• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

У кого просрочка год и больше?

Півтора року позаду))кількість мфо забула давно, бо я нікому не винна?) на телефоні антиспам+нова сімка)) жодної телефонної розмови ні з ким за весь час)чи телефонують ще комусь, мене не цікавить, принаймі ніхто не жаліється))
Майже всі продали і перепродали) пропонуть і тіло, і пів тіла дехто - мені до лампочки))
Практично оскаржено 3 написи (чекаю ще кілька днів , чи будуть апеляції),
в процесі суд з Пумбом ( подали вони)
Жива, здорова, і не здаюся?, чого і вам бажаю?
Доброго дня ,скажіть чи був у вас суд з Пумб і чим він закінчився ?
 
З лютого то травень 2р буде по 23+-мфо. 5написів. Знесено.чекаю кошти на повернення за юридичну допомогу та судовий збір,, 2 суди--ощад та монетка,
У меня 3 года по МФО, 5 надписей, 1 закрыта по примирению сторон, 1 снесена, 2 не действующих и одна в процессе сноса. Почти все МФО проданы и пере проданы. А коллекторы созревают на тела.
 
У меня 3 года по МФО, 5 надписей, 1 закрыта по примирению сторон, 1 снесена, 2 не действующих и одна в процессе сноса. Почти все МФО проданы и пере проданы. А коллекторы созревают на тела.
В мене вже 5р по МФО
І жодного не оплатила
Навіть не знаю,хто на що ,,,созріває''''. ?
Якось байдуже
 
До вас дзвонять колектори?хтось пропонує закрити за тіло?
Є якісь пропущені дзвінки. І то 1 /2 на день.
А от сестрі досі дзвонять.
Ну,це її вибір з ними розмовляти.
Спочатку переживала що навіки посваримся.
Але відносини справді змінилися. Рідко спілкуємся.
 
Є якісь пропущені дзвінки. І то 1 /2 на день.
А от сестрі досі дзвонять.
Ну,це її вибір з ними розмовляти.
Спочатку переживала що навіки посваримся.
Але відносини справді змінилися. Рідко спілкуємся.
Ви рекордсмен по просрочці)в мене поки що 3 роки
 
Дякую за відповідь ,великий у вас був борг? Ви його взагалі не погашали?
Кредит був на 30 тис, половину виплатила. Але за рішенням суду виконавча має стягнути 56 тис (( але то проблеми не мої, а виконавця? найближчі стабільні грошові надходження в мене мають бути років через 20, від пенсійного фонду)) якщо доживу))
 
Кредит був на 30 тис, половину виплатила. Але за рішенням суду виконавча має стягнути 56 тис (( але то проблеми не мої, а виконавця? найближчі стабільні грошові надходження в мене мають бути років через 20, від пенсійного фонду)) якщо доживу))
Чому так песимістично, через 20р?
Життя триває далі і невідомо що доля підкине?
 
Кредит був на 30 тис, половину виплатила. Але за рішенням суду виконавча має стягнути 56 тис (( але то проблеми не мої, а виконавця? найближчі стабільні грошові надходження в мене мають бути років через 20, від пенсійного фонду)) якщо доживу))
Теж є кредит в пумбі .кредитка вірніше з обнуленим лімітом в 34 000 ,вернуто відсотками вже 42 000 + страхування на 15 000 ,а з тіла нічого не покрито .Надоїло викидувати гроші просто в "смітник"так що напевно теж чекає нас з чоловіком суд...А ви захищалися з юристом чи самі ? Вибачайте за багато запитаннь,і дякую що відповідаєте
 
Умничка. Мое восхищение вами. А я закрывал тех кто подходящие условия предлагал.
Можливо і мені пропонували... Але вони втратили у мене довіру ще на початку,,,наших відносин '''???
Тепер навіть не цікавлюся їхніми пропозиціями..
 
Назад
Угорі Унизу