• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хто знайомий з діджі фінанс

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 84
  • Перегляди 6K

Iren7777

Форумчанин
Реєстрація
11 Лис 2021
Дописи
501
Реакції
151
Бали
913
UAH
4.04
Ваш пол
Женский
Iren7777 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня хто мав справу з діджі фінанс, сьогодні вони щось дуже ожили. Позвонили мені на робочий я вчасно не взяла слухавку думала що клієнт перетелефонувала а це вони і щось перервало розмову. То вже смс шлють цілий день.Раніше мені писали але якось не дуже активно. присилали листи по пошті. Їм продав Тенго і форза.
 
Доброго дня хто мав справу з діджі фінанс, сьогодні вони щось дуже ожили. Позвонили мені на робочий я вчасно не взяла слухавку думала що клієнт перетелефонувала а це вони і щось перервало розмову. То вже смс шлють цілий день.Раніше мені писали але якось не дуже активно. присилали листи по пошті. Їм продав Тенго і форза.
Періодично всі активізуються. Але ці взагалі не заважають. Інколи обдзвонюють родичів колишнього, молодці)))
 
Я їх не бачу на сайті НБУ колекторських компаній в списку
 

Вкладення

  • диджи.png
    диджи.png
    15.3 Кб · Перегляди: 155
Я думаю що вони тоді взагалі не мають право про щось говорити або щось вимагати.
 
Я думаю що вони тоді взагалі не мають право про щось говорити або щось вимагати.
вы им перезванивали) зачем?
Я їх не бачу на сайті НБУ колекторських компаній в списку
можно ссылку на список?
 
Шлють смс по шаблонах,за яку контору незнаю.все буде добре просто игноруйте))
 
Я думаю що вони тоді взагалі не мають право про щось говорити або щось вимагати.
Они не имеют на это право, даже если есть в реестре. Вы у них ничего не брали.
Но это никого не останавливает обычно. Потому блокируйте и забейте.
Они не особо вроде как напряжные.
 
можно ссылку на список?

Реєстр колекторських компаній​

ці компанії мають право здійснювати колекторську діяльність в Україні
Якщо компанія отримала акредитацію від НБУ та занесена в реєстр колекторських компаній, вона буде представлена на цій сторінці.
А тут її не ма
 

Реєстр колекторських компаній​

ці компанії мають право здійснювати колекторську діяльність в Україні
Якщо компанія отримала акредитацію від НБУ та занесена в реєстр колекторських компаній, вона буде представлена на цій сторінці.
А тут її не ма
Є ... на четвертій сторінці.
 
Тоже оживились. СМС сыпятся каждый день
В мене теж вони є.Качай гроші продали.Прозванюють інколи....А от саме качай грошам я нічого не винна.Вони отримали сповна і навіть більше.Пішли на.....:f*ck:
 
вони мають якусь другу назву
Довіра та Гарантія. ЄДРПОУ різні, але це одна і та сама шарага.
 
Назад
Угорі Унизу