• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хто знайомий з діджі фінанс

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 84
  • Перегляди 6K
а якщо не секрет у Вас велика сума по мфо, я тільки що порахувала в мене 87 по мфо я один закрила в мене багато малих сум
Приблизно так само ( по тілах ) але в мене по кількостях відносно не багато, проте тіла досить відчутні.
 
Як виконавче провадження переходить в суд ?
я трішки ще не розумію тобто спочаику ВНН далі ВП чи це різне? А суд це вже третє, бо Ви мені писали щоб бути готовими до суду. Мфо часто подають до суду чи я щось не тае зрозуміла
 
я трішки ще не розумію тобто спочаику ВНН далі ВП чи це різне? А суд це вже третє, бо Ви мені писали щоб бути готовими до суду. Мфо часто подають до суду чи я щось не тае зрозуміла
Суд це є суд. Тут все більш менш зрозуміло.
ВНН - це виконавчий напис нотаріуса, який в нашій ситуації робить приватний нотаріус на "договорі займа"
ВП - це виконавче провадження, яке відкриває приватний/державний виконавець, згідно отриманого документа для виконання ( будь це ВНН чи виконавчий лист з суду ).
Тобто у шараг є дві дороги, або через нотаріуса, або через суд. В обох випадках буде відкрито ВП.
 
Шлють смс по шаблонах,за яку контору незнаю.все буде добре просто игноруйте))
Вот тоже, а писали смс, что им продали 2 или 3 сарая. И мая не панимать, чей долг.
А ещё бывшей свекруле чёт вчера наяривал робот, чтоб она заплатила кредит.
А какая шарага, не говорят. Клоуны.
Є ... на четвертій сторінці.
Угорнула с колехторов "Карма" И стопяццот Дельт М
 
Останнє редагування:
Всем, привет. Пришло письмо на мой адрес от диджи финанс.. Фамилия и отчество одинаковые со мной, но это левый мужик.и почему-то указан мой домашний адрес. Мне что, решили вс шараги с такой же фамилией должников, письма присылать? Звоню диджеям....блин, пожалела...говорю я не знаю кто этот человек, мой однофамилец, почему-то мой адрес, тут такой не живёт. И понеслось. Вы его знаете,вы его прикрываете и все такое....то бизнес позыка мне письмо пришлет на левого мужика, то теперь эти...смешно конечно.
Скажіть їм нехай приїдуть перевірять
 
они куча моих долгов наскупали и акциями бомбят в смс , один закрыл , вроде нормально по гарантийке было а также санкциями если не оплатим
Написали закрити за 3100 тіло 5000, хто їх закривав напряму до них, чи краще тим, у кого брався кредит?
 
1699616030468.png


Ледве не просльозився... Які ж вони чуйні і свідомі... Люблю 🤗🤗 їх

😂😂😂
 
Мені цікаво : вони насправді самі вірять в це шо пишуть :rolleyes:
Был бы ты таким, как они (не привели Господь), тоже верил бы)))
Им же там рассказывают такое, что обычному человеку охренеть можно))
 
Был бы ты таким, как они (не привели Господь), тоже верил бы)))
Им же там рассказывают такое, что обычному человеку охренеть можно))
Починати відчувати себе бізсовісним :rolleyes:
 
Назад
Угорі Унизу