• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Звонят с нац.полиции

  • Автор теми Vikitos
  • Дата початку
  • Відповіді 113
  • Перегляди 6K
У Быстро займ такие штучки,
Не знаю...пару раз разговаривала с ними...вообще как можно тот бред воспринимать серьёзно??(
у их такая работа,
просто не берите трубку добавь их в чс !
 
Стаття 190. Шахрайство

1. Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) -
карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.
2. Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому, -
карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.
3. Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, -
карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.
4. Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою, -
карається позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
{Стаття 190 із змінами, внесеними згідно із Законом № 270-VI від 15.04.2008 }
Кваліфікуючими ознаками шахрайства, які тягнуть за собою більш суворе покарання частинами 2,3,4 статті 190 КК визначено:
- повторне вчинення;
- вчинення за попередньою змовою групою осіб;
- вчинення шахрайства, що завдало значної шкоди потерпілому (значна шкода визначається із врахуванням матеріального становища потерпілого в межах від 100 до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян: 80 000 грн. – 200 000 грн. станом на 2017 р.);
- вчинене у великих розмірах (від 250 до 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян 200 000 грн. – 480 000 грн. станом на 2017 р.);
- вчинене шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки;
- вчинене в особливо великих розмірах (від 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян: 480 000 грн. і більше станом на 2017 р.);
- вчинене організованою групою.
 
а мне сейчас, почти час ночи, наяривает номер
0503331514
и без остановки... трубки беру, скидывают
 
а мне сейчас, почти час ночи, наяривает номер
0503331514
и без остановки... трубки беру, скидывают
Ты же опытный, поставь на телефоне как минимум беззвучный режим или поставь блокер звонков
 
Ты же опытный, поставь на телефоне как минимум беззвучный режим или поставь блокер звонков
хочу услышать кто это... за все время такое первый раз) тупо ночью на прозвон... это я кому-то насолил)
А мені вчора такий в 5.50 дзвонив.
уже 42 пропущенных
 
хочу услышать кто это... за все время такое первый раз) тупо ночью на прозвон... это я кому-то насолил)

уже 42 пропущенных
РЕЦЕНЗИИ 503331514

Звонил вам этот номер? ДА НЕТ


15.11.2019
Кашинский (Сборщик задолженностей) сообщил/а Нино

Коллекторы
 
Вам смешно, а я реально ищу!!! А вдруг я первая в суд с быстрозайм!!?? Аж замутило!!! Блин... А еще етот следак обещал в течении двух дней повестку прислать.
Хотелось бы узнать чем закончилась эта детективная история со следаком,адвокатом и судом.Вам таки вручили повестку?
 
у их такая работа,
просто не берите трубку добавь их в чс !
Знаете,уже поменяла симку...Ну их нафик..(мама моя так говорит))...Я ,благодарна Очень форуму!!!Мне очень повезло,что я его нашла ,жаль только что немного раньше не нашла было бы у меня их на 10 меньше)))Уже начинаю думать!!!!??
 
уже давно есть тема.. все можно отслеживать там... "подали и на меня в суд"
по ходу это виртуальный позов по пугалкам, таких я тут смотрю по 10 штук в день получают, на оффсайте "Судової влади" вас нет, значит нет даже иска
 
Назад
Угорі Унизу