• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як розповісти чоловіку про борги в МФО?

Останнє редагування:
Якщо автор відпишиться, що все закрила, то потрібно буде їй влаштувати випускний ???????????????
 
Она напишешь, что только собирается мужу все рассказать. Дневник не читала, она рассказала или нет?)
Да, розповіла, залишилася жива здорова, не бита, віднісся адекватно, сказав, що разом розрулять, там всі весь вечір чекали з попкорном, хто з пивом коли вже той хепіенд ?
 
А треба було раніше ! Це зробити ?1???
Звісно, але в голові появляються тільки погані картинки, коли думаєш що буде коли розповім, я не розповідала, бо в мене була одна картина, чоловік шле мене далеко, збирає речі і подає на розлучення, бо нащо йому йому оця пропаща жінка з цими боргами, а після розмови, відповідь одна, нічого страшного, розберемося, ще через якісь борги я не розлувся ???.
Зараз уже смішно з самої себе, а тоді то всьо було, жизнь дала трещину поїду жити на Троєщину.
Звісно, але в голові появляються тільки погані картинки, коли думаєш що буде коли розповім, я не розповідала, бо в мене була одна картина, чоловік шле мене далеко, збирає речі і подає на розлучення, бо нащо йому йому оця пропаща жінка з цими боргами, а після розмови, відповідь одна, нічого страшного, розберемося, ще через якісь борги я не розлувся ???.
Зараз уже смішно з самої себе, а тоді то всьо було, жизнь дала трещину поїду жити на Троєщину.
Швидко писати то не моє, купа помилок, моя вчителька української мови захейтила б мене ?
 
Останнє редагування:
Звісно, але в голові появляються тільки погані картинки, коли думаєш що буде коли розповім, я не розповідала, бо в мене була одна картина, чоловік шле мене далеко, збирає речі і подає на розлучення, бо нащо йому йому оця пропаща жінка з цими боргами, а після розмови, відповідь одна, нічого страшного, розберемося, ще через якісь борги я не розлувся ???.
Зараз уже смішно з самої себе, а тоді то всьо було, жизнь дала трещину поїду жити на Троєщину.

Швидко писати то не моє, купа помилок, моя вчителька української мови захейтила б мене ?
Так дайте ей ссылку)) Пусть придет ошибки исправит))
 
Так дайте ей ссылку)) Пусть придет ошибки исправит))
Не можу, вона живе в моєму селі, атам живуть чесні люди, все віддають вчасно, а на словах то ніколи нічого не беруть, але я бачила в дитинстві як колектори корову на полі в сусідів забрали, я мабуть після цього їх так почала боятися, що стільки часу пролонговувала кредити ????. Ох ці дитячі травми...
 
Не можу, вона живе в моєму селі, атам живуть чесні люди, все віддають вчасно, а на словах то ніколи нічого не беруть, але я бачила в дитинстві як колектори корову на полі в сусідів забрали, я мабуть після цього їх так почала боятися, що стільки часу пролонговувала кредити ????. Ох ці дитячі травми...
Так может это не коллекторы были, а алкаши местные)) Денег бухать не было, решили коровку продать))
 
- привіт. Я маю добагато боргів в МФО і в банках. Тобі скоро наберуть. Посилай їх.

Як би всьо.... Все інше - тонкощі і нюанси.
 
Так может это не коллекторы были, а алкаши местные)) Денег бухать не было, решили коровку продать))
Навряд))) все село гуділо, яка ця сім'я погана, що от корміліцу і ту прийшлося за борги віддати ??? ну 20 років тому може і корова нормально рішала такі вопроси, нас ще з сестрою ці сусіди винними робили, що ми нічого не зробили і нікому не сказали, що якісь дядьки приїхали грузити, а нам то шо, менше корів менше проблем ????. От тільки одного не розумію, як вони могли серед 50 корів вибрати саме ту, вони коли брали кредит їм фото її відправляли чи що ?
naz0001 у вас сьогодні день реакції Love, новий флешмоб якийсь??
 
Останнє редагування:
Звісно, але в голові появляються тільки погані картинки, коли думаєш що буде коли розповім, я не розповідала, бо в мене була одна картина, чоловік шле мене далеко, збирає речі і подає на розлучення, бо нащо йому йому оця пропаща жінка з цими боргами, а після розмови, відповідь одна, нічого страшного, розберемося, ще через якісь борги я не розлувся ???.
Зараз уже смішно з самої себе, а тоді то всьо було, жизнь дала трещину поїду жити на Троєщину.
Згоден ,і підтримую- бо потрапив сюди бо шукав відгуки на юр.,фірм ,які тільки закопують і бриють ?,жалкую що не
 
Главное в таком,сказать всё. Не делить на порции или о чём то умолчать.
Поверьте, будет плохо если узнав об одном кредите, через время он узнает о втором и не от вас.
 
Назад
Угорі Унизу