• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Чоловік оформив багато кредитів. Чим це загрожує?

Тут горе у людини,а вам аби опошлить
Горе коли хтось вмер, а все інше поправиме! Головне, аби дитина була здорова, бо ці дні нерви не сильні, а ще й гормони! Ну і цей кредит тупий
 
Вот это история... Читала и офигивала...но лично я вам не верю. Очень многие МФО звонят перед выдачей кредита, и не только контактным. Милоан 100500% звонит. По себе знаю. Ну, удачи вам конечно в этом нелёгком деле
 
Вот это история... Читала и офигивала...но лично я вам не верю. Очень многие МФО звонят перед выдачей кредита, и не только контактным. Милоан 100500% звонит. По себе знаю. Ну, удачи вам конечно в этом нелёгком деле
Тим більше зараз, під час війни. Вони ужесточили на максімум видачі.
 
Вот это история... Читала и офигивала...но лично я вам не верю. Очень многие МФО звонят перед выдачей кредита, и не только контактным. Милоан 100500% звонит. По себе знаю. Ну, удачи вам конечно в этом нелёгком деле
Мені в мілоані сказали, що підтвердили кредит смс повідомленням!! Без фото з паспортом і без підпису
Мені в мілоані сказали, що підтвердили кредит смс повідомленням!! Без фото з паспортом і без підпису
Не вірите! То й не вірте! Я вас не примушую
 
Абсолютно верно. Вы должны создать себе команду, которая будет играть против тех отмороженных звонилок. И чем доверительнее будут отношения в вашей команде, тем легче вы это пройдете!)
Это правильно!! Dream team) сейчас очень надо
 
Горе коли хтось вмер, а все інше поправиме! Головне, аби дитина була здорова, бо ці дні нерви не сильні, а ще й гормони! Ну і цей кредит тупий
А коли вам народжувати, якщо не секрет?
 
Ви свою історію в УБКІ перевірте, може ще сюрприз буд
В процесі якраз
Ви свою історію в УБКІ перевірте, може ще сюрприз буде)
З цим убкі нічого не зрозуміло. Пише статус кредиту відкритий, звертаюся в банк, вони кажуть, що все закрито! Як таке може бути?
 
Останнє редагування:
То ж ви вище повідомлення написали, що звертаєтеся в банк і вам кажуть, що все закрито) ну як це "який банк")))))
Так мілоан прислав що на мені кредит, чому тоді в убках немає
 
Назад
Угорі Унизу