• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Звонки из кредит кассы длительное время. Как разговаривать с ними?

Тільки ті, хто здійснює абсурдні спроби, зможуть досягти неможливого. А. Ейнштейн
 
Мои поздравления. ) Надеюсь это был хороший урок и Вы больше никогда не влезете в это болото. )
доброго дня. хотів би запитати дещо у вас.
в мене прострочка по Кредит Касі майже місяць. інтенсивно телефонують, інколи виходжу на зв'язок, як от сьогодні, наприклад. виходячи з того, що подзвонили до мами, то мені довелось взяти слухавку від них, а після розмови з оператором ще й отримав психологічну атаку від батьків, які кажуть, що у мене будуть великі проблеми, якщо я не віддам кредит зараз. це правда?
тіло у КК 6 тисяч, з відсотками вже 14. повернути не можу на разі, у компанії сказали, що будуть передавати на обдзвін до всіх підряд. я хотів домовитись закрити за суму наближену до тіла, але вони кажуть,що їх компанія не списує відсотки , а якщо і списує, то лише тим,хто брав кредит до війни. у мене є ще інше мфо, але там хоча б шлють пропозиції.
підкажіть, що робити у цьому випадку? заплатити їм усі відсотки та й закрити нафіг цей кредит, чи чекати чогось ще? p.s просто щось я начитався різного, що вони такі страшні, не поступаються і т.д
 
Salem Saberhagen, они навязчивые, но не страшные. Да, очень долго не идут на уступки, но со временем все равно сами потом предлагают, закрыть за тело. Игнорьте их и ждите предложений.
 
Доброго дня. Каса на другий день прострочи почали обдзвонювати всіх моїх родичів.. це для них нормально? На другий день? Звонив менеджер я йому сказав що наразі грошей немає будуть ближче до кінця неділі, можливо в п'ятницю, ніби домовився. Брав в них вже не перший раз, всі закривав.
Не вони родичів на другий день турбують.. ппц дибільна компанія
 
Доброго дня. Каса на другий день прострочи почали обдзвонювати всіх моїх родичів.. це для них нормально? На другий день? Звонив менеджер я йому сказав що наразі грошей немає будуть ближче до кінця неділі, можливо в п'ятницю, ніби домовився. Брав в них вже не перший раз, всі закривав.
Не вони родичів на другий день турбують.. ппц дибільна компанія
Це ви під час війни вже взяли? Чи до?
 
Під час, пару тижнів назад взяв.
Чому люди полюбляють одні і ті самі граблі... то риторично.
Лучше не брать, этот та же самая петля.
Если решили платить им то если есть возможность лучше попросить в долг у друзей, знакомых. Либо продать что-то из имущества. Но новые кредиты не брать.
Це точно ви писали три роки назад?:rolleyes:
 
Чому люди полюбляють одні і ті самі граблі... то риторично.

Це точно ви писали три роки назад?:rolleyes:
Ну я писав, я вже не пам'ятаю кому і при яких обставинах я на цьому форумі вже давно не був, багато чого змінилось.
А вам що так цікаво чому і для чого я знову взяв позику? Для чого вам це?)
Я взагалі то по іншому питанню сюди звернувся, мені цікаво це у всіх вони так швидко обдзвонюють родичів? Або це мені так повезло)
 
А вам що так цікаво чому і для чого я знову взяв позику? Для чого вам це?)
Взагалі не цікаво.Тому і написав що риторично. Зазвичай сюди люди приходять щоб виплутатись з тенетів мфо і не вляпатись знову. Здивував свіжий займ при реєстрації в 19 році. Але це не по темі і ваше особисте діло.
Я взагалі то по іншому питанню сюди звернувся, мені цікаво це у всіх вони так швидко обдзвонюють родичів? Або це мені так повезло)
Як у кого. В мене не так вже й далеко як чотири роки буде, але всерівно згадують час від часу. Ну робота в них така от і все)
 
Назад
Угорі Унизу