
  • image_2024-03-21_13-39-39.png
    image_2024-03-21_13-39-39.png
    125.4 Кб · Перегляди: 6
Останнє редагування:
ОЛТ, він же оптичний лінійний термінал, він же оптична голова, від якого ідуть оптичні лінії до абонентів, має бути заживлений від бж. Але, так як їх ставлять зазвичай в таких місцях, де є технічна можливість поставити багато акумуляторів, плюс від одного олт можна заживити до 2 тис. абонів в максимумі, то того такий інтернет у випадку короткострокових блекаутів(до 2х діб) є енергонезалежним.
У випадку звичайного езернет інета(вита пара), по типу Київстар, щоб забезпечити 2 тис. абонентів безперебійним інтернетом, десь треба заживити від акумуляторів 50 свічів, що, і дорого і технічно не завжди можливо. Ну і воно всерівно не буде працювати стабільно, бо в залежності від того як побудована мережа, можуть перестати працювати декілька свічів з ланцюга і вся мережа рухне.
Короче, старався написати доступніше.:)
От так, виглядають 3 місцевих пон-провайдера і справа коробка, в якій fttb-свіч від Київстара(1 фото).
А звичайні свічі ще й люблять горіти при усіляких перепадах напруги і замиканнях, оптичні термінали в цьому плані значно захищені.
Буває і таке(все погоріло і поплавилося від короткого замикання) на 2-му фото:
Дякую :hi:
 
Назад
Угорі Унизу