• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Заработать на криптовалюте. Просят данные паспорта

  • Автор теми Drakula56
  • Дата початку
  • Відповіді 148
  • Перегляди 5K
Навіть не вздумай! Безкоштовний сир, тільки в мишеловці!
Обійди піцерії - вони часто шукають на підробіток людей(для складання картонних коробок)
 
Навіть не вздумай! Безкоштовний сир, тільки в мишеловці!
Обійди піцерії - вони часто шукають на підробіток людей(для складання картонних коробок)
Я в селе живу,у нас такого нет.
Навіть не вздумай! Безкоштовний сир, тільки в мишеловці!
Обійди піцерії - вони часто шукають на підробіток людей(для складання картонних коробок)
Но попробую поискать другую подработку или продать ненужные вещи.У меня есть немного в хорошем состоянии.
 
Єдиний варіант заробітку в інтернеті це біржа фрілансерів. Але треба щось вміти і заробіток не надто великий. Я наприклад розв'язую задачі з математики та фізики, в місяць до основного заробітку виходить десь від тисячі до двох. Не густо, але хоч щось
 
Єдиний варіант заробітку в інтернеті це біржа фрілансерів. Але треба щось вміти і заробіток не надто великий. Я наприклад розв'язую задачі з математики та фізики, в місяць до основного заробітку виходить десь від тисячі до двох. Не густо, але хоч щось
Ну тут вже треба мати відповідні навики. Я так само розв'язую задачі, контрольні пишу. Іноді курсові роблю, але це не кожен зможе.
 
выше писали про дропов, так это оно и есть.
Це так, просто люди не дуже розуміють про криптогаманці якісь, як їх можуть використати. А про дебетні карти хоч можуть задуматися що не варто давати карту зареєстровану на себе
 
Це так, просто люди не дуже розуміють про криптогаманці якісь, як їх можуть використати. А про дебетні карти хоч можуть задуматися що не варто давати карту зареєстровану на себе
Хорошо,что я хоть заранее спросила на форуме.
 
Ну тут вже треба мати відповідні навики. Я так само розв'язую задачі, контрольні пишу. Іноді курсові роблю, але це не кожен зможе.
Ага. Але так і з усім. Навіть щоб набирати текст треба володіти Word, так що без якихось навичок в інтернеті не заробити. А ніхто тобі платити за кліки, переходи чи розв'язування капчів не буде. В більшості випадків там або платять копійки, або це шахраї які потім розведуть тебе на гроші коли ти захочеш вивести "зароблене"
 
Вот честно не стала даже все сообщения читать, я все понимаю трудности финансовые и тому подобное, у меня просто один вопрос в голове "Когда люди будут понимать, что нету лёгких денег"!
 
Вот честно не стала даже все сообщения читать, я все понимаю трудности финансовые и тому подобное, у меня просто один вопрос в голове "Когда люди будут понимать, что нету лёгких денег"!
Очень радует то,что я не влезла в эту аферу.Лучше я поищу смесь малому на олх,чем потом разгребать проблемы из-за этих мошенников.
 
Очень радует то,что я не влезла в эту аферу.Лучше я поищу смесь малому на олх,чем потом разгребать проблемы из-за этих мошенников.
Голвне на таілоновців на олх знову не натрапте)
 
"Когда люди будут понимать, что нету лёгких денег"!
1642327624229.png
 
Назад
Угорі Унизу