• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Звонки из кредит кассы длительное время. Как разговаривать с ними?

Ну я писав, я вже не пам'ятаю кому і при яких обставинах я на цьому форумі вже давно не був, багато чого змінилось.
А вам що так цікаво чому і для чого я знову взяв позику? Для чого вам це?)
Я взагалі то по іншому питанню сюди звернувся, мені цікаво це у всіх вони так швидко обдзвонюють родичів? Або це мені так повезло)
В мене поки що тільки мені, але в мене займ до війни оформлений і прострочка вже з початку вп.
Скільки читаю що різне відношення у шараг до тих хто до війни взяв і під час. А взагалі кому як пощастить
 
Доброго дня. Каса на другий день прострочи почали обдзвонювати всіх моїх родичів.. це для них нормально? На другий день? Звонив менеджер я йому сказав що наразі грошей немає будуть ближче до кінця неділі, можливо в п'ятницю, ніби домовився. Брав в них вже не перший раз, всі закривав.
Не вони родичів на другий день турбують.. ппц дибільна компанія
У мене в перший день
 
це найгірше МФО, яке тільке може бути.
я закрила за тіло кредиту (брала ще до війни)
але телефонували і мені і сусідам!
це страшні люди, які кажуть, що нікому не телефонують окрім боржника, але це неправда.
якщо пропонують за тіло - закривайте і більше ніколи в них не беріть навіть копійки!обходіть їх 10 стороною.
 
це найгірше МФО, яке тільке може бути.
я закрила за тіло кредиту (брала ще до війни)
але телефонували і мені і сусідам!
це страшні люди, які кажуть, що нікому не телефонують окрім боржника, але це неправда.
якщо пропонують за тіло - закривайте і більше ніколи в них не беріть навіть копійки!обходіть їх 10 стороною.
Це у військовий час вони телефонували до оточення?
 
Це у військовий час вони телефонували до оточення?
так, буквально 2 тижні тому.....
розповідали всю інформацію щодо кредиту і таке інше...
по можливості закривайте кредит і більше ніколи в них не беріть ні копійки!
 
Поставьте кто то на меня переадресацию, я поговорю ????мне они списали. Но боролась месяц. Я из за*бала
Як поставить? Там куча номерів
Поставьте кто то на меня переадресацию, я поговорю ????мне они списали. Но боролась месяц. Я из за*бала
Як поставить? Там куча номерів
 
Доброго дня. Підкажіть як бути якщо служба вс кожного дня зводить, а там телефонограма що приїдуть 7 квітня, дайте згоду. Приїзжають вони взагалі чи ні?
 
Доброго дня. Підкажіть як бути якщо служба вс кожного дня зводить, а там телефонограма що приїдуть 7 квітня, дайте згоду.
Номер в блок. З іншого писатимуть - в той самий напрямок.

Приїзжають вони взагалі чи ні?
Ніхто нікуди не приїжджає, заспокійтесь.
Вас просто лякають і примушують сплатити їхні дурноваті нарахування.
 
Номер в блок. З іншого писатимуть - в той самий напрямок.


Ніхто нікуди не приїжджає, заспокійтесь.
Вас просто лякають і примушують сплатити їхні дурноваті нарахування.
Вони не пишуть, а тільки дзвінок з +48 та ще такого ж типу . І там програється запис, телефонограма,запис чоловічого голосу, просто я думаю якщо вони б мати намір приїхати, то не попереджали б та не просити дати згоду за номер 38073...
 
Вони не пишуть, а тільки дзвінок з +48 та ще такого ж типу . І там програється запис, телефонограма,запис чоловічого голосу, просто я думаю якщо вони б мати намір приїхати, то не попереджали б та не просити дати згоду за номер 38073...
Законом прописано отримання згоди. Роблять вигляд чемних
 
Вони не пишуть, а тільки дзвінок з +48 та ще такого ж типу . І там програється запис, телефонограма,запис чоловічого голосу, просто я думаю якщо вони б мати намір приїхати, то не попереджали б та не просити дати згоду за номер 38073...
Ще раз : ніхто нікуди не приїде.
Потреба з ними мати будь-яку комунікацію є лишень в одному варіанті : є бажання і фінансова спроможність закрити "борг" на вигідних умовах.
Крапка.
 
Ще раз : ніхто нікуди не приїде.
Потреба з ними мати будь-яку комунікацію є лишень в одному варіанті : є бажання і фінансова спроможність закрити "борг" на вигідних умовах.
Крапка.
Вибачте, просто хвилююсь
Зрозуміла вас, дякую
 
Назад
Угорі Унизу