• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ТОВ АК "Закон". Информация о компании. Антиколлекторская компания "Закон"

  • Автор теми Admin
  • Дата початку
  • Відповіді 142
  • Перегляди 13K
Ну, маю досвід, до кінця не дійшла, в процесі цього пиз#₴ця, не впевнена, що хочу продовжувати далі. Оплатила частину суми, АК Закон захотіли 40000 за свої послуги з процедурою банкрутства. В мене є 9 МФо, троє з яких продали факторингам і це *****ц, бо дзвонять з погрозами знайомим і родичам. Пишу юристу, бо ще не надіслала всі потрібні документи, на що чую: " ми зараз вирішуємо це питання, зараз з ними зв'яжемось". З ким, якщо я не надала список компаній і договорів... Далі ігнор, аля юрист відписує почерез день, окрім днів оплати і 100 відсотків, що має колекторський досвід. Далі були двіжухи з оплатою, домовилися на 3 місяці, в договорі прописано 10.09, юрист мені пише 10.08, з поясненням , що графік посунувся. Не знаю, чим це все завершиться, але на процедуру банкротства я вже передумала йти. Ну і класік, на початку сказали не платити кредитні картки і не йти на реструктизацію.
А яка загальна сума по боргам ?
 
А яка загальна сума по боргам ?
200000 але це мфо і відсотки. Мені не надали інформацію про те, що брист має надіслати офіційного листа всім колекторам, за місяць часу, някої роботи не проводилося, хоча обіцяли відповідати на дзвінки. Мені простіше домовитися з колекторами за тіло кредиту, аніж судитися 8 місяців, чи шість.
а тела какие в 9-ти мфо? и какой смысл в банкротстве если калы все равно потом будут звонить. лучше уже ждать и 40к кинуть на погашение займов.
Не була обізнана настільки. Тіло від 7000 до 10000 тисяч, при тому платила пролонгації, аби не видзвонювали нікому. Ну, так, консультувалася в кількох таких "експертів", і порадили таки йти на процедуру банкрутства
40000 це тільки за їхні послуги без арбітражного?
Так)
Вот тоже, хоть убейте, хрен пойму. Если трубку брать от каллоидов, можно ж говорить "Сорри, но я банкрот", но с горечью в голосе, ибо неофициально. Или ту же фразу, но уже убедительно, с гордостью и уверенностью в завтрашнем дне, когда прошёл процедуру {обрезания} банкротства.
Дуже багато дзвінків, хотіла вже вирішити це питання законним чином.
Я б вам не радив з ними йти. Дуже багато негативних відгуків.
Є ті, хто косячать в чомусь, виправляють, доводять до кінця, до результату. А ці майже нічим не відрізняються від жуліків.

Ну 40 тис, це норм ціна. Але не з такою компанією.
Для "більшої гарантії" в банкрутстві потрібно 2 адвоката і більше затрат. Тому 35-40 тис - це нормальна такса. Але не тоді, коли вони просто вішають на вуха макаронні вироби постійно клієнтам...
Без арбітражного
 
Останнє редагування:
200000 але це мфо і відсотки. Мені не надали інформацію про те, що брист має надіслати офіційного листа всім колекторам, за місяць часу, някої роботи не проводилося, хоча обіцяли відповідати на дзвінки. Мені простіше домовитися з колекторами за тіло кредиту, аніж судитися 8 місяців, чи шість.

Не була обізнана настільки. Тіло від 7000 до 10000 тисяч, при тому платила пролонгації, аби не видзвонювали нікому. Ну, так, консультувалася в кількох таких "експертів", і порадили таки йти на процедуру банкрутства

Так)

Дуже багато дзвінків, хотіла вже вирішити це питання законним чином.

Без арбітражного
То яке банкрутство з таким тілом, тіло має бути 185 тисяч, а так це у вас гроші на вітер .
 
200000 але це мфо і відсотки. Мені не надали інформацію про те, що брист має надіслати офіційного листа всім колекторам, за місяць часу, някої роботи не проводилося, хоча обіцяли відповідати на дзвінки. Мені простіше домовитися з колекторами за тіло кредиту, аніж судитися 8 місяців, чи шість.

Не була обізнана настільки. Тіло від 7000 до 10000 тисяч, при тому платила пролонгації, аби не видзвонювали нікому. Ну, так, консультувалася в кількох таких "експертів", і порадили таки йти

40000 це тільки за їхні послуги без арбітражного?
Так
 
А за кредитки ви що говорили, вони у вас теж є?
Вже немає кредитного ліміту, я його закрила, там
А за кредитки ви що говорили, вони у вас теж є?
Кредитки і мене були з мінімальним кредитним лімітом, я його закрила, аби не мати проблем з банком.
 
Вже немає кредитного ліміту, я його закрила, там

Кредитки і мене були з мінімальним кредитним лімітом, я його закрила, аби не мати проблем з банком.
Таке собі, витратити 80 тисяч на адвоката і арбітражного, щоб списати 125 тисяч тіла і то на це дуже не високі шанси, гарно вас закон хотів кинути звичайно
 
А за кредитки ви що говорили, вони у вас теж є?
В мене дві кредитки, одна від моно і привату, просрочок ніяких не було і коли юрист сказала, щоб я не платила їх, мене це насторожило, я просто закрила ліміт. Мфо, перестала платити, коли суми пролонгації не змогла платити і відсотки наростали, бо в деяких компаніях при пролонгації відсотки не зростають, а в дечких навпаки. Кр
Таке собі, витратити 80 тисяч на адвоката і арбітражного, щоб списати 125 тисяч тіла і то на це дуже не високі шанси, гарно вас закон хотів кинути.
Не знаю, чи кинути,
Таке собі, витратити 80 тисяч на адвоката і арбітражного, щоб списати 125 тисяч тіла і то на це дуже не високі шанси, гарно вас закон хотів кинути звичайно
Думаю, вони просто подивилися, що є борг в 200000 к і не заморочувалися з поясненнями. Можливо, б по завершенню мені б це щось дало, але думаю, що заплатила б 80000 і ще реструктизацію за рішенням суду.
 
В мене дві кредитки, одна від моно і привату, просрочок ніяких не було і коли юрист сказала, щоб я не платила їх, мене це насторожило, я просто закрила ліміт. Мфо, перестала платити, коли суми пролонгації не змогла платити і відсотки наростали, бо в деяких компаніях при пролонгації відсотки не зростають, а в дечких навпаки. Кр

Не знаю, чи кинути,

Думаю, вони просто подивилися, що є борг в 200000 к і не заморочувалися з поясненнями. Можливо, б по завершенню мені б це щось дало, але думаю, що заплатила б 80000 і ще реструктизацію за рішенням суду.
Мені здається вам легше домовитися за тіло, хіба що з кредит касою будуть проблеми бо вони вперті
 
В этой теме обсуждаем АК Закон. Все остальное - в других темах
 
То яке банкрутство з таким тілом, тіло має бути 185 тисяч, а так це у вас гроші на вітер .
Ознайомтесь з якими умовами можна подавати на банкрутство
Ну, маю досвід, до кінця не дійшла, в процесі цього пиз#₴ця, не впевнена, що хочу продовжувати далі. Оплатила частину суми, АК Закон захотіли 40000 за свої послуги з процедурою банкрутства. В мене є 9 МФо, троє з яких продали факторингам і це *****ц, бо дзвонять з погрозами знайомим і родичам. Пишу юристу, бо ще не надіслала всі потрібні документи, на що чую: " ми зараз вирішуємо це питання, зараз з ними зв'яжемось". З ким, якщо я не надала список компаній і договорів... Далі ігнор, аля юрист відписує почерез день, окрім днів оплати і 100 відсотків, що має колекторський досвід. Далі були двіжухи з оплатою, домовилися на 3 місяці, в договорі прописано 10.09, юрист мені пише 10.08, з поясненням , що графік посунувся. Не знаю, чим це все завершиться, але на процедуру банкротства я вже передумала йти. Ну і класік, на початку сказали не платити кредитні картки і не йти на реструктизацію.
Слідкую за їхньою компанією вже тривалий час, то компанія жива і справи вирішує.
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу