• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Вимушена вас просити про допомогу(

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Вопрос решен
Э
Якби я знала що не буду мати чим годувати дитину то збирала про запас , а це не так тому і відмовилася від допомоги
То замечательно что все у вас хорошо .
Автор образилася на всіх, навіть на тих, хто реально хотів допомогти.:confused:
Может это ее текущее состояние и она егг переносит дальше . Мы же не знаем что там происходит. А может и не нужно знать.
 
Останнє редагування:
Засуджуйте , ваше право ,
Я просто сказала що піду в ломбард і сама куплю, щоб ви не тратилися , всі поради я прочитала і зрозуміла , зроблю так як за потрібно. А гроші ви собі тримайте, якщо ви тут то значить вони вам також потрібні. Якби мені на початку запропонували , що просто перешлють харчування я б не відмовилася, але після вилитого лайна на мене ні, дякую ! Просто не подумала, що замість розуміння я тут отримаю таке, і гроші мені ваші не потрібні. Оступилась , хотіла викрутитися перед рідними , получила урок
Вы просто д*pa,простите.Сейчас не время включать какую то гордыню,её уместно засунуть туда,куда Вы подумали.По сути,Вам же никто эти люди здесь,которые хотят помочь Вам,почему они должны это делать???Вам просто подсказывают и дают дельные советы,как выходить и жить легче после этой .опы,которая называется МФО.Задумайтесь,что Вы пишите.Если Вам действительно нужно кормить ребёнка,то примите пожалуйста эту помощь и будьте благодарны.P.S.Ничего личного
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу