• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ТОВ АК "Закон". Информация о компании. Антиколлекторская компания "Закон"

  • Автор теми Admin
  • Дата початку
  • Відповіді 142
  • Перегляди 13K
Вони домовляються з МФО про закриття кредитів за тіло. Кожне МФО дає гаранті
Домовляються... ага))
Вони нікєра не роблять, а розводять вас на бабло.
А "домовитись" з цими сараями на свої умови можно абсолютно безкоштовно і самому.
 
Чем?) Вы заплатите за их услуги и ещё плюс тело)) А можно подождать и заплатить только тело))
ну вот не надо этого, человек стремиться выбросить свои деньги на ветер, не мешай
 
Домовляються... ага))
Вони нікєра не роблять, а розводять вас на бабло.
А "домовитись" з цими сараями на свої умови можно абсолютно безкоштовно і самому.
Як? У мене не виходить
 
Чем?) Вы заплатите за их услуги и ещё плюс тело)) А можно подождать и заплатить только тело))
А можно заплатить тело и вс сверху и ваще песня и лишних движух никаких.
У всех профит.
 
Почитайте трішки форум і вийде.
В мене теж не дуже виходить, якщо по правді.
Вже п"ятий рік не можу їм нічого віддати. Шкода їх трохи, але що поробиш - важкі часи.
Дякую за пораду. Бо я вже в розпачі 12 мфо! Кожен день з 9 ранку по 2 рази на день кожний телефонує. Думала звернутись до професіоналів та позакривати.
 
Вже п"ятий рік не можу їм нічого віддати. Шкода їх трохи, але що поробиш - важкі часи.
Они сами выбрали этот путь
Дякую за пораду. Бо я вже в розпачі 12 мфо! Кожен день з 9 ранку по 2 рази на день кожний телефонує. Думала звернутись до професіоналів та позакривати.
Здесь профессионалов гораздо больше. И бесплатно
 
Дякую за пораду. Бо я вже в розпачі 12 мфо! Кожен день з 9 ранку по 2 рази на день кожний телефонує. Думала звернутись до професіоналів та позакривати.
Трішки часу на форумі і ваша ідея звернутись до цих "рішатєлєй" здаватиметься вам безглуздою.
Основне заспокійтесь і не робіть поспішних дій.
Добре що знайшли форум.
 
А якщо подумати, то це ж страх скільки людей звертаються до таких "помогателів". Особливо в розпачі, налякані, коли МФО на початку прострочки давить морально. Ото бізнес. Без вкладень, але і без совісті(
 
А якщо подумати, то це ж страх скільки людей звертаються до таких "помогателів". Особливо в розпачі, налякані, коли МФО на початку прострочки давить морально. Ото бізнес. Без вкладень, але і без совісті(
Не зовсім аж і без вкладень, але от на рахунок другого, то точно.
 
Скажіть а хто реально користувався послугою АК? Які відгуки?
Ну, маю досвід, до кінця не дійшла, в процесі цього пиз#₴ця, не впевнена, що хочу продовжувати далі. Оплатила частину суми, АК Закон захотіли 40000 за свої послуги з процедурою банкрутства. В мене є 9 МФо, троє з яких продали факторингам і це *****ц, бо дзвонять з погрозами знайомим і родичам. Пишу юристу, бо ще не надіслала всі потрібні документи, на що чую: " ми зараз вирішуємо це питання, зараз з ними зв'яжемось". З ким, якщо я не надала список компаній і договорів... Далі ігнор, аля юрист відписує почерез день, окрім днів оплати і 100 відсотків, що має колекторський досвід. Далі були двіжухи з оплатою, домовилися на 3 місяці, в договорі прописано 10.09, юрист мені пише 10.08, з поясненням , що графік посунувся. Не знаю, чим це все завершиться, але на процедуру банкротства я вже передумала йти. Ну і класік, на початку сказали не платити кредитні картки і не йти на реструктизацію.
 
Ну, маю досвід, до кінця не дійшла, в процесі цього пиз#₴ця, не впевнена, що хочу продовжувати далі. Оплатила частину суми, АК Закон захотіли 40000 за свої послуги з процедурою банкрутства. В мене є 9 МФо, троє з яких продали факторингам і це *****ц, бо дзвонять з погрозами знайомим і родичам. Пишу юристу, бо ще не надіслала всі потрібні документи, на що чую: " ми зараз вирішуємо це питання, зараз з ними зв'яжемось". З ким, якщо я не надала список компаній і договорів... Далі ігнор, аля юрист відписує почерез день, окрім днів оплати і 100 відсотків, що має колекторський досвід. Далі були двіжухи з оплатою, домовилися на 3 місяці, в договорі прописано 10.09, юрист мені пише 10.08, з поясненням , що графік посунувся. Не знаю, чим це все завершиться, але на процедуру банкротства я вже передумала йти. Ну і класік, на початку сказали не платити кредитні картки і не йти на реструктизацію.
40000 це тільки за їхні послуги без арбітражного?
 
Ну, маю досвід, до кінця не дійшла, в процесі цього пиз#₴ця, не впевнена, що хочу продовжувати далі. Оплатила частину суми, АК Закон захотіли 40000 за свої послуги з процедурою банкрутства. В мене є 9 МФо, троє з яких продали факторингам і це *****ц, бо дзвонять з погрозами знайомим і родичам. Пишу юристу, бо ще не надіслала всі потрібні документи, на що чую: " ми зараз вирішуємо це питання, зараз з ними зв'яжемось". З ким, якщо я не надала список компаній і договорів... Далі ігнор, аля юрист відписує почерез день, окрім днів оплати і 100 відсотків, що має колекторський досвід. Далі були двіжухи з оплатою, домовилися на 3 місяці, в договорі прописано 10.09, юрист мені пише 10.08, з поясненням , що графік посунувся. Не знаю, чим це все завершиться, але на процедуру банкротства я вже передумала йти. Ну і класік, на початку сказали не платити кредитні картки і не йти на реструктизацію.
Я б вам не радив з ними йти. Дуже багато негативних відгуків.
Є ті, хто косячать в чомусь, виправляють, доводять до кінця, до результату. А ці майже нічим не відрізняються від жуліків.
40000 це тільки за їхні послуги без арбітражного?
Ну 40 тис, це норм ціна. Але не з такою компанією.
Для "більшої гарантії" в банкрутстві потрібно 2 адвоката і більше затрат. Тому 35-40 тис - це нормальна такса. Але не тоді, коли вони просто вішають на вуха макаронні вироби постійно клієнтам...
 
Ну, маю досвід, до кінця не дійшла, в процесі цього пиз#₴ця, не впевнена, що хочу продовжувати далі. Оплатила частину суми, АК Закон захотіли 40000 за свої послуги з процедурою банкрутства. В мене є 9 МФо, троє з яких продали факторингам і це *****ц, бо дзвонять з погрозами знайомим і родичам. Пишу юристу, бо ще не надіслала всі потрібні документи, на що чую: " ми зараз вирішуємо це питання, зараз з ними зв'яжемось". З ким, якщо я не надала список компаній і договорів... Далі ігнор, аля юрист відписує почерез день, окрім днів оплати і 100 відсотків, що має колекторський досвід. Далі були двіжухи з оплатою, домовилися на 3 місяці, в договорі прописано 10.09, юрист мені пише 10.08, з поясненням , що графік посунувся. Не знаю, чим це все завершиться, але на процедуру банкротства я вже передумала йти. Ну і класік, на початку сказали не платити кредитні картки і не йти на реструктизацію.
а тела какие в 9-ти мфо? и какой смысл в банкротстве если калы все равно потом будут звонить. лучше уже ждать и 40к кинуть на погашение займов.
 
а тела какие в 9-ти мфо? и какой смысл в банкротстве если калы все равно потом будут звонить. лучше уже ждать и 40к кинуть на погашение займов.
Вот тоже, хоть убейте, хрен пойму. Если трубку брать от каллоидов, можно ж говорить "Сорри, но я банкрот", но с горечью в голосе, ибо неофициально. Или ту же фразу, но уже убедительно, с гордостью и уверенностью в завтрашнем дне, когда прошёл процедуру {обрезания} банкротства.
 
Назад
Угорі Унизу